Jdi na obsah Jdi na menu

REIKI I. A II. JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1 BRNO SOBOTA 2.8.2014 9 -14

2. 8. 2014

  

 REIKI JE SPOJENA S ŽIVOTNÍ ENERGII LÁSKY.

 

MIKAO USUI ZNOVUNALEZL PŘÍSTUPOVÉ KÓDY K LÉČEBNÝM ENERGIÍM DOSTUPNÝM NA ZEMI. PROTO SE TRADIČNÍ REIKI NAZÝVÁ USUIHO REIKI.

REIKI SE I PO JEHO ODCHODU UDRŽELA A ROZVINULA. V 70.LETECH MINULÉHO STOLETÍ V KAŽDÉ ZEMI NA SVĚTĚ BYL ALESPOŇ JEDEN ZASVĚCUJÍCÍ MISTR REIKI.

 POKUD CHCETE PROSPĚT SVÉMU ŽIVOTU A ZAČÍT HLUBOKOU VNITŘNÍ PROMĚNU A DOJÍT UZDRAVENÍ, NABÍZÍME VÁM JEDNU Z OVĚŘENÝCH CEST, JAK DOSÁHNOUT CÍLE.

 

 

 ZVEME VÁS DO PROSTORU PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY V BRNĚ

NA JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1, KDE V SOBOTU 2.8.2014 PROBÍHÁ

 

  

 

ZASVĚCENÍ DO USUI REIKI

SYSTÉMU PŘÍRODNÍ HARMONIZACE I.( II.NEBO III.)

 

 

 

 reiki3.jpg

 

 

 

 

 ZASVĚCUJE MGR.MARTIN RONGE, KONTAKT 728216735,  martin.ronge@seznam.cz

 

 

 

img_4081.jpg

 

  

 

CENA ZA ČAS, SOUSTŘEDĚNÍ A PRÁCI V I.STUPNI , V NĚMŽ AKTIVUJETE SVÉ RUCE JE 1500,-KČ - JIŽ S TÍMTO STUPNĚM VYSTAČÍTE NA VĚTŠINU SITUACÍ, S NIMIŽ SE SETKÁTE

II.STUPEŇ 3000,-KČ PRÁCE NA DÁLKU

III.STUPEŇ 6000,-KČ MISTROVSKÝ STUPEŇ

PŘI PLATBĚ NA ÚČET 670100-2209554097/6210 DO 20.6.2014 SLEVA 300,-KČ, PLATÍ PRO VŠECHNY STUPNĚ.

 

MEZI JEDNOTLIVÝMI STUPNI JE NUTNÁ RŮZNĚ DLOUHÁ ČASOVÁ PROLUKA, ZAJIŠŤUJÍCÍ VSTŘEBÁNÍ ZMĚN DO SYSTÉMU ENERGIÍ ČLOVĚKA, K ZASVĚCENÍ DO DALŠÍHO STUPNĚ MÁ ČLOVĚK PŘISTOUPIT AŽ PO DOBRÉM ZVLÁDNUTÍ PŘEDCHOZÍHO, NEMÁME BÝT POUHÝMI SBĚRAČI CERTIFIKÁTŮ. PRO OVLÁDNUTÍ SEBE V JEDNOTLIVÝCH STUPNÍCH JE TŘEBA REIKI ČASTO A SPRÁVNĚ POUŽÍVAT - PAK VAŠE MISTROVSTVÍ STÁLE ROSTE. TO, ŽE SE ROZVÍJÍTE SPRÁVNĚ, SE MÁ PROJEVIT PŘEDEVŠÍM VE VAŠEM ŽIVOTĚ - MÁ VÁM BÝT LÉPE A VAŠE VZTAHY SE MAJÍ ZLEPŠOVAT.

 

 

  MIMO TO, ŽE SE ZINTENZIVNÍ TOK VAŠÍ TĚLESNÉ SÍLY A BUDETE SCHOPNI DOBÍJET SVÉ TĚLO A PŘEDÁVAT JEMNOU ENERGII DÁLE, OTEVŘE SE VÁM MOŽNOST DÁLE PRACOVAT SE SVOU VNITŘNÍ SILOU ŘÍZENĚ A PŘI DODRŽENÍ JASNÝCH PRAVIDEL TAKÉ BEZPEČNĚ, A TO ZNAMENÁ MNOHO.

   

DOSTANETE PŘESNÝ NÁVOD, JAK AKTIVOVANÉ ENERGIE SMĚROVAT, JAK DLOUHO A JAKÝM ZPŮSOBEM PRACOVAT S RŮZNÝMI NEDUHY TĚLA. LZE POZITIVNĚ OVLIVNIT TÉMĚŘ VŠE VE VAŠEM ŽIVOTĚ, BUDETE-LI OPRAVDU CHTÍT. 

 

 REIKI JE PŘEDÁVÁNA NA VYŽÁDÁNÍ, POUZE SE SOUHLASEM HARMONIZOVANÉHO ČLOVĚKA. REIKI PRO VÁS MŮŽE BÝT VSTUPNÍ BRANOU K JINÉMU POJETÍ VAŠEHO ŽIVOTA A K HLUBŠÍMU POCHOPENÍ SMYSLU EXISTENCE NA ZEMI.

 

PŘI ČASTÉM POUŽÍVÁNÍ REIKI SE NAŠE TĚLO PROČIŠŤUJE A UZDRAVUJE SE I NAŠE MYSL K ROVNOVÁZE. NEZNAMENÁ TO BEZPROBLÉMOVOST V ŽIVOTĚ, ALE POSTUPNĚ BUDETE MÍT VÍCE SÍLY A JEMNOSTI K ŘEŠENÍ ŽIVOTNÍCH SITUACÍ. REIKI NENÍ SAMOSPASITELNÁ, JE TO VÝBORNÝ NÁSTROJ, JE-LI SPRÁVNĚ POUŽÍVÁN. NEZÁLEŽÍ NA VĚKU, POKUD JSTE DUŠEVNĚ ČILÍ A SCHOPNÍ ZMĚNY. JAKO ZASVĚCUJÍCÍ JSEM VÁM I NADÁLE K DISPOZICI K DOTAZŮM V ROZUMNÉ MÍŘE I V DALŠÍM ŽIVOTĚ, POKUD BUDETE POTŘEBOVAT, ZODPOVÍM  I MIMO RÁMEC ZASVĚCENÍ.

 

 OBDRŽÍTE CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ.

 

  V TEXTU, KTERÝ DOSTANETE, JE VŠE PODSTATNÉ A POZNÁMKY MŮŽETE DĚLAT ROVNOU V NĚM NEBO JEN VNÍMAT. ZASVĚCENÍ PROBÍHÁ V SEDĚ. 

 

DOSTANETE VÍCE, NEŽ  JE OBVYKLÉ.

 

TĚŠÍM SE NA VÁS !

 

 

 

MARTIN RONGE, 728216735

 

JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1, BRNO

 

 

 

TECHNICKÉ POZNÁMKY :

CENA ZA SOUSTŘEDĚNÍ, ČAS A PRÁCI JE U I.STUPNĚ 1500,-KČ NA MÍSTĚ NEBO 1200,- BEZHOTOVOSTNĚ NA ÚČET 670100-2209554097/6210 PŘI PŘIHLÁŠCE A PLATBĚ DO 31.7.2014. 

DO KOLONKY VS VEPIŠTE PROSÍM TELEFONNÍ ČÍSLO, DO POZNÁMKY PRO PŘÍJEMCE  R1  A JMÉNO ČLOVĚKA.

 MOŽNOST ZAKOUPENÍ DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY V HODNOTĚ 500 - 700 - 1000 - 1500,-KČ.

  PRO PLATBU HOTOVĚ JE ROVNĚŽ MOŽNÉ POUŽÍT SODEXO FLEXIPASY NEBO SODEXO DÁRKOVÉ ŠEKY, PŘÍPADNĚ UNIŠEK PLUS.

 

 

 

 

 

 AKCE NA SRPEN - KLIKNĚTE : 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Kde nás najdete?