Jdi na obsah Jdi na menu

Kutná Hora - sv. Barbora a Dačického

 

http://www.virtualtravel.cz/kutna-hora/chram-svate-barbory-v-kutne-hore.html

 

http://www.virtualtravel.cz/kutna-hora/chram-svate-barbory-v-kutne-hore/interier.html

 

http://www.virtualtravel.cz/kutna-hora/restaurace-dacicky.html

 

KUTNOU HORU JSEM SI ZAMILOVAL UŽ KVŮLI ÚŽASNÉMU POČINU DOC.JIŘÍHO FAJTA A  TÍM BYLA VÝSTAVA EUROPA JAGELLONICA V ROCE 2012, BYLI JSME NA NÍ S RODINOU 4X A BYLO TO MÁLO. NA INTERNETU SE PAK ROZVINULA DISKUZE A PAN FAJT BYL JAKOŽTO ORGANIZÁTOR SVOU OPOZICÍ NAPADÁN ZA NEDOTAŽENÍ DETAILŮ, JAKO JE POZDNÍ VYDÁNÍ KATALOGU K VÝSTAVĚ (SMUTNÉ, ALE NAKONEC VYŠEL) AŽ PO JEJÍM SKONČENÍ A PŘEKROČENÍ ROZPOČTU O NĚKOLIK MILIONŮ, NICMÉNĚ SHROMÁŽDIL Z CELÉ EVROPY RELIKVIÁŘE, SVATÉ OBRAZY, MONSTRANCE A RITUÁLNÍ PŘEDMĚTY I DOBOVÉ REÁLIE(13861572) V NEVÍDANÉM ROZSAHU A PŘEDEVŠÍM NEUVĚŘITELNĚ VYZAŘUJÍCÍ. TOLIK INFORMACÍ NÁVŠTĚVNÍCI SNAD NIKDY NEMOHLI V KRÁTKÉ DOBĚ OBDRŽET V ŽÁDNÉ GALERII. PRO MNE JE PAN FAJT VE FUNKCI ŠÉFA NÁRODNÍ GALERIE NA SVÉM MÍSTĚ A EUROPOU JAGELLONICOU SI MNE NAVŽDY ZÍSKAL, PROTOŽE POSLECHL VNITŘNÍ HLAS A VÝZNAMNĚ PŘISPĚL K ENERGETICKÉMU SKOKU 2012 U NÁS. POSUN NA ENERGIÍCH BYL MARKANTNÍ. A TO NEMLUVĚ O TOM, ŽE JE TO ZŘETELNÝ BÝVALÝ MNICH :-))  ANIŽ BY TO ZŘEJMĚ VĚDĚL A MÁ K CÍRKEVNÍM REÁLIÍM OPRAVDU BLÍZKO.. MR

 

AKCE PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY

ZAJÍMAVÉ TEXTY

ZELENÉ ZDRAVÍ

FOTOGALERIE

 

Personální biodynamika ... 

 

... průvodce Vaší transformací 

 

 

 

 

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10448789618-europa-jagellonica/21238255521

http://europajagellonica.com/

 

V KUTNÉ HOŘE MŮŽEME JEN DOPORUČIT HOSPODU DAČICKÉHO, NA JEJÍCHŽ TALÍŘÍCH A MISKÁCH SE SKVÍ CITÁT MIKULÁŠE DAČICKÉHO, ŠLECHTICE, BÁSNÍKA A VELKÉHO FLAMENDRA : VŠECKNO KONEC MÁ, A JELITO DVA.  VÝBORNÉ JÍDLO I PIVO S DOBOVOU ATMOSFÉROU A DOBROU OBSLUHOU. POCHVALOVAL SI I MALÝ MARTÍNEK.

 

DO TŘETICE CHRÁM SVATÉ BARBORY - SKVĚLÁ STAVBA S RUKOPISEM STAVITELE LOUNSKÉHO KOSTELA SV. MIKULÁŠE. KAŽDÁ VĚŽ STAHUJE JINOU FREKVENCI, STROP JE ZESPODU FILIGRÁNSKY SKLENUT V KVĚTINOVÝCH, SPÍŠE VE VZORU KVĚTU ŽIVOTA. NÁDHERNÁ ENERGIE V CELÉM ROZSAHU.

A PAK KOSTEL SV.JAKUBA VE SPODNÍ ČÁSTI MĚSTA - DRŽÁK A STABILNÍ ENERGETICKÝ BOD, PODPÍRAJÍCÍ NEBESA SVATÉ BARBORY ...


 

AKTUÁLNÍ AKCE PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY