Jdi na obsah Jdi na menu

REIKI ZASVĚCENÍ DO STUPNĚ I. 16.2.2014 9-14H BRNO, JAKUBSKÉ NÁM.1, 1500,-

16. 2. 2014

 

USUI REIKI - ZNAMENÁ USUIHO  REIKI.

 

REIKI ZNAMENÁ I VESMÍRNOU, ŽIVOTNÍ ENERGII LÁSKY. REIKI JE LÁSKA.

 

MIKAO USUI BYL JAPONSKÝ KŘESŤANSKÝ DUCHOVNÍ, KTERÝ ZNOVUNALEZL PŘÍSTUPOVÉ KÓDY K LÉČEBNÝM ENERGIÍM DOSTUPNÝM NA ZEMI. TY VÁM V ZASVĚCENÍ PŘEDÁME.

 

POKUD CHCETE PROSPĚT SVÉMU ŽIVOTU A ZAČÍT HLUBOKOU VNITŘNÍ PROMĚNU A DOJÍT UZDRAVENÍ, NABÍZÍME VÁM JEDNU Z OVĚŘENÝCH CEST, JAK DOSÁHNOUT CÍLE.

 

ZVEME VÁS DO PROSTORU PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY V BRNĚ

 

NA JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1, KDE

 

V NEDĚLI 16.2.2014 PROBÍHÁ

 

 

 

ZASVĚCOVÁNÍ DO I. STUPNĚ REIKI.

 

 

 

ZASVĚCUJE MISTR USUI REIKI MGR.MARTIN RONGE, KONTAKT 728216735,

NEBO MAIL  martin.ronge@seznam.cz

 

 

 

 

img_2219.jpg

 

CENA ZA I.STUPEŇ, KTERÝ VÁM UMOŽNÍ POUŽÍVAT SVÉ RUCE PRO PŘENOS JEMNÉ ENERGIE PROCHÁZEJÍCÍ Z VAŠEHO SRDCE K MÍSTU, KTERÉ CHCETE UZDRAVIT, JE 1500,-KČ A NĚKOLIK HODIN SOUSTŘEDĚNÍ.

 

MIMO TO, ŽE SE ZINTENZIVNÍ TOK VAŠÍ TĚLESNÉ SÍLY A BUDETE SCHOPNI DOBÍJET SVÉ TĚLO A PŘEDÁVAT JEMNOU ENERGII DÁLE, OTEVŘE SE VÁM MOŽNOST DÁLE PRACOVAT SE SVOU VNITŘNÍ SILOU ŘÍZENĚ A PŘI DODRŽENÍ JASNÝCH PRAVIDEL TAKÉ BEZPEČNĚ, A TO ZNAMENÁ MNOHO.

 

DOSTANETE PŘESNÝ NÁVOD, JAK AKTIVOVANÉ ENERGIE LÁSKY SMĚROVAT, JAK DLOUHO A JAKÝM ZPŮSOBEM PRACOVAT S RŮZNÝMI NEDUHY TĚLA. LZE OVLIVNIT TÉMĚŘ VŠE VE VAŠEM ŽIVOTĚ. 

 

REIKI JE PŘEDÁVÁNA NA VYŽÁDÁNÍ, POUZE SE SOUHLASEM HARMONIZOVANÉHO ČLOVĚKA. REIKI PRO VÁS MŮŽE BÝT VSTUPNÍ BRANOU K JINÉMU POJETÍ VAŠEHO ŽIVOTA A K HLUBŠÍMU POCHOPENÍ SMYSLU EXISTENCE NA ZEMI.

 

PŘI ČASTÉM POUŽÍVÁNÍ REIKI SE NAŠE TĚLO PROČIŠŤUJE A UZDRAVUJE SE I NAŠE MYSL K NAPROSTÉ ROVNOVÁZE. NEZÁLEŽÍ NA VĚKU, POKUD JSTE DUŠEVNĚ ČILÍ A SCHOPNÍ ZMĚNY. POUZE SPODNÍ HRANICE JE OBVYKLE 15 LET, ZASVĚCENÍ V NIŽŠÍM VĚKU LZE UDĚLIT NA VYŽÁDÁNÍ PO  INDIVIDUÁLNÍM POSOUZENÍ, ENERGETICKÝ SYSTÉM BY MĚL BÝT ZRALÝ. JAKO ZASVĚCUJÍCÍ MISTR JSEM VÁM I NADÁLE K DISPOZICI K DOTAZŮM V ROZUMNÉ MÍŘE I V DALŠÍM ŽIVOTĚ, POKUD BUDETE POTŘEBOVAT, ZODPOVÍM  I MIMO RÁMEC ZASVĚCENÍ.

 

NA KONCI OBDRŽÍTE CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ.

 

UMOŽŇUJEME ROVNĚŽ ZOPAKOVÁNÍ VSTUPU DO VYSOKÝCH ENERGIÍ ZASVĚCENÍ PRO  ABSOLVENTY JINÝCH MISTRŮ ZA SNÍŽENOU CENU 300,-KČ.

 

S SEBOU POTŘEBUJETE BLOK A TUŽKU - POKUD CHCETE POZNÁMKY, NICMÉNĚ V MANUÁLU JE VŠE PODSTATNÉ A POZNÁMKY MŮŽETE DĚLAT ROVNOU V NĚM NEBO JEN VNÍMAT. ZASVĚCENÍ PROBÍHÁ V SEDĚ, NA ZÁVĚR SE VZÁJEMNĚ PRAKTICKY NAUČÍME PŘEDÁVAT REIKI JEDEN PO DRUHÉM VLEŽE  NA LŮŽKU I VSEDĚ.

 

DOSTANETE VÍCE, NEŽ  JE OBVYKLÉ.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS !

 

 

 

reiki3.jpg

 

 

 

MARTIN RONGE, 728216735

JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1, BRNO

 

Náhledy fotografií ze složky Kde nás najdete?