Jdi na obsah Jdi na menu

SEDM NÁVYKŮ EFEKTIVITY LIDÍ - MANAGEMENT OSOBNOSTI - BRNO ST 2.4.2014 10-14 H JAKUBSKÉ 1, 1100,-

2. 4. 2014

 Ve středu 2.4. 2014 OD 10 DO 14H VÁS ZVEME DO BRNA DO CENTRA NA JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1 NA INTERAKTIVNÍ SEMINÁŘ S TEMATIKOU MANAGEMENTOVÝCH TECHNIK VEDENÍ A ŘÍZENÍ S NÁZVEM

SEDM NÁVYKŮ EFEKTIVITY LIDÍ V TEORII A PRAXI

PO ÚVODNÍM SEZNÁMENÍ S PROBLEMATIKOU VÁS PROVEDEME PREZENTACÍ, V NÍŽ SI NA PŘÍKLADECH UKÁŽEME PROPOJENÍ S BĚŽNÝM ŽIVOTEM, S VAŠÍ DENNÍ PRAXÍ.

PRO NĚKOHO SE BUDE ZDÁT ZVLÁŠTNÍ POUŽITÍ TECHNIK TOP MANAGEMENTU V BĚŽNÉM DNI, VE SKUTEČNOSTI JDE STÁLE O JEDEN A TÝŽ PROBLÉM - AŤ VEDETE BĚŽNÝ ŽIVOT ZAMĚSTNANCE NEBO VEDETE VELKOU A ÚSPĚŠNOU FIRMU, VÁŠ ÚSPĚCH V ŽIVOTĚ SE ODVÍJÍ OD TOHO, JAK ROZDĚLUJETE SVOU PRÁCI, V JAKÉM POŘADÍ ŘEŠÍTE SVÉ ÚKOLY, ZDA SI DOKÁŽETE ZORGANIZOVAT ČAS POTŘEBNÝ K PROVEDENÍ A CELKOVĚ ZEFEKTIVNIT ŘETĚZ ZAČÍNAJÍCÍ PLÁNOVÁNÍM, ZADÁNÍM KONKRÉTNÍ ÚLOHY, PRŮBĚHU ŘEŠENÍ A ÚSPĚŠNÉHO ZAKONČENÍ VE STANOVENÉM TERMÍNU.SEMINÁŘ JE VHODNÝ TAKÉ PRO PODNIKATELE, ALE NEJENOM PRO NĚ. 

VÁŠ DANÝ PROBLÉM MŮŽETE ŘEŠIT S NÍZKOU EFEKTIVITOU A V ČASOVÉ EXPONOVANOSTI.

NEBO MÁTE V SOBĚ JEDNOTLIVÉ KROKY IDEÁLNĚ SESKLÁDÁNY A PRÁCE VÁS BAVÍ A JDE VÁM BEZ PROBLÉMŮ.

ZE ZKUŠENOSTI JE ZŘEJMÉ, ŽE VĚTŠINA LIDÍ, VČETNĚ ŘADY VYSOCE POSTAVENÝCH, NEMÁ JEDNOTLIVÉ KROKY ROZHODOVACÍHO A REALIZAČNÍHO PROCESU VNITŘNĚ SOULADNĚ USPOŘÁDÁNY, AŤ JIŽ VE SMYSLU SOUSLEDNOSTI NEBO KVALITY ČI KVANTITY JEDNOTLIVÝCH MEZISTUPŇŮ.

NENÍ HANBOU SI TO PŘIZNAT, JE OMEZENÉ S TÍM NIC NEDĚLAT, PROTOŽE DŘÍV NEBO POZDĚJI NARAZÍME NA HRANICI, KTERÁ NÁS VYZKOUŠÍ - AŤ JIŽ SE JEDNÁ O PARTNERSKÉ VZTAHY NEBO O TOP FIREMNÍ ŘÍZENÍ. A VĚTŠINOU NE JEDNOU, JAKMILE O SVÉ "CHYBĚ V SYSTÉMU" VÍME, UVĚDOMÍME SI JI, UDÁLOSTI S NÍ SOUVISEJÍCÍ SE OPAKUJÍ A MNOŽÍ, NÁŠ VNITŘNÍ SYSTÉM ŽÁDÁ OPRAVU.

PRO TY, KTEŘÍ CÍTÍ VE SVÉM PŘÍSTUPU REZERVY, JE URČEN TENTO CYKLUS SEMINÁŘŮ A WORKSHOPŮ, Z NICHŽ PRÁVĚ TENTO SEMINÁŘ JE SHRNUJÍCÍ, JSOU V NĚM OBSAŽENY VŠECHNY HLAVNÍ BODY POTŘEBNÉ ZMĚNY V OSOBNOSTI.

S OVLÁDNUTÍM A PROMĚNOU MYŠLENÍ VÁM POMŮŽEME, JAK ZLEPŠENÍM PODMÍNEK PRO ULOŽENÍ INFORMACÍ A JEJICH ZAKOMPONOVÁNÍ DO FUNKČNÍHO CELKU VE VAŠÍ OSOBNOSTI, TAK I VLASTNÍM PŘENOSEM.

VLASTNÍ PRÁCI NA TRANSFORMACI, JAKKOLI JI USNADNÍME, MUSÍTE ALE UDĚLAT VY SAMI.

NA DRUHÉ STRANĚ, TAM, KDE BYSTE SAMI DLOUHO BOJOVALI S POCHOPENÍM A ZAČLENĚNÍM JEDNOTLIVÝCH KROKŮ, UMOŽNÍME A ZKRÁTÍME TENTO PROCES NA MINIMUM.

vnitrni-prostor-na-jakubskem-namesti-cisty-a-silny.jpg

PŘIHLÁŠENÍ - KONTAKT MGR.MARTIN RONGE, TEL. 728216735 NEBO SMS S PŘEDSTIHEM, E-MAIL   :   martin.ronge@seznam.cz

CENA ZA SEMINÁŘ :

1100 KČ PŘI PLATBĚ NA MÍSTĚ,

1000 KČ PŘI PLATBĚ NA ÚČET Č. 670100-2209554097/6210 mBank DO 30.3.2014.

 DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE ZADEJTE JMÉNO A E-MAIL (PŘÍPADNĚ TEL.).

OBDRŽÍTE DOKLAD O ZAPLACENÍ.

 

 

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI !


 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?