Jdi na obsah Jdi na menu

SEMINÁŘ USUI REIKI SYSTÉM PŘÍRODNÍHO LÉČENÍ - I.STUPEŇ- BRNO, JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1, sobota 2.11.2013 9 - 15H

2. 11. 2013

REIKI SYSTÉM PŘÍRODNÍ LÉČBY BYL NALEZEN JAPONSKÝM KŘESŤANSKÝM DUCHOVNÍM MIKAO USUIM, PROTO JE KLASICKÁ VĚTEV PŘÍMO NAVAZUJÍCÍ NA JEHO TRADICI NAZÝVÁNA USUI REIKI(USUIHO REIKI).

reiki_.jpg

  

REIKI ZNAMENÁ VESMÍRNOU, KRÁLOVSKOU SÍLU, ENERGII, KTERÁ PROUDÍ PŘES NAŠE VLASTNÍ SRDCE A MÁ SCHOPNOST LÉČIT A HARMONIZOVAT. VYUŽÍVÁME TEDY MOŽNOSTI SVÉHO TĚLA K TOMU, ABYCHOM OBNOVILI PŘIROZENOU HARMONII, UČÍME SE SE SEBOU PRACOVAT.

SCHOPNOST PRACOVAT S REIKI SE OTEVÍRÁ TZV. ZASVĚCENÍM. UŽ Z KOŘENŮ SLOVA ZASVĚCENÍ VIDÍME, ŽE JDE O ZACHÁZENÍ S JEMNOU A LÉČIVOU ENERGIÍ SVĚTLA. JDE VLASTNĚ O VLOŽENÍ MENTÁLNÍHO KLÍČE, KTERÝ ODEMYKÁ A ZAMYKÁ PROUDĚNÍ TÉTO LÁSKYPLNÉ A LÉČIVÉ SÍLY PODLE NAŠÍ VŮLE( POKUD CHCEME ABY PROUDILA NEBO POKUD CHCEME PROUDĚNÍ ZASTAVIT).

 

 ZASVĚCENÍ DO I.STUPNĚ PROVÁDÍ MISTR REIKI, KTERÝ MÁ NEJVYŠŠÍ STUPEŇ REIKI(TEN SE ZÍSKÁVÁ ČASTO PO LETECH INTENZIVNÍ PRÁCE NA SOBĚ A JEHO UDĚLENÍ JE INDIVIDUÁLNÍ) A  PROBÍHÁ VE TŘECH FÁZÍCH, KTERÉ U NÁS PROBÍHAJÍ VE STEJNÉM DNI:

PRVNÍ FÁZE JE SEZNAMOVACÍ - V NÍ NALADÍME MYSL A ŘEKNEME SI O SYSTÉMU REIKI, O POUŽITÍ V ŽIVOTĚ, O PRAXI A VŠE , CO JE POTŘEBNÉ K JASNÉMU POCHOPENÍ SYSTÉMU PŘÍRODNÍ LÉČBY. A ZODPOVÍME VAŠE OTÁZKY K VAŠÍ SPOKOJENOSTI, ZÁLEŽÍ NÁM NA PROVEDENÍ I NA VÝSLEDKU. TRVÁ PŘIBLIŽNĚ 3 HODINY. UŽ V TÉTO FÁZI SE PŘIPRAVUJEME K

DRUHÉMU KROKU, KTERÝM JE VLASTNÍ ZASVĚCENÍ. TRVÁ V ŘÁDU DESÍTEK MINUT PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ, PROBÍHÁ VSEDĚ NA ŽIDLI SE ZAVŘENÝMA OČIMA, MISTR POSTUPNĚ PŘISTUPUJE V URČENÉM POŘADÍ KE KAŽDÉMU ADEPTOVI A JEMNĚ POSTUPNĚ RUKAMA DOTEKY ZPRŮCHODŇUJE ENERGETICKÁ CENTRA NA HORNÍ ČÁSTI TĚLA A VYLAĎUJE ORGANISMUS. ZASVĚCENÍ DO PRVNÍHO STUPNĚ JE PRO MISTRA VNITŘNĚ SLOŽITÝ A VÍCEÚROVŇOVÝ PROCES, JAKKOLI PRO ÚČASTNÍKA VYPADÁ NAVENEK JEDNODUŠE. V PRVNÍM STUPNI SE AKTIVUJE  PŘEDEVŠÍM VAŠE SRDCE A RUCE V DLAŇOVÉ ČÁSTI, TAKŽE MŮŽETE (NEMUSÍTE) CÍTIT TEPLO NEBO INTENZIVNÍ PROUDĚNÍ. ZASVĚCENÍ JE POCITOVĚ PŘÍJEMNÉ A TĚLO VÝZNAMNĚ HARMONIZUJE. JDE O VELMI VYSOKOU FREKVENCI VĚDOMÍ. PRVNÍ STUPEŇ REIKI PRAKTICKY POKRÝVÁ NAPROSTOU VĚTŠINU SITUACÍ, S NIMIŽ SE SETKÁTE, TAKŽE JE ZCELA DOSTAČUJÍCÍ, POKUD NECHCETE POKRAČOVAT K DALŠÍM STUPŇŮM. JIŽ PRVNÍ STUPEŇ VÁS TEDY POVEDE K HARMONIZACI TĚLA A K POSTUPNÉMU UZDRAVENÍ.

PO VLASTNÍM ZASVĚCENÍ PŘICHÁZÍ NÁCVIK PRAKTICKÉHO PROVEDENÍ V ŽIVOTĚ, POSTUPNĚ SI VYZKOUŠÍME PŮSOBENÍ RUKAMA NA SEBE, PŘEDÁVÁNÍ LÉČIVÉ ENERGIE DRUHÉMU ÚČASTNÍKOVI, SPOUŠTĚNÍ PROUDĚNÍ REIKI I JEJÍ UKONČENÍ, CÍTÍME-LI, ŽE JE PŮSOBENÍ DOSTAČUJÍCÍ. REIKI NEMUSÍTE POUŽÍVAT, ALE JE DOBRÉ JI POUŽÍVAT A VYZKOUŠET SI NEPŘEBERNÉ MNOŽSTVÍ APLIKACÍ V ŽIVOTĚ. TATO FÁZE TRVÁ ZBYTEK DOBY.

NA KONCI OBDRŽÍ ÚČASTNÍCI CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ.

TEN, KDO U NÁS ABSOLVUJE JAKÝKOLI STUPEŇ, MÁ OTEVŘENOU CESTU K DOTAZŮM, TÝKAJÍCÍM SE POUŽITÍ REIKI STÁLE, V ROZUMNÉ MÍŘE SAMOZŘEJMĚ. POKUD SI BUDETE CHTÍT ZOPAKOVAT PŘÍSLUŠNÝ STUPEŇ ZASVĚCENÍ ( NEPOTŘEBUJETE TO Z HLEDISKA FUNKCE - ZOPAKOVÁNÍ ZASVĚCENÍ NEZLEPŠÍ VAŠI SCHOPNOST PRACOVAT S REIKI, TA JE DÁNA JIŽ PRVNÍM ZASVĚCENÍM A JE STÁLE PLATNÁ,  PRO ŘADU LIDÍ JE ALE PŘÍJEMNÉ ZNOVU VSTOUPIT DO VYSOKÝCH ENERGIÍ ZASVĚCOVACÍHO PROCESU ), MŮŽETE TAK U NÁS UČINIT ZDARMA - PRO PŘÍSLUŠNÝ STUPEŇ, KTERÝM JSTE JIŽ PROŠLI. TATO MOŽNOST PLATÍ I PRO ABSOLVENTY ZASVĚCENÍ U JINÉHO MISTRA REIKI, POKUD TO PROVOZ DOVOLÍ, RÁDI VÁS UVÍTÁME.

PRVNÍM STUPNĚM SE OTEVÍRÁ CESTA K DALŠÍM STUPŇŮM PRÁCE S ENERGIEMI, POKUD BUDETE CHTÍT. PLATÍ ALE, ŽE PRVNÍ STUPEŇ JE DOSTAČUJÍCÍ PRO VĚTŠINU SITUACÍ SOUVISEJÍCÍCH SE ZDRAVÍM, S NIMIŽ SE SETKÁTE.

DOSTANETE VÍC, NEŽ JE OBVYKLÉ. JSME PRŮVODCI VAŠÍ TRANSFORMACÍ. 

 

reiki.jpg

CENA ZA PRVNÍ STUPEŇ JE 1500,-KČ. S PŘEDSTIHEM SE DOMLUVÍME NA TEL.728216735 MARTIN RONGE NEBO MAILEM  martin.ronge@seznam.cz. REZERVACE JE PLATNÁ PO SLOŽENÍ ZÁLOHY 500,- NEBO CELÉ ČÁSTKY NA ÚČET Č. 670100-2209554097/6210   MBANK   

OBČAS SE NĚKDO PODIVUJE NAD TÍM, ŽE TZV.DUCHOVNÍ AKTIVITA, KTEROU SI ČLOVĚK ZÍSKÁVÁ JAKOBY ODNIKUD, NE PŘÍMOMFYZICKOU PRACÍ, JE HONOROVANÁ.  JE TO ALIBISMUS, PROTOŽE VŠICHNI ZÍSKÁVÁME VE SKUTEČNOSTI SÍLU ZE SVÉHO NITRA A BEZ TOHOTO ZDROJE BYCHOM ZAHYNULI.  COPAK ASI DĚLAJÍ ZPĚVÁCI NEBO VYNÁLEZCI?   VE SKUTEČNOSTI JDE V PRAVÉM PROVEDENÍ O OBTÍŽNĚ DOSAŽITELNOU A UDRŽITELNOU SCHOPNOST  KONCENTRACE NA VYSOKÝCH ÚROVNÍCH, A TUTO SCHOPNOST NEMÁ MNOHO LIDÍ V POTŘEBNÉM STUPNI A KVALITĚ. PLATÍ SE PRONÁJEM PROSTORU, PLATÍ SE ČAS, KTERÝ VĚNUJEME DALŠÍM LIDEM A NIKOLI NAPŘÍKLAD VLASTNÍ RODINĚ, PROTOŽE PENÍZE JSOU UNIVERZÁLNĚ SMĚNITELNÝM VYJÁDŘENÍM TOHO, CO PŘEDÁVÁME. STEJNĚ JAKO V ŽIVOTĚ LZE OBTÍŽNĚ ZVOLIT, KTERÁ AKTIVITA JE DUCHOVNÍ A KTERÁ NEDUCHOVNÍ, PROTOŽE SÁM NÁŠ ŽIVOT JE V PRAVÉM SMYSLU ZÁZRAČNÝ A TAJEMNÝ.  A HLUBOCE DUCHOVNÍ.  Z TOHOTO POHLEDU JE LHOSTEJNÉ, ZDA JSME KNĚZEM NEBO ÚSPĚŠNÝM PODNIKATELEM NEBO BEZDOMOVCEM, PLATÍ PRO NÁS STEJNÉ PŘÍRODNÍ ZÁKONY A VOLÍME PODOBU SVÉHO ŽIVOTA  PŘES SVÉ SRDCE A MYSL V KAŽDÉM OKAMŽIKU, KTERÝ ŽIJEME.   MÝTUS O TOM, ŽE MUSÍME BÝT CHUDÍ, POCHÁZÍ V NOVOVĚKÉ HISTORII Z KŘESŤANSTVÍ Z MODELU POUSTEVNÍK, KTERÝ JE ALE POUZE JEDNÍM ZE STUPŇŮ VÝVOJOVÉ ŘADY K CELISTVOSTI. VIZ TAROT. NEMUSÍME BÝT VNĚJŠKOVĚ CHUDÍ, ABYCHOM BYLI VNITŘNĚ BOHATÍ, STEJNĚ JAKO NEMUSÍ BÝT BOHATÝ ČLOVĚK VNITŘNĚ PROBUZENÝ. ZÁLEŽÍ NA VYVÁŽENÍ SIL NAŠEHO NITRA, JAK BUDE VYPADAT NÁŠ ŽIVOT. ZDE JE NÁSTROJ.

 

Náhledy fotografií ze složky Kde nás najdete?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář