Jdi na obsah Jdi na menu

VNITŘNÍ ÚSMĚV UZDRAVENÍ III. - NEMOCI SRDCE, HLAVY - PSYCHÓZY, MIGRÉNY, A REVMATOIDNÍ ARTRITIDA.SO 11.1.2014 9,30-15,30-600,-

11. 1. 2014

SRDEČNĚ VÁS ZVEME V SOBOTU 11.1.2014 OD 9,30 DO 15,30 DO ASIAN RELAX CLUBU VE FRÝDKU-MÍSTKU NA

VNITŘNÍ ÚSMĚV UZDRAVENÍ III.

 

V NĚMŽ SE BUDEME ZABÝVAT NEVYVÁŽENOSTMI

SRDCE, PLIC, HLAVY A NĚKTERÝMI CHRONICKÝMI ZÁNĚTY, PŘEDEVŠÍM REVMATOIDNÍ ARTRITIDOU.

DOTKNEME SE KLASICKY POJÍMANÝCH PŘÍČIN NEMOCÍ, STRAVY, PITNÉHO REŽIMU, MENTÁLNÍ HYGIENY, POHYBU, FYZICKÝCH OČISTNÝCH TECHNIK , HLAVNÍ NÁPLNÍ BUDE POHLED NA TYTO CHOROBY NA VNITŘNÍCH ENERGIÍCH A ZPŮSOBY ENERGETICKÉHO VYVÁŽENÍ, VNITŘNÍ PRÁCE NA SOBĚ.

 

946086_424171664376912_1885384180_n.jpg

 

FYZICKÉ SRDCE JE STŘEDEM NAŠÍ OBĚHOVÉ SOUSTAVY, STEJNĚ JAKO SRDCE DUCHOVNÍ JE ZDROJEM ŽIVOTA - EXISTUJÍ PARALELY. ANGINA PECTORIS JE JEDNÍM Z DŮSLEDKŮ OPEVNĚNÍ SRDCE PROTI ZMĚNĚ A MOŽNOSTI ZRANĚNÍ NA PSYCHICKÉ ÚROVNI, VYSOKÁ HLADINA CHOLESTEROLU REFLEKTUJE UKLÁDÁNÍ BALASTNÍCH LÁTEK V NAŠEM MYŠLENÍ, JEDNOU Z PŘÍČIN KORNATĚNÍ TEPEN JE ENERGETICKÉ ODSÁVÁNÍ...PŘINESEME JINÉ POHLEDY A JINÝ ZPŮSOB ŘEŠENÍ, KTERÝ MŮŽE PŮSOBIT V SYNERGII S KLASICKOU LÉČBOU, BÝT JEJÍM DOPLŇKEM, A KTERÝ SE MŮŽE STÁT ROZŠIŘUJÍCÍM ŽIVOTNÍM NÁHLEDEM.

PLÍCE A VENTILACE ORGANISMU NASTOLUJÍ TÉMA ZÁNĚTU PLIC JAKO ZOUFALÉHO, NĚKDY LIMITNÍHO VYJÁDŘENÍ BEZVÝCHODNOSTI ŽIVOTNÍ SITUACE (ZÁPAL PLIC JE JEDNÍM Z NEJČASTĚJŠÍCH VNĚJŠÍCH DŮVODŮ SMRTI STARÝCH LIDÍ), CHRONICKÉHO KAŠLE, AŤ JIŽ KUŘÁCKÉHO NEBO POINFEKČNÍHO, KDY SE SNAŽÍME ZBAVIT SE ŠKODLIVIN NA VŠECH ÚROVNÍCH, ROVNĚŽ NA MYŠLENKOVÉ. PLÍCE SOUVISÍ SE ŽIVLEM VZDUCHU - MYŠLENKOVOU ÚROVNÍ.

NEVYVÁŽENOSTI HLAVY NÁS UPOZORŇUJÍ MIGRÉNAMI ČASTO NA BLOKY V SEXUALITĚ, POTLAČOVÁNÍ TVOŘIVOSTI A NEVĚDOMOU POLOHU OBĚTI, NA PŘÍLIŠ PROKLAMOVANOU DŮLEŽITOST ROZUMOVÉHO MYŠLENÍ BEZ VYVÁŽENÍ V CITOVÉ OBLASTI, NA ÚNIKY Z FYZICKÉ REALITY...

 REVMATOIDNÍ ARTRITIDA, SILNÝ NÁRAZOVĚ SE PROLAMUJÍCÍ KONFLIKT, PROVÁZENÝ SILNÝMI HOREČKAMI A PRUDKÝM ZHORŠENÍM ZÁNĚTU KLOUBŮ, KDY SE PACIENT ČASTO NEMŮŽE HNOUT... MŮŽE BÝT ODRAZEM NEVYLADĚNÍ SE SE ZEMSKOU EXISTENCÍ, SNAHOU VTĚSNAT DO SVÉHO ŽIVOTA VÍCE NEŽ MAXIMUM AKTIVITY A JE NA TÉTO ÚROVNI SPJAT S PŘÍLIŠNÝM POCITEM ODPOVĚDNOSTI, NEJASNĚ NASTAVENÝMI HRANICEMI, TU NEDOSTATEČNĚ, TU PŘÍLIŠ SILNĚ. SITUACI VLÁDNE VELMI SILNÁ VŮLE A NEPROPOJENÍ PRINCIPŮ, HORNÍHO A DOLNÍHO, SILNÉ ZHUŠTĚNÍ ENERGIE.

DOZVÍTE SE JEDEN Z POHLEDŮ, JAK SE S TĚMITO STAVY VYPOŘÁDAT ALTERNATIVNĚ, PŘÍPADNĚ V SOUČINNOSTI S KLASICKOU LÉČBOU.

JAK PRACOVAT NA VNITŘNÍM VYVÁŽENÍ VLASTNÍCH ENERGIÍ TAK, ABY BYLO TĚLO V HARMONICKÉM SOUZVUKU S OKOLÍM.

SOUČÁSTÍ JSOU MEDITATIVNÍ VHLEDY A HARMONIZACE ORGANISMU ÚČASTNÍKŮ.

OBDRŽÍTE VÍCE NEŽ JE BĚŽNÉ.

 SETKÁME SE VE FRÝDECKÉM ASIAN RELAX CLUBU NA PAVLÍKOVĚ ULICI 277.


PŘIHLÁŠKY NA TEL. 728 216 735 MARTIN RONGE NEBO NA MAILU  martin.ronge@seznam.cz

CENA ZA SEMINÁŘ 600,- KČ /OSOBU PŘI PLATBĚ NA MÍSTĚ, 500,-KČ PŘI ZÁLOHOVÉ PLATBĚ NA ÚČET DO 7.1.2014.

REZERVACE JE PLATNÁ PO ZAPLACENÍ ČÁSTKY NA ÚČET

Č.670100-2209554097/6210 mBank. DO KOLONKY VS VYPLŇTE ČÍSLO MOBILNÍHO TELEFONU, DO POZNÁMKY JMÉNO A PŘÍJMENÍ, PŘÍPADNĚ MAIL PRO ZASLÁNÍ POTVRZENÍ O PLATBĚ.

 

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

 

Mapa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář