Jdi na obsah Jdi na menu

USUI REIKI I.A II.STUPEŇ- ZASVĚCENÍ NA DÁLKU, BEZ FYZICKÉHO KONTAKTU

13. 9. 2014

 

CHCETE-LI PRACOVAT NA SVÉM UZDRAVENÍ, POZITIVNÍ ZMĚNĚ SVÉHO ŽIVOTA, JE MOŽNÉ S VÝHODOU POUŽÍT REIKI SYSTÉM PŘÍRODNÍHO LÉČENÍ.

ZASVĚCENÍ MŮŽETE ABSOLVOVAT FYZICKY - TAK, ŽE PŘIJEDETE OSOBNĚ, NEBO NA DÁLKU - ZŮSTANETE DOMA A V DOHODNUTÉM ČASE SE ZKLIDNÍTE A OBDRŽÍTE VSTUPNÍ NASTAVENÍ. 

PRO TY, KTEŘÍ SE NEMOHOU DOSTAVIT OSOBNĚ NAPŘ. ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ, NEBO BYDLÍ V ZAHRANIČÍ (PŘÍPADNĚ ABSOLVOVALI JIŽ ZASVĚCENÍ U NĚKOHO JINÉHO A CHTĚJÍ ZASVĚTIT ZNOVU) A PŘEJÍ SI PŘESTO AKTIVOVAT ENERGII REIKI ZKUŠENÝM MISTREM S LETITOU PRAXÍ, NABÍZÍME ZASVĚCENÍ NA DÁLKU PRO STUPEŇ I.- AKTIVACE SRDCE A RUKOU A DÁLE ODDĚLENĚ PRO STUPEŇ II.- ROZŠÍŘENÍ A PRÁCE NA DÁLKU. PRAKTICKÉ INFORMACE K ZASVĚCENÍ DO REIKI OBDRŽÍTE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ, ZÁSADNÍ INFORMACE PŘEDÁME VIDEOHOVOREM - SKYPE, VLASTNÍ ZASVĚCENÍ PROBĚHNE V DOHODNUTÝ ČAS, OBVYKLE VE 22 HODIN (KLID) A TRVÁ PŘIBLIŽNĚ HODINU. JE VHODNÉ USADIT SE V MEDITAČNÍ POLOZE A VNÍMAT POCITY V TĚLE.

ZASVĚCENÍ NA DÁLKU JE V NAŠEM PROVEDENÍ PLNOHODNOTNÉ Z HLEDISKA ENERGETICKÉHO, PROCES JE EKVIVALENTNÍ ZASVĚCENÍ FYZICKÉMU A V ŘADĚ PŘÍPADŮ PROBÍHÁ I SNADNĚJI.

POMYSLNÁ NEVÝHODA: PŘICHÁZÍTE O FYZICKOU PŘÍTOMNOST  A FYZICKÝ KONTAKT FACE TO FACE SE ZASVĚCUJÍCÍM MISTREM, COŽ MŮŽE BÝT PRO VÁS OMEZUJÍCÍ PRO VAŠE PŘIJETÍ A PRÁCI SE SYSTÉMEM. FYZICKÝ ZÁŽITEK A VZPOMÍNKA JE ČASTO PRO ČLOVĚKA SILNĚJŠÍ, TAKŽE JÍ NĚKDY PŘIŘADÍ VYŠŠÍ VÁHU A S REIKI JE OCHOTEN PRACOVAT SYSTEMATIČTĚJI. NICMÉNĚ ANI ZDE NELZE NIC PAUŠALIZOVAT, POKUD MÁTE POUŽÍVAT SYSTÉM REIKI A JSTE NA NĚJ NASTAVENI, POUŽÍVAT JEJ BUDETE, AŤ DOSTANETE ZASVĚCENÍ FYZICKY NEBO NA DÁLKU. Z TĚCHTO DŮVODŮ VYTVÁŘÍME I TUTO MOŽNOST. ZASVĚCENÍ JE PLNOHODNOTNÉ.

PŘIHLÁŠKY NA TEL.728216735 NEBO MAILU martin.ronge@seznam.cz.

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET mBank 670100-2209554097/6210, USUI REIKI I. 1200,-KČ, USUI REIKI II. 2400,-KČ, TERMÍN PO DOHODĚ, LZE KTERÝKOLI DEN V TÝDNU, V KTEROUKOLI ROZUMNOU DOBU.

img_4647-a.jpg

2014