Jdi na obsah Jdi na menu

S kým se setkáte?

 

img_4647-a-fr-90.jpg

Mgr. Martin Ronge - jsem narozen v listopadu 1964, Slunce ve znamení Štíra.

Od 14 let praktikuji jogu a dlouhodobě se zabývám především vnitřními styly bojových umění. Složité životní uspořádání mne postupně přimělo k vytvoření Personální biodynamiky, originálního systému hlubokého čištění organismu, blokád a harmonizace organismu, založeném na technikách vnitřní změny procesů.

Rozsah systému je mimořádný a využívaný aktuálně při různých stupních harmonizace organismu - od dobíjení vitálních energií v nejnižším stupni aplikace, přes skupinové terapie k úžeji cílenému působení v individuálních terapiích. Jako doplněk využívám další energetické systémy (Reiki, Shamballa), zasvěcuji do všech stupňů klasické linie Usui Reiki. Zabývám se řešením vztahových vazeb, pracuji s energiemi rodu, na úrovních vysokých energií polarit a jejich smíření.

Využívám intenzivně své farmaceutické vzdělání a aktivně ve farmacii pracuji, své zkušenosti z dlouholetého vedení lékáren a znalost prostředí využívám k práci na studiích trhu a personálních a firemních procesů, optimalizaci podmínek. Lze pracovat na personálních charakteristikách a energiích klientů, které osobně neznám. Neovlivňuji vnitřní energie bez vědomí dotyčného, pouze s jeho svolením, s respektováním jeho svobodné vůle.

Od roku 2005 jím mimo to nejkvalitnější zelené superpotraviny - sušenou sladkovodní řasu Chlorellu a nápoj ze šťávy z osení ječmene a považuji je za ideální všeobecně dostupný prostředek vylaďující nejen fyzickou funkci organismu člověka. Rád se o své zkušenosti podělím a rovněž s těmito potravinami od roku 2016 pracuji.

V akcích lze zobrazit energie účastníků v jejich průběhu a aktivně pracovat s individuálními energiemi přítomných k jejich harmonizaci.  

 

 AKCE PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY

ZAJÍMAVÉ TEXTY

ZELENÉ ZDRAVÍ

FOTOGALERIE

 

Personální biodynamika ...

 

... průvodce Vaší transformací