Jdi na obsah Jdi na menu

SYNERGIE KRAJINY A ČLOVĚKA, GLOBALIZACE VE VNITŘNÍM POHLEDU-SMÍŘENÍ ÚTERÝ 17.9.2013 18-20H JAKUBSKÉ 1 BRNO, 500,-

17. 9. 2013

 NEMYSLÍME SI TO. TEDY  ŽE JE TO CELÉ ŠPATNĚ. JE TO VÝSLEDEK TOHO, CO POŽADUJEME PO SVĚTĚ I PO SOBĚ SAMÝCH. JE TU STEJNĚ I POZITIVNÍCH ASPEKTŮ ŽIVOTA, ROZVOJ VĚDOMÍ MOŽNÁ ZDÁNLIVĚ STAGNUJE PROTI TECHNOLOGII, VE SKUTEČNOSTI VŠAK DOCHÁZÍ V TOMTO OBROVSKÉM PLANETÁRNÍM KOTLI K VYTAVENÍ NOVÝCH ÚROVNÍ VĚDOMÍ A K RYCHLÉMU VNITŘNÍMU VÝVOJI U JEDINCŮ, SKRYTĚ. 

JE DOBRÁ DOBA, NABÍZÍ PRO VŠECHNY MNOHO MOŽNOSTÍ. DALO BY SE ŘÍCI AŽ PŘÍLIŠ MNOHO, TAKŽE JE TŘEBA SELEKTOVAT, ŘÍDIT SVÉ VOLBY, SVÉ MYŠLENKY. UČÍME SE ŘÍDIT SVŮJ SVĚT V PROSTŘEDÍ, KTERÉ JE PRO VELKOU ČÁST  LIDÍ BEZPEČNÉ, OTOČÍME KOHOUTKEM A TEČE TEPLÁ VODA, JE PITNÁ, POKUD CHCEME SKUTEČNĚ PRACOVAT, MÁME PRÁCI.

JE TEDY ZBYTEČNÉ USILOVAT O NÁPRAVU ZNEČIŠTĚNÍ, O EKOLOGICKOU VÝSTAVBU, O ZLEPŠENÍ VZTAHU K PROSTŘEDÍ I SOBĚ NAVZÁJEM? OPĚT JE ODPOVĚDÍ- URČITĚ NE.

KDE JE TEDY ROVNOVÁHA? JAK OVLIVNIT VÝVOJ SVÉ ZEMĚ , SVÉ POLITICKÉ SCÉNY, SVÉ VLÁDY, SVÉHO ZDRAVÍ, BEZPEČÍ ? JAK DOSÁHNOUT V NAŠEM KOMPLIKOVANÉM SVĚTĚ ZDRAVÍ A HARMONIE? ŘEŠENÍ JE UVNITŘ NÁS I VNĚ. DÁME ODPOVĚDI.

ZVEME VÁS NA JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1 V BRNĚ NA DVOUHODINOVÝ SEMINÁŘ O SYNERGII A GLOBALIZACI, O SMÍŘENÍ A SPOLUPRÁCI. NEBUDE JEN O OBECNÝCH PROBLÉMECH, JE PRAKTICKÝ A POUŽITELNÝ JAKO VSTUP DO DALŠÍ PRÁCE S VLASTNÍM UVĚDOMĚNÍM. JE PRO ŽIVOT. PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA JE PRŮVODCE TRANSFORMACÍ.

KDY?  V ÚTERÝ 17.9.2013 OD 18 DO 20H

SOUČÁSTÍ JE SOUČASNÁ VNITŘNÍ HARMONIZACE PRO TY KTEŘÍ SI TO BUDOU PŘÁT.

 

emmicka-svet-basen-2908-2008.jpg

Cena za seminář: 500 Kč
Přihlášení a případné dotazy na e mailu: martin.ronge@seznam.cz nebo na tel: 728216735
Rezervace je platná po uhrazení zálohy 300,- Kč nebo celé částky na účet: 670100-2209554097/6210, VS=číslo vašeho mobilního telefonu, do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a e-mail

Doplatek můžete poslat na stejné číslo účtu nejpozději 3 dny před zahájením semináře a nebo zaplatit na místě v hotovosti.

 

 yamato-japonsko-bubny-brno-13_denik-380.jpg

A BUBNY- TAM NEBUDOU

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář