Jdi na obsah Jdi na menu

ŽENSKÝ SEMINÁŘ I. - WOMAN INNER SMILE - VEDENÝ MUŽEM (:-))

8. 2. 2014

 

COPAK JE TO ZA NESMYSL, ABY SEMINÁŘ PRO ŽENY VEDL MUŽ ?

CO O TOM MŮŽE VĚDĚT?

PŘIJĎTE, DOSTANETE ODPOVĚDI, JINÉ DÁTE SAMY.

 

 

ZVU VÁS NA

PRVNÍ ŽENSKÝ SEMINÁŘ

- WOMAN INNER SMILE I.-

VEDENÝ MUŽEM

 

KTERÝ PROBĚHNE V SOBOTU 8.2.2014 V PROSTORÁCH FRÝDECKÉHO ASIAN RELAX CLUBU V ČASE OD 9,30 DO 17H.

NÁPLNÍ SEMINÁŘE JE PROHLOUBENÍ CÍTĚNÍ SVÉ VNITŘNÍ ŽENY, ZTOTOŽNĚNÍ SE S NÍ A VYVÁŽENÍ V ENERGIÍCH. V DALŠÍCH SEMINÁŘÍCH PROHLOUBÍME VJEMY A PROCÍTÍME JEDNOTLIVÉ PAPRSKY ŽENSKÉ SÍLY, SPOJENÉ S ROLEMI, JEŽ ŽENA POTENCIÁLNĚ MŮŽE POUŽÍVAT VE SVÉM ŽIVOTĚ A JEN NĚKTERÁ MÁ VĚDOMĚ ROZVINUTY VŠECHNY V HARMONICKÉM DOPLNĚNÍ. DOSTANETE SE JAKO ŽENY BLÍŽE K SOBĚ, UVĚDOMÍTE SI SVOU VNITŘNÍ SÍLU VE SROVNÁNÍ S VNITŘNÍ SILOU MUŽE. VŠE UPEVNÍME V PRŮBĚŽNÝCH MEDITATIVNÍCH ZANOŘENÍCH.

KOMU JE SEMINÁŘ URČEN?

VŠEM ŽENÁM, KTERÉ CHTĚJÍ PROHLOUBIT SVOU ŽENSKOST, VĚDOMĚ PRACOVAT SE SVOU VNITŘNÍ ENERGIÍ A SPRÁVNĚ A CITLIVĚ JI ŘÍDIT. .

A CO O TOM MŮŽE VĚDĚT MUŽ?

KAŽDÝ ČLOVĚK MÁ SVOU ŽENSKOU I MUŽSKOU STRÁNKU, JEŽ SE PROJEVUJE V KAŽDÉM ROZHODNUTÍ A MYŠLENCE. MUŽ MŮŽE BÝT CITLIVÝ A PŘITOM MUŽNÝ, ŽENA ROZHODNÁ, SOBĚSTAČNÁ A PŘITOM ŽENSKÁ. PAKLIŽE OBJEVÍME , PROCÍTÍME SPRÁVNĚ SVÉ POLARITY A REALIZUJEME JEJICH PROPOJENÍ V PŘEVAZE NEBO VE VŠECH ÚROVNÍCH, MŮŽEME BÝT SCHOPNI VNÍMAT OBOJÍ A PŘITOM ZŮSTAT TĚMI, KÝM SI PŘEJEME BÝT A KÝM JSME SI VYBRALI BÝT.

 

PRO MUŽE BUDE URČEN JINÝ Z CYKLU SEMINÁŘŮ A BUDE JASNĚ OZNAČEN PRO MUŽE. ODDĚLENÍ POHLAVÍ JE V TOMTO PŘÍPADĚ ÚČELOVÉ, ABY NEDOCHÁZELO K TŘÍŠTĚNÍ TEMATU V PŘÍTOMNOSTI ZÁSTUPCŮ DRUHÉHO POHLAVÍ. POZDĚJI PŘIJDE ROVNĚŽ SEMINÁŘ, V NĚMŽ BUDEME VĚDOMĚ NA VNITŘNÍ ÚROVNI PROPOJOVAT MUŽSKÝ A ŽENSKÝ PRINCIP HUDBOU, TANCEM A MEDITATIVNÍMI VHLEDY A PŘÍTOMNI BUDOU I MUŽI I ŽENY.

 

TENTO SEMINÁŘ JE URČEN PRO ŽENY. 

LEKTOR, AČ JE MUŽEM, JE NEUTRÁLNÍ. JE MODERÁTOREM ENERGIE, KTERÁ BUDE, TAKÉ DÍKY VÁM, VÝJIMEČNÁ.  

MÁTE JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST SPOJIT SE V CELODENNÍM MEDITATIVNÍM SEMINÁŘI SE SVOU VNITŘNÍ ŽENOU A LÉČIT JI SRDCEM, USPOŘÁDAT SVÉ MYŠLENKY A UZDRAVIT POCITY.   POCÍTIT SVOU VNITŘNÍ SÍLU A VÝJIMEČNOST REALIZOVANÉHO HLUBOKÉHO ŽENSTVÍ.  PROCÍTIT PROPOJENÍ SE VŠEMI ŽENSKÝMI BYTOSTMI A S NEJVĚTŠÍ A NEJBLIŽŠÍ ÚROVNÍ - BOHYNÍ MATKOU, JEJÍMIŽ PROSTŘEDNÍKY NĚKTEŘÍ LIDÉ BYLI.

POLARITY JE TŘEBA NEJPRVE DO HLOUBKY POZNAT, ABYCHOM JE MOHLI SJEDNOTIT, JINAK ZŮSTÁVAJÍ V NEVĚDOMÉ OBLASTI. NEZNAMENÁ TO, ŽE BUDEME KONTROLOVAT VŠE. KONTROLA NENÍ JEDINOU MOŽNOSTÍ, MŮŽE BÝT V URČITÉ ČÁSTI VÝVOJE DOBROU METODOU ZVLÁDNUTÍ. STEJNĚ PODSTATNÉ JE ALE ODEVZDÁNÍ, PROPOJENÍ SE S JÁDREM ŽENSKÉ SÍLY - TA, VZHLEDEM K NAPROSTO ODLIŠNÉMU CHARAKTERU, ČASTO ODOLÁVÁ  ANALYTICKÉMU ROZUMU.

 ŽENA, KTERÁ MÁ HLUBOKÉ VĚDOMÍ SEBE SAMA, JE VĚDOMA SI SVÉ SÍLY A LÁSKY. PROTO JI NEZNEUŽÍVÁ A  TAKÉ PROTO JE VYVÁŽENÁ A ŽÁDANÁ, OKRUH MOŽNÝCH PARTNERŮ, KTERÝM MŮŽE VĚRNĚ ZRCADLIT JEJICH NEVĚDOMOU STRÁNKU SE NEUVĚŘITELNĚ ROZŠIŘUJE. ZNAMENÁ TO PRÁCI NA SOBĚ, NE KVŮLI MUŽŮM, ALE KVŮLI SOBĚ SAMÉ, RADOSTI, ŠTĚSTÍ A HLUBOKÉMU USPOKOJENÍ ZE  ŽIVOTA.

ŽENY MOHOU BÝT ÉTERICKÝMI VÍLAMI NEBO MSTÍCÍMI SE FŮRIEMI, VZORNÝMI SPOLUPRACOVNICEMI I VÁŠNIVÝMI MILENKAMI.

 

vnitrni-sila.jpg

 

A S SEBOU VEZMĚTE PŘEZŮVKY, SVAČINKU, BAREVNÉ FIXY NEBO PASTELKY, BLOK, SPACÍ PYTEL A KARIMATKU, BUDEME I LEŽET, I TANČIT S HUDBOU, I MALOVAT MANDALY. BUDE TO ZAJÍMAVÉ A NÁROČNÉ NA EMOCE.

 

CENA ZA SEMINÁŘ JE 900,-Kč ZA CELÝ DEN PŘI PLATBĚ NA MÍSTĚ NEBO 800,-Kč PŘI PLATBĚ NA ÚČET 670100-2209554097/6210 MBANK DO 5.2.2014 .

 PŘIHLÁŠKY S PŘEDSTIHEM NA TEL. 728216735 MARTIN RONGE NEBO NA E-MAILU  martin.ronge@seznam.cz.

JSTE SRDEČNĚ VÍTÁNY A TĚŠÍME SE NA VÁS !

Mapa

 

 

 

vnitrni-sila.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář