Jdi na obsah Jdi na menu

SEDM NÁVYKŮ EFEKTIVITY LIDÍ - MANAGEMENT OSOBNOSTI - BRNO 24.1.2014 10-15H JAKUBSKÉ 1, 1500,-

24. 1. 2014

V PÁTEK 24.1. 2014 OD 10 DO 15H VÁS ZVEME DO BRNA NA INTERAKTIVNÍ SEMINÁŘ S TEMATIKOU MANAGEMENTOVÝCH TECHNIK VEDENÍ A ŘÍZENÍ S NÁZVEM

SEDM NÁVYKŮ EFEKTIVITY LIDÍ V TEORII A PRAXI

PO ÚVODNÍM SEZNÁMENÍ S PROBLEMATIKOU VÁS PROVEDEME PREZENTACÍ, V NÍŽ SI NA PŘÍKLADECH UKÁŽEME PROPOJENÍ S BĚŽNÝM ŽIVOTEM, S VAŠÍ DENNÍ PRAXÍ.

PRO NĚKOHO SE BUDE ZDÁT ZVLÁŠTNÍ POUŽITÍ TECHNIK TOP MANAGEMENTU V BĚŽNÉM DNI, VE SKUTEČNOSTI JDE STÁLE O JEDEN A TÝŽ PROBLÉM - AŤ VEDETE BĚŽNÝ ŽIVOT ZAMĚSTNANCE NEBO VEDETE VELKOU A ÚSPĚŠNOU FIRMU, VÁŠ ÚSPĚCH V ŽIVOTĚ SE ODVÍJÍ OD TOHO, JAK ROZDĚLUJETE SVOU PRÁCI, V JAKÉM POŘADÍ ŘEŠÍTE SVÉ ÚKOLY, ZDA SI DOKÁŽETE ZORGANIZOVAT ČAS POTŘEBNÝ K PROVEDENÍ A CELKOVĚ ZEFEKTIVNIT ŘETĚZ ZAČÍNAJÍCÍ PLÁNOVÁNÍM, ZADÁNÍM KONKRÉTNÍ ÚLOHY, PRŮBĚHU ŘEŠENÍ A ÚSPĚŠNÉHO ZAKONČENÍ VE STANOVENÉM TERMÍNU.

DANÝ PROBLÉM MŮŽETE ŘEŠIT S NÍZKOU EFEKTIVITOU A V ČASOVÉ EXPONOVANOSTI.

NEBO MÁTE V SOBĚ JEDNOTLIVÉ KROKY IDEÁLNĚ SESKLÁDÁNY A PRÁCE VÁS NEKONEČNĚ BAVÍ A JDE VÁM ABSOLUTNĚ BEZ PROBLÉMŮ.

ZE ZKUŠENOSTI JE ZŘEJMÉ, ŽE VĚTŠINA LIDÍ, VČETNĚ ŘADY VYSOCE POSTAVENÝCH, NEMÁ JEDNOTLIVÉ KROKY ROZHODOVACÍHO A REALIZAČNÍHO PROCESU VNITŘNĚ SOULADNĚ USPOŘÁDÁNY, AŤ JIŽ VE SMYSLU SOUSLEDNOSTI NEBO KVALITY ČI KVANTITY JEDNOTLIVÝCH MEZISTUPŇŮ.

NENÍ HANBOU SI TO PŘIZNAT, JE OMEZENÉ S TÍM NIC NEDĚLAT, PROTOŽE DŘÍV NEBO POZDĚJI NARAZÍME NA HRANICI, KTERÁ NÁS VYZKOUŠÍ - AŤ JIŽ SE JEDNÁ O PARTNERSKÉ VZTAHY NEBO O TOP FIREMNÍ ŘÍZENÍ. A VĚTŠINOU NE JEDNOU, JAKMILE O SVÉ "CHYBĚ V SYSTÉMU" VÍME, UVĚDOMÍME SI JI, UDÁLOSTI S NÍ SOUVISEJÍCÍ SE OPAKUJÍ A MNOŽÍ, NÁŠ VNITŘNÍ SYSTÉM ŽÁDÁ OPRAVU.

PRO TY, KTEŘÍ CÍTÍ VE SVÉM PŘÍSTUPU REZERVY, JE URČEN TENTO CYKLUS SEMINÁŘŮ A WORKSHOPŮ, Z NICHŽ PRÁVĚ TENTO SEMINÁŘ JE SHRNUJÍCÍ, JSOU V NĚM OBSAŽENY VŠECHNY HLAVNÍ BODY POTŘEBNÉ ZMĚNY V OSOBNOSTI.

S OVLÁDNUTÍM A PROMĚNOU MYŠLENÍ VÁM POMŮŽEME, JAK ZLEPŠENÍM PODMÍNEK PRO ULOŽENÍ INFORMACÍ A JEJICH ZAKOMPONOVÁNÍ DO FUNKČNÍHO CELKU VE VAŠÍ OSOBNOSTI, TAK I VLASTNÍM PŘENOSEM.

VLASTNÍ PRÁCI NA TRANSFORMACI, JAKKOLI JI USNADNÍME, MUSÍTE ALE UDĚLAT VY SAMI.

NA DRUHÉ STRANĚ, TAM, KDE BYSTE SAMI DLOUHO BOJOVALI S POCHOPENÍM A ZAČLENĚNÍM JEDNOTLIVÝCH KROKŮ, UMOŽNÍME A ZKRÁTÍME TENTO PROCES NA MINIMUM.

PŘIHLÁŠENÍ - KONTAKT MGR.MARTIN RONGE, TEL. 728216735 NEBO SMS S PŘEDSTIHEM, E-MAIL   :   martin.ronge@seznam.cz

CENA ZA SEMINÁŘ :

1500 KČ PŘI PLATBĚ NA MÍSTĚ,

1300 KČ PŘI PLATBĚ NA ÚČET Č. 670100-2209554097/6210 mBank DO 22.1.2014.

 DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE ZADEJTE JMÉNO A E-MAIL (PŘÍPADNĚ TEL.).

OBDRŽÍTE DOKLAD O ZAPLACENÍ.

 

 

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI !

 

 

 

 

 

 

img_3201.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář