Jdi na obsah Jdi na menu

REIKI JAKO ŽIVOTNÍ CESTA SO 1.6.2013 9,30-14H ZASVĚCENÍ DO USUI REIKI

1. 6. 2013

ZVEME VŠECHNY ZÁJEMCE O VNITŘNÍ PRÁCI NA SOBĚ V SOBOTU 1.6.2013 OD 9,30 DO 14H NA INTENZIVNÍ ZASVĚCOVACÍ SEMINÁŘ USUI REIKI V PROSTORECH PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY NA JAKUBSKÉM NÁMĚSTÍ 1 V CENTRU BRNA.

PŘEDEM SE DOMLUVÍME NA TEL.728 216 735, ZASVĚCUJE MARTIN RONGE.ZVLÁDNE KAŽDÝ. 

reiki_.jpg

 

JAKO BONUS U NÁS PLATÍ STÁLE MOŽNOST PŘÍTOMNOSTI A ZOPAKOVÁNÍ SI ZDARMA PŘÍSLUŠNÉHO, JIŽ JINDE ABSOLVOVANÉHO  STUPNĚ ZASVĚCENÍ PRO ABSOLVENTY I OD JINÝCH REIKI MISTRŮ. MŮŽETE TAK ZNOVU LIBOVOLNĚ ČASTO- POKUD TO USTOJÍTE, ZDARMA VSTOUPIT DO VYSOKÝCH FREKVENCÍ ZASVĚCOVACÍHO PROCESU A VYUŽÍT JEJ PRO SVŮJ DALŠÍ ROZVOJ. 

------------------------------------------------------

 USUI REIKI  JE UNIVERZÁLNÍM NÁSTROJEM PRO SAMOLÉČBU A LÉČBU VELMI JEMNÝMI VNITŘNÍMI ENERGIEMI, KTERÉ ŘÍZENĚ OVLÁDÁME SAMI.

POTŘEBUJETE POSÍLIT V KRITICKÉ SITUACI, VE VELKÉM VYPĚTÍ, V NEMOCI?

ABSOLVUJTE ZASVĚCENÍ, TO JE V PODSTATĚ NALADĚNÍ SE NA SYSTÉM A MŮŽETE SE SEBOU PŘI DODRŽENÍ PRAVIDEL ZAČÍT OKAMŽITĚ PRACOVAT.

KAŽDÝ PROCES JE ZÁVISLÝ NA VÍCE STRANÁCH.  ZÁLEŽÍ I NA VÁS, JAK BUDETE CHTÍT TENTO POTENCIÁL ROZVINOUT. ZASVĚCENÍ DO SYSTÉMU REIKI MŮŽETE PROJÍT A NEPOUŽÍVAT JEJ, PAK BUDE SPÁT. NEBO JEJ BUDETE POUŽÍVAT A S CITEM SOBĚ VLASTNÍM ROZVÍJET A PAK PŘINESE OVOCE NA VŠECH ÚROVNÍCH.

V 1. STUPNI SE JEDNÁ O AKTIVACI VAŠICH RUKOU,SRDCE A HORNÍ ČÁSTI TĚLA.

STOJÍ 1500,-KČ,SEMINÁŘ TRVÁ NĚKOLIK HODIN A JE DOBRÉ SI VYHRADIT CELÝ DEN,BUDETE UNAVENI, ENERGIE, KTEROU BUDEME SDÍLET A KTERÁ PROUDÍ Z NAŠEHO SRDCE JE VELMI JEMNÁ.

VÝSLEDKEM V 1.STUPNI JE TO, ŽE MŮŽETE PO ZASVĚCENÍ PŘEDÁVAT PŘIKLÁDÁNÍM RUKOU SOBĚ NEBO JINÉMU ČLOVĚKU, ZVÍŘETI JEMNOU ENERGII ZE SVÉHO SRDCE,KTERÁ MÁ LÉČIVOU A HARMONIZUJÍCÍ SLOŽKU. ENERGIE ZAČNE PROUDIT NA VAŠE POŽÁDÁNÍ DO NITRA, PO PŮSOBENÍ ROVNĚŽ DO NITRA PODĚKUJETE A UKONČÍTE ZVÝŠENÝ PRŮTOK LÉČIVÉ ENERGIE. TENTO STUPEŇ DOSTAČUJE V NAPROSTÉ VĚTŠINĚ SITUACÍ PRO DOBRÉ OŠETŘENÍ VĚTŠINY SITUACÍ A ZAJIŠŤUJE PŘI SPRÁVNÉM PŘÍSTUPU PLYNULÝ VNITŘNÍ ROZVOJ. 

TEN, KDO CHCE POKRAČOVAT NA VYŠŠÍ ÚROVNI , CÍTÍ SE NA NI A JE ZRALÝ, MŮŽE POKRAČOVAT DRUHÝM STUPNĚM ZASVĚCENÍ, V NĚMŽ SE UČÍME PRÁCI NA DÁLKU A V ČASE. ROZVÍJÍ DÁLE NAŠE PŘIROZENÉ ,NICMÉNĚ POTLAČENÉ  SCHOPNOSTI. DŮLEŽITÝM PŘEDPOKLADEM DALŠÍHO POSTUPU JE NEZÁVISLOST, NESOBECKOST A NEVNUCOVÁNÍ VŮČI OSTATNÍM BYTOSTEM. 

ZASVĚCENÍ DRUHÉHO  STUPNĚ JE OHODNOCENO 3000,-KČ  A JE ROVNĚŽ KONCIPOVÁN NA PŮL AŽ CELÝ DEN.

MEZI JEDNOTLIVÉ ZASVĚCOVACÍ STUPNĚ  JE VHODNÉ VLOŽIT DELŠÍ OBDOBÍ,V NĚMŽ PRACUJEME A SŽÍVÁME SE S METODOU A POZNÁVÁME SAMI SEBE. NEJVÍCE POCHOPÍTE POSTUPNĚ SAMI NA SOBĚ, ZASVĚCENÍ A SEMINÁŘ JE ZAČÁTEK. MÁTE SAMOZŘEJMĚ V PRO VÁS  DŮLEŽITÝCH MOMENTECH MOŽNOST KONZULTACE S MISTREM, KTERÝ VÁS ZASVĚTIL, ALESPOŇ U NÁS.

III.STUPEŇ JE MISTROVSKÝ, ZASVĚCENÍ PROBÍHÁ V KAŽDÉM STUPNI INDIVIDUÁLNĚ A JE JINÉ,VNITŘNĚ SE POUŽÍVÁ  PRO KAŽDÝ STUPEŇ JINÝ POSTUP A ÚROVEŇ PŘEDÁVANÉ ENERGIE DÁLE ROSTE.  REIKI NELZE ZNEUŽÍT K UBLÍŽENÍ, JE LÉČIVÁ. PŘESTÁVÁ PROUDIT,JE LI MOTIVACE MANIPULATIVNÍ.  

V NĚKTERÝCH PŘÍPADECH MŮŽE DOJÍT KE KRÁTKODOBÉMU ZINTENZIVNĚNÍ PŘÍZNAKŮ CHOROBY, NICMÉNĚ JDE O ZAKTIVOVÁNÍ LÉČEBNÝCH SIL ORGANISMU A NASTARTOVÁNÍ UZDRAVENÍ NA JINÉ ÚROVNI. 

MISTROVSKÝ STUPEŇ STOJÍ 6000,-KČ A  NEOBDRŽÍTE JEJ AUTOMATICKY, JE TŘEBA MÍT JASNÉ VNITŘNÍ KVALITY, STABILIZOVANOU SPRÁVNĚ SE ROZVÍJEJÍCÍ OSOBNOST, BÝT ZDRAVÝ A SE SYSTÉMEM REIKI AKTIVNĚ DENNĚ PRACOVAT. ÚROVEŇ ENERGIE JE ZDE JIŽ VYŠŠÍ A KLADE SAMOZŘEJMĚ VYŠŠÍ NÁROKY NA VŠE.

NAD TÍMTO STUPNĚM JE JEŠTĚ JEDEN.

--------------------------------------------------------------

S ENERGIÍ REIKI MŮŽETE PRACOVAT BEZPROSTŘEDNĚ PO ZASVĚCENÍ. PŘÍMO V SEMINÁŘI PRO PŘÍSLUŠNÝ STUPEŇ VÁS NAUČÍME, JAK A KAM PŮSOBIT, ZÍSKANÉ ZKUŠENOSTI BUDETE POTÉ SAMOSTATNĚ ROZVÍJET VE SVÉM ŽIVOTĚ. NIKDO VÁS NEBUDE KONTROLOVAT, JESTLI REIKI POUŽÍVÁTE, ČI NIKOLI, JE TO NA VÁS, JESTLI POUŽIJETE TENTO NÁSTROJ PO JEHO AKTIVACI. 

MLUVÍM O REIKI JAKO O NÁSTROJI.

JDE VE SKUTEČNOSTI O VNITŘNÍ AKTIVACI SCHOPNOSTI ŘÍZENĚ SE NALADIT NA SPUŠTĚNÍ JEMNÉHO VYZAŘOVÁNÍ REIKI ENERGIE ZE SRDCE A ŘÍZENÉHO ZTLUMENÍ TOHOTO VYZAŘOVÁNÍ,POKUD ÚČINEK JIŽ PRO DANÝ OKAMŽIK NEPOTŘEBUJEME. PŮSOBENÍ REIKI TRVÁ OD NĚKOLIKA MINUT PO DESÍTKY MINUT, V ZÁVISLOSTI NA DRUHU OBTÍŽE A NA TOM, KDO PŮSOBÍ A V JAKÉM STUPNI JE ZASVĚCEN.

ZASVĚCENÍ JE PRO VĚTŠINU LIDÍ VÝRAZNÉ A PŘÍJEMNÉ, ALE NĚKTEŘÍ LIDÉ NEMUSÍ MNOHO CÍTIT, NENÍ TO PODSTATNÉ. PROBÍHÁ V SEDĚ, VNĚJŠKOVĚ TOHO MOC NEUVIDÍTE, JDE O VNITŘNÍ PRÁCI. JE TO VELMI DŮLEŽITÝ MOMENT V ŽIVOTĚ ČLOVĚKA, KTERÝ VĚTŠINOU STARTUJE ZMĚNU K LEPŠÍMU, JE TŘEBA MU DÁT PŘÍSLUŠNOU VÁŽNOST.

ABSOLVENTI OBDRŽÍ CERTIFIKÁT.

TĚŠÍM SE NA RADOSTNOU PRÁCI S VÁMI !  MR

  

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář