Jdi na obsah Jdi na menu

ÚSKALÍ ESOTERIKY, DUCHOVNÍ PÁD A VZESTUP, PŘÍČINY, PRŮBĚH, ŘEŠENÍ - ASIAN RELAX CLUB FRÝDEK-MÍSTEK 12.10.2013 OD 9 DO 16H 600,-

12. 10. 2013

V SOBOTU 12.ŘÍJNA 2013 OD 9 DO 16H VÁS SRDEČNĚ ZVEME DO PĚKNÉHO PROSTŘEDÍ ASIAN RELAX CLUBU DO FRÝDKU MÍSTKU NA PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ S NÁZVEM

 

ÚSKALÍ ESOTERIKY

DUCHOVNÍ PÁD A VZESTUP, PŘÍČINY, PRŮBĚH, ŘEŠENÍ.

 

 

 

VAN GULIK V PŘÍBĚZÍCH O SOUDCI TI ZE STARÉ ČÍNY VE VOLNÉM PŘEKLADU ŘÍKÁ:

"JEN DVĚ CESTY VEDOU K BRÁNĚ VĚČNÉHO ŽIVOTA: BUĎ ČLOVĚK ZAVRTÁ HLAVU DO BLÁTA JAKO ČERV, NEBO SE JAKO DRAK VZNESE VYSOKO K OBLOZE."

srivatsa 

 2012-12-14-287.jpg

  srivatsa  

OBĚ CESTY VEDOU DO STEJNÉHO BODU, MAJÍ JEN RŮZNÝ PRŮBĚH, ANI JEDNA NENÍ LEPŠÍ NEŽ DRUHÁ, PROTOŽE SROVNÁVÁNÍ NEOBSTOJÍ, NENÍ FUNKCÍ TÉTO ÚROVNĚ NÁHLEDU.

PODÍVÁME SE NA PROSTOR MEZI NIMI, NA NÁŠ BĚŽNÝ ŽIVOT A PODÍVÁME SE NA VZESTUPY I PÁDY, NA JEJICH SMYSL.

SEMINÁŘ JE PROŽITKOVÝ, BUDOU MEDITATIVNÍ VSTUPY A BUDETE SE CÍTIT DOBŘE, SMYSLEM JE TRANSFORMACE A PŘIJETÍ, NIKOLI POUZE STRACH A OTVÍRÁNÍ BOLESTI.

VŽDYŤ URČITÝ DRUH VNITŘNÍHO PÁDU PRODĚLÁME NAPŘÍKLAD PŘI ROZCHODECH S PARTNERY, PŘI ROZVODECH, SOUDECH S PŘÍBUZNÝMI. TYTO SITUACE MAJÍ PODOBNÉ ZNAKY.

NEHODLÁME ANI KYDAT HNŮJ NA JAKÉKOLI METODY VNITŘNÍHO RŮSTU, ANI NA CÍRKEV. ZAUJÍMÁME POKUD MOŽNO NEZÁVISLÉ STANOVISKO A DOTÝKÁME SE PROCESŮ NA ZÁKLADĚ VLASTNÍCH ZKUŠENOSTÍ BEZ OBVIŇOVÁNÍ ČEHOKOLI A KOHOKOLI.

 KAŽDÝ PROCES MÁ SVÁ ÚSKALÍ, ZVLÁŠTĚ TY, KTERÉ SE TÝKAJÍ PSYCHIKY A VNITŘNÍCH NASTAVENÍ ČLOVĚKA.

SAMI JSME ZAŽILI NA VLASTNÍ KŮŽI NĚKTERÉ DOPADY NEROZVÁŽNÝCH VOLEB A PŘÍLIŠ RYCHLÝCH POSTUPŮ A CÍTÍME JAKO LADNÉ SE O VÝSLEDEK PODĚLIT.

VIBRAČNÍ HLADINA NAŠEHO PROSTŘEDÍ PROCHÁZÍ V POSLEDNÍ DOBĚ VELKÝMI SKOKY A NÁPORY ENERGIÍ ZPŮSOBUJÍ MASIVNÍ VYPLAVOVÁNÍ KARMICKÝCH PŘÍČIN, ULOŽENÝCH NÁMI V MINULOSTI.

SVĚT SE ZMĚNIL A MĚNÍ SE DÁLE A ZMĚNA BUDE POKRAČOVAT, PROTOŽE JI VNITŘNĚ CHCEME A SOUHLASILI JSME S NÍ.

NELZE UCHRÁNIT ČLOVĚKA OD ZKUŠENOSTI, AŤ JE JAKÁKOLI, JAKO NEJDE ZASTAVIT ŽIVOT.

NA DRUHÉ STRANĚ CHCEME VYTVOŘIT PŘÍLEŽITOST , KTEROU MOHOU VYUŽÍT TI, KTEŘÍ NĚJAKOU ZKUŠENOSTÍ PROŠLI A ZLOMILA JE, NEBO SE NACHÁZEJÍ V PROCESU VNITŘNÍHO PÁDU A PODĚLIT SE O SVŮJ NÁHLED NA VĚC A NA ŘEŠENÍ, KTERÁ JSOU UNIVERZÁLNÍ A ÚČINNÁ.

JE CENNÉ, POKUD "SE ROZHODNEME" PODOBNOU ZKUŠENOST PÁDU ABSOLVOVAT (AŤ UŽ NA ZÁKLADĚ NEZNALOSTI, ZVĚDAVOSTI, PÝCHY - "VNĚJŠÍCH" PŘÍČIN MŮŽE BÝT NEPŘEBERNĚ), BUDEME-LI ZNÁT ZKUŠENOSTI JINÝCH A VE VHODNÝ OKAMŽIK SI JE  UVĚDOMÍME , I PROCES UZDRAVENÍ A VYJITÍ ZE ZKUŠENOSTI A NÁPRAVA ŠKOD  BUDE RYCHLEJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ. PROTOŽE ČLOVĚK JE BYTOST, JEJÍŽ HODNOTA VYNIKNE PRÁVĚ VE SPOJENÍ S OSTATNÍMI. Z URČITÉHO BODU UZAVŘENÍ SE, POUSTEVNÍKA, SE ZNOVU ROZVÍJÍ Z VNITŘNÍHO STAŽENÍ, NADECHUJE SE V EXPANZI A ZNOVU ZAVÍRÁ DO SVÉHO STŘEDU. TENTO PROCES ZAŽÍVÁNÍ ZKUŠENOSTÍ JE RYTMEM ŽIVOTA. VESMÍRY JSOU RŮZNÉ.

 

gardened-bosch-zahrada.jpg

 

NÁŠ ŽIVOT JE V KAŽDÉM OKAMŽIKU PEČLIVĚ A UNIKÁTNĚ VYKALIBROVANÝM ZÁZRAKEM, POKAZIT NASTAVENÍ SE PODAŘÍ ČASTO A OPRAVIT TOTO NASTAVENÍ A VRÁTIT K PŮVODNÍM HODNOTÁM JE ČASTO OBTÍŽNÉ.

MUSÍM ŘÍCI, ŽE KDYŽ JSEM ZE SEBE VYDOLOVAL TOTO TÉMA A UCÍTIL, ŽE JE MÁM OTEVŘÍT, UDĚLALO SE MI ŠPATNĚ, NAPOJIL JSEM SE ZNOVU NA OBDOBÍ, KTERÁ PRO MNE BYLA KRUTÁ. ALE SVOBODA NENÍ V TOM, ŽE NĚCO NEVIDÍME A NECHCEME VIDĚT, JEDEN JEJÍ ASPEKT JE V TOM, ŽE KAMKOLI SE PODÍVÁM, MOHU TO UDĚLAT S POCHOPENÍM A LÁSKOU KE VŠEM, KTEŘÍ BYLI SOUČÁSTÍ MÉHO ŽIVOTA A PŘISPĚLI KE ZKUŠENOSTI A VLASTNĚ JI UMOŽNILI. PROTO JSEM VZPOMÍNKY OBNOVIL A VYČISTIL A JSEM OCHOTEN DO NICH S VÁMI VSTOUPIT.

LÍLÁ AMRIT, BOŽSKÁ HRA.

 

JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI -PŘIJĎTE, JE TO ZE ŽIVOTA. CHCETE-LI, BUDETE JINÍ.

 

  srivatsa 

Cena za seminář: 600 Kč, při rezervaci celé částky do 30.9.2013 500 Kč (později nebo na místě po předchozí telefonické domluvě 600 Kč) - je omezený počet míst.

Přihlášení a případné dotazy na e mailu: martin.ronge@seznam.cz nebo na tel: 728216735

Rezervace je platná po dohovoru a uhrazení celé částky na účet: 670100-2209554097/6210, VS=číslo vašeho mobilního telefonu, do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a e-mail.
S sebou můžete vzít karimatku, deku nebo spací pytel, pokud chcete trochu jídla, umyté ovoce, zeleninu a pod, uděláme malý společný koutek hojnosti a budeme jej sdílet.
Dále čistý blok A4 a pastelky, může přijít na malování. Pokud si chcete cokoli nabít, kámen, šperk apod., přineste jej rovněž.

  srivatsa 

421269_453553361354302_356375094_n.jpg

  srivatsa

 

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář