Jdi na obsah Jdi na menu
 


USUI REIKI I.STUPEŇ NA JAKUBSKÉM 1 V BRNĚ sobota 13.4.2013 OD 9,30 DO 15H

REIKI VYVĚRÁ ZE SRDCE A LÉČÍ NAŠE TRAUMATA. ZASVĚCENÍM DO REIKI MŮŽETE ZÍSKAT VÝBORNÝ NÁSTROJ PRO PRÁCI NA VLASTNÍM ŽIVOTĚ. LÁSKA NEMANIPULUJE. JE CESTOU.

REIKI BYLA PRO NÁS OBJEVENA KŘESŤANSKÝM JAPONSKÝM DUCHOVNÍM MIKAO USUIM JAKO NÁSTROJ K LÉČENÍ TĚLA. JEJÍ POUŽITÍ JE ALE MNOHEM ŠIRŠÍ, FENOMENÁLNÍ.

 

reiki_.jpg

POUŽITÍM SYSTÉMU REIKI MŮŽETE DOSÁHNOUT ODSTRANĚNÍ BLOKÁD V PSYCHICE, POCHOPIT DO HLOUBKY DĚJE NAŠEHO SVĚTA  A  POSTUPNĚ ROZŠÍŘIT SVÉ VĚDOMÍ, ZDRAVÍ, SCHOPNOST VYROVNAT SE SE SVÝM ŽIVOTEM, ZMĚNIT SE.

REIKI JE PRAKTICKÁ, NENÍ ODTRŽENÁ OD REALITY, JE SPJATÁ SE ZEMÍ. JE JEDNOU Z CEST VNITŘNÍHO ROZVOJE, CESTOU PROZKOUMANOU A PROŠLAPANOU, PŘESTO OSOBITOU PRO KAŽDÉHO Z NÁS. PROTOŽE MY TVOŘÍME SVOU REALITU, JE NA NÁS , CO SE SVÝM ŽIVOTEM UDĚLÁME, JAK SE S NÍM VYROVNÁME. MŮŽETE JÍT TOUTO CESTOU,POKUD TO TAK CÍTÍTE.  PRO MNE JE DOBRÝM NÁSTROJEM, TENTO DAR POUŽÍVÁM ČASTO. PŮSOBENÍ REIKI JE VÁZÁNO NA SOUHLAS ČLOVĚKA, KTERÝ JE HARMONIZOVÁN, NEJSTE-LI TO VY SAMI.

V I.STUPNI ZASVĚCENÍ JSOU AKTIVOVÁNY RUCE A HORNÍ ČÁST TĚLA. ZASVĚCENÍ PROBÍHÁ V KLIDU A TICHU,JE PŘÍJEMNÉ PRO VĚTŠINU LIDÍ. NEMUSÍTE MÍT ANI ZVLÁŠTNÍ POCITY,NICMÉNĚ VĚTŠINA LIDÍ CÍTÍ ROZDÍL. ZASVĚCENÍ JE DŮLEŽITÝM KROKEM V ŽIVOTĚ ČLOVĚKA, JE DOBRÉ MU VĚNOVAT I ZBYTEK DNE, V NĚMŽ PROBÍHÁ  A  PLNĚ JEJ PROŽÍT. VÁŠ VZTAH K TOMU,CO SE DĚJE, URČUJE TO, JAKOU DŮLEŽITOST PRO VÁS BUDE MÍT I VŠE NÁSLEDUJÍCÍ.SOUSTŘEDÍTE-LI SE SPRÁVNĚ NA POČÁTEK, I DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ BUDE MÍT VÁHU A DŮLEŽITOST. A NA DRUHÉ STRANĚ, NIC NENÍ SAMOSPASITELNÉHO, PROTOŽE VŠE TVOŘÍ SYSTÉM A ŘÁD. ŽÍT SVŮJ DENNÍ ŽIVOT JE PLNOHODNOTNOU CESTOU,V NÍŽ VÁM USUI REIKI SYSTÉM PŘÍRODNÍ HARMONIZACE MŮŽE POMOCI.

CENA ZA ČAS A SOUSTŘEDĚNÍ JE 1500,-KČ V I.STUPNI

ZÁJEMCI SE OZVOU PŘEDEM NA TEL 728216735 MARTIN RONGE, DOMLUVÍME SE NA TERMÍNU A VHODNOSTI PRO KAŽDÉHO INDIVIDUÁLNĚ.

TĚŠÍM SE NA VÁS !

 

 

 

img_7287.jpg

 

NAD ZÁMKEM JEZEŘÍ U LITVÍNOVA 04 2013

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář