Jdi na obsah Jdi na menu

Monte Lussari

Monte Lussari u Tarvisia je místem zjevení Panny Marie (1360 podle legendy objevena soška Panny Marie pasákem ovcí) s nynějším přívlastkem Evropská, ačkoli v té době ještě Evropa, jak ji chápeme dnes  nebyla. Místa mariánského zjevení jsou místy, kde duch Země se materializuje v podobě blízké lidem, aby posílili svou víru a světy se lépe propojily. Někdy dochází k vidění jen u některých účastníků zjevení, u někoho zjevení pokračuje a je jakýmsi informačním kanálem. V některých případech dochází k nálezům sošek, které přísluší k nebo označují určité místo. At už se dostaly na místo nálezu jakkoli, vesměs mají vysokou a čistou energii, jsou mostem. Uctíváním a připojováním lidí dochází k napojování se na vysoké a jemné energie lásky, které jsou přenášeny a v důsledku regenerace systému člověka někdy i k tělesnému uzdravení. Sochy a místa jsou uctíváním rovněž dobíjena, jde o přechodovou soustavu nebo energetickou bránu. Spojení s Pannou Marií nebo Matkou navážeme nejlépe ve vlastním srdci, místa mariánského zjevení spojení podporují.

Energie je vysoce nadprůměrná (zemská energie 400% průměru, kosmická 300+) v celé oblasti vrcholu, především v místě kostela /první lavice před oltářem  a místo za oltářem/ a vrchol s křížem, silové místo je několik metrů jihovýchodně od kříže, další bod je za kopcem směrem ke kapličce u cesty na vedlejší vrchol. Radost a štěstí prozařuje celé místo, klid. Místo v minulosti vyhořelo a bylo znovu vybudováno, požár byl spojen s událostmi energetického zneužití - kletby, místo je nyní usmířeno.

Na jaře 2015 pořádáme týdenní energetizující seminář s lyžováním přímo na tomto místě, část dne samostatné lyžování, část dne seminář, polopenze, bydlíme těsně pod vrcholem, přihlášky s předstihem - info ZDE

 

imagecache.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

AKCE PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY

ZAJÍMAVÉ TEXTY

ZELENÉ ZDRAVÍ

FOTOGALERIE

 

Personální biodynamika ... 

 

... průvodce Vaší transformací