Jdi na obsah Jdi na menu

ÚSKALÍ ESOTERIKY,DUCHOVNÍ PÁD A VZESTUP, PŘÍČINY, PRŮBĚH, ŘEŠENÍ - BRNO , JAKUBSKÉ 1 V ÚTERÝ 10.9.2013 OD 9 DO 12H

10. 9. 2013

V ÚTERÝ 10.9.2013 OD 9 DO 12 VÁS ZVEME NA JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1 V BRNĚ NA SEMINÁŘ S DLOUHÝM NÁZVEM

ÚSKALÍ ESOTERIKY, DUCHOVNÍ PÁD A VZESTUP, PŘÍČINY, PRŮBĚH, ŘEŠENÍ.

NEMYLTE SE, NEJDE O VYČÍSLENÍ HRŮZ, KTERÉ VÁS MOHOU POTKAT, KDYŽ SE VYDÁTE DO NITRA. URČITÝ DRUH VNITŘNÍHO PÁDU PRODĚLÁME NAPŘÍKLAD PŘI ROZCHODECH S PARTNERY, PŘI ROZVODECH, SOUDECH S PŘÍBUZNÝMI. TYTO SITUACE MAJÍ PODOBNÉ ZNAKY. NEHODLÁME ANI KYDAT HNŮJ NA JAKÉKOLI METODY VNITŘNÍHO RŮSTU, ANI NA CÍRKEV. CHCEME ZAUJMOUT POKUD MOŽNO NEZÁVISLÉ STANOVISKO A POPSAT PROCES NA VLASTNÍCH ZKUŠENOSTECH BEZ OBVIŇOVÁNÍ ČEHOKOLI A KOHOKOLI.

 KAŽDÝ PROCES MÁ SVÁ ÚSKALÍ, ZVLÁŠTĚ TY, KTERÉ SE TÝKAJÍ PSYCHIKY A VNITŘNÍCH NASTAVENÍ ČLOVĚKA.

SAMI JSME ZAŽILI NA VLASTNÍ KŮŽI NĚKTERÉ DOPADY NEROZVÁŽNÝCH VOLEB A PŘÍLIŠ RYCHLÝCH POSTUPŮ A CÍTÍME JAKO LADNÉ SE O NĚ PODĚLIT. VIBRAČNÍ HLADINA NAŠEHO PROSTŘEDÍ PROCHÁZÍ V POSLEDNÍ DOBĚ VELKÝMI SKOKY A NÁPORY ENERGIÍ ZPŮSOBUJÍ MASIVNÍ VYPLAVOVÁNÍ KARMICKÝCH PŘÍČIN, ULOŽENÝCH NÁMI V MINULOSTI. SVĚT SE ZMĚNIL A MĚNÍ SE DÁLE A ZMĚNA BUDE POKRAČOVAT, PROTOŽE JI VNITŘNĚ CHCEME A SOUHLASILI JSME S NÍ.

NELZE UCHRÁNIT ČLOVĚKA OD ZKUŠENOSTI, AŤ JE JAKÁKOLI, JAKO NEJDE ZASTAVIT ŽIVOT.

NA DRUHÉ STRANĚ CHCEME VYTVOŘIT PŘÍLEŽITOST , KTEROU MOHOU VYUŽÍT TI, KTEŘÍ NĚJAKOU ZKUŠENOSTÍ PROŠLI A ZLOMILA JE, NEBO SE NACHÁZEJÍ V PROCESU VNITŘNÍHO PÁDU A PODĚLIT SE O SVŮJ NÁHLED NA VĚC A NA ŘEŠENÍ, KTERÁ JSOU UNIVERZÁLNÍ A ÚČINNÁ.

JE CENNÉ, POKUD SE ROZHODNEME PODOBNOU ZKUŠENOST PÁDU ABSOLVOVAT(AŤ UŽ NA ZÁKLADĚ NEZNALOSTI, ZVĚDAVOSTI,PÝCHY - PŘÍČIN MŮŽE BÝT NEPŘEBERNĚ), BUDEME-LI ZNÁT ZKUŠENOSTI JINÝCH A VE VHODNÝ OKAMŽIK SI JE  UVĚDOMÍME , I PROCES UZDRAVENÍ A VYJITÍ ZE ZKUŠENOSTI A NÁPRAVA ŠKOD, POKUD BUDE MOŽNÁ, BUDE RYCHLEJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ.

 

gardened-bosch-zahrada.jpg

NÁŠ ŽIVOT JE V KAŽDÉM OKAMŽIKU PEČLIVĚ A UNIKÁTNĚ VYKALIBROVANÝM ZÁZRAKEM, POKAZIT NASTAVENÍ SE PODAŘÍ ČASTO A OPRAVIT TOTO NASTAVENÍ A VRÁTIT K PŮVODNÍM HODNOTÁM JE ČASTO OBTÍŽNÉ.

MUSÍM ŘÍCI, ŽE KDYŽ JSEM ZE SEBE VYDOLOVAL TOTO TÉMA A UCÍTIL, ŽE JE MÁM OTEVŘÍT, UDĚLALO SE MI ŠPATNĚ, NAPOJIL JSEM SE ZNOVU NA OBDOBÍ, KTERÁ PRO MNE BYLA KRUTÁ. ALE SVOBODA NENÍ V TOM, ŽE NĚCO NEVIDÍME A NECHCEME VIDĚT, JEDEN JEJÍ ASPEKT JE V TOM, ŽE KAMKOLI SE PODÍVÁM, MOHU TO UDĚLAT S POCHOPENÍM A LÁSKOU KE VŠEM, KTEŘÍ BYLI SOUČÁSTÍ MÉHO ŽIVOTA A PŘISPĚLI KE ZKUŠENOSTI A VLASTNĚ JI UMOŽNILI. PROTO JSEM VZPOMÍNKY OBNOVIL A VYČISTIL A JSEM OCHOTEN DO NICH S VÁMI VSTOUPIT. LÍLÁ AMRIT.

JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI -PŘIJĎTE, JE TO ZE ŽIVOTA. 

Cena za seminář: 600 Kč 

Přihlášení a případné dotazy na e mailu: martin.ronge@seznam.cz nebo na tel: 728216735

Rezervace je platná po uhrazení zálohy 300,- Kč nebo celé částky na účet: 670100-2209554097/6210, VS=číslo vašeho mobilního telefonu, do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a e-mail

 

Doplatek můžete poslat na stejné číslo účtu nejpozději 3 dny před zahájením semináře a nebo zaplatit na místě v hotovosti.


 

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář