Jdi na obsah Jdi na menu
 


REIKI BRNO - CENTRUM JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1

 Reiki je systém energetické ochrany a zdravotní harmonizace, který umožní vstup do světa vnitřních energií. Zasvěcení do příslušného stupně klasické linie Usui Reiki provede mgr. Martin Ronge, závazné přihlášky na 728 216 735, možné zasvěcení do všech stupňů vždy o jednu úroveň od dosažené. Nezáleží na tom, zda jste obdrželi předchozí stupně u jiného mistra Reiki. Obdržíte písemné shrnutí obsahu příslušného stupně a certifikát o absolvování. Brno, Jakubské náměstí 1, 1.patro.

article preview

 

cakrove-kolo.jpg

 

Zveme do systému Reiki energetické ochrany

a zdravotní harmonizace v semináři  

 

ZASVĚCENÍ DO USUI REIKI - BRNO 

 

v prostoru Personální biodynamiky na Jakubském náměstí 1

v neděli 13. 11. od 10 do 15h

Zasvěcující mistr  Martin Ronge.

 

reiki-dlan.jpg 

 

Sejdeme se v prostoru Personální biodynamiky v centru Brna na Jakubském náměstí 1 v 1. patře, přihlaste se předem na 728 216 735 nebo na mail martin.ronge@seznam.cz, rezervace platbou podle ceníku na účet mBank 670100-2209554097/6210, pro certifikaci je třeba předem jméno a příjmení, adresa a mailová adresa, telefon.

 

Zasvěcení probíhá v sedě, v první části zpracujeme teorii, dostanete shrnující praktické texty, v nichž jsou uvedeny důležité informace, abyste se měli v budoucnosti oč opřít. Po postupném navýšení frekvence prostředí proběhne vlastní zasvěcení a poté návrat a ukotvení v běžném životě.

 

 

pejsek-reiki.jpg

 

V životě člověka dochází přirozeně k mnoha pozitivním i negativním událostem, které zvládáme s větším či menším úspěchem. Představte si, že máte po ruce nástroj, kterým v případě potřeby můžete organismus vysytit ze svého srdce nejjemnější léčivou energií. Je vaše vlastní, ale často je překrytá našimi myšlenkami a soustavami myšlenek.  Systém Reiki jakoby vytvářel tunel pro světlo zevnitř v našich myšlenkových konstrukcích a umožňuje se nadechnout, zharmonizovat své tělo a myšlení - a když jej nepotřebujete, znovu jej uspíte až do doby, kdy jej budete znovu potřebovat.

 

 

most-nad-vodou.jpg

Jsme možným mostem mezi nemocí a uzdravením

 

Reiki je určena pro harmonizaci těla, je to speciální systém pro uzdravení nevyvážeností v těle. Reiki nezasahuje do náboženských systémů ani do systémů lékařských, není konfrontační, ale doplňuje. Můžete ji používat pro samoléčení, pro postupné uvědomění si možností svého těla i mysli a také možností svého vnitřního rozvoje - na němž záleží i rozvoj vnější - v situacích v běžném dni.

Systém harmonizace Reiki je možno použít i pro předání jemné energie druhým lidem, zvířatům. Rostliny po aplikaci reiki energie lépe rostou a prospívají.

Proto je tento nástroj velmi dobrou příležitostí k přijetí odpovědnosti za svůj život a jeho aktivní řízení a tvorbu. Prostě nám může pomoci zlepšit se a uzdravit. Má smysl se jím zabývat i proto, že souvisí úzce s energiemi Země - a tedy i našeho fyzického těla.

Jemná energie ze srdce vytváří rovněž ochranu proti narušení naší aury a postupně ji zaceluje. Zasvěcující mistr zprostředkuje propojení do systému přiložením rukou na energetická centra těla a ukotvením Reiki energie uvnitř, současně společně s vámi odstraní ve vysokých frekvencích zasvěcovacího procesu část blokád ve vašem organismu. Pro naprostou většinu lidí je proces zasvěcení velmi příjemný a zklidňující. A je to významný krok v našem životě.

 

srdce-ze-svicek.jpg

 

Bližší informace:

Zasvěcení do klasické původní USUI REIKI probíhá do čtyř časově oddělených stupňů

- v 1. stupni je podstatná aktivace dlaní, srdce a horní části těla, umožňuje působit přikládáním rukou, tedy na krátkou vzdálenost - přesto stačí na naprostou většinu nejen zdravotních potíží i pro samoléčení, cena za soustředění, čas a práci je 1500 Kč,

- 2. stupeň umožňuje po určité době (měsíce až roky) potřebné ke stabilizaci energií 1. stupně navýšení toku jemných energií přes srdce a práci na dálku, je pro ty, kteří chtějí své schopnosti dále rozvinout, cena je 3000 Kč,

- ve 3. stupni se opět po době potřebné k zažití předchozího stupně zvyšuje průtok energie srdcem a je dosaženo mistrovské úrovně, je pro člověka, který se věnuje systému Reiki aktivně každý den a zvládl svůj životní úkol, jeho vztahy a sebereflexe se neustále zlepšují a je schopen samostatně řešit všechny situace na vnitřní úrovni ve spojení s vnějším světem. 

- 4. stupeň je vyhrazen pro mistry zasvěcující do mistrovských stupňů, jejichž dlouholetá vyváženost a schopnosti na vnitřní i vnější úrovni dává možnost zasvěcovat do systému další jedince. Zasvěcující stupeň má svou speciální rovinu. Každý kdo zasvěcuje, má mít tento stupeň rozvoje. V praxi tomu tak někdy není, je třeba si vybrat na základě svého pocitu a referencí - tak jako si vybíráme jiné lidi ve svém životě. Jsme jen lidé, někdo původní úroveň udrží a rozvine, jiný padne a nedokáže poskytnout odpovídající kvalitu, přestože se snaží a obelhává sám sebe. A mezitím spousta mezistupňů.

Reiki úroveň není samospasitelná, nevyřeší za nás vše mávnutím proutku - to by i bylo proti smyslu rozvoje v životě, jímž je mistrovské zvládnutí svého světa. Je však vynikajícím nástrojem pro regeneraci těla, postupné uzdravení organismu a nastolení ozdravných procesů pro celý život. Naučíte se více práci se sebou, koncentraci, možnostem - a k tomu je třeba žít se zápalem, nikoli zánětem, svůj denodenní život. Ten ukáže, co jsme se naučili a jak obstojíme.

Nejvyšší zkouškou je běžný den, rodina, zaměstnání, povolání, naše poslání, praktický život. Zde je současně náš nejvyšší cíl: dosáhnout harmonie v sobě i navenek, zlepšení vztahů v rodině, v práci, dosáhnout hojnost na všech úrovních a vysokého sladění s procesy v životě. Radost, láska, štěstí a sebepoznání.

 

 

zapadajici-slunce---stesti.jpg

 

Vyšší stupně, pokud jste je neabsolvovali u Martina Ronge, jsou na dohodě a budou uděleny na základě vašeho stavu vnitřních energií. Se zasvěcením získáváte doživotní poradenství v důležitých bodech vaší práce s Usui Reiki přírodním systémem vnitřní harmonizace. Je na vás, do jaké míry jej využijete a do jaké míry budete samostatní. Doporučujeme se zeptat v případě pochybností, jsme k dispozici. 

Stejně tak se může kdokoli zeptat, zda je zasvěcení do Reiki pro něj vhodné. Pokud chcete kurz Reiki darovat, informujte se předem u obdarovávaného, zda o něj stojí. Je to velmi specifické a je důležité, aby byl člověk s darem srozuměn, zvláště v tomto případě.

Na služby Personální biodynamiky můžete rovněž darovat zlatý dárkový certifikát. Zašleme elektronicky nebo fyzicky.


Jsme průvodci transformací

 

zeme-v-dlanich.jpg

 

AKCE PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY

ZAJÍMAVÉ TEXTY

ZELENÉ ZDRAVÍ

FOTOGALERIE

CHCI PRÁCI

 

Personální biodynamika ...

 

... průvodce Vaší transformací

 

 

reiki-hlava-krasne-zeny-spokojene.jpg

 

Více o reiki: 

https://personalnibiodynamika.estranky.cz/clanky/zajimave-texty/martin-ronge---reiki--je--laska.html

https://personalnibiodynamika.estranky.cz/clanky/zajimave-texty/nase-odpovedi-na-vase-otazky-kliknete-pro-zobrazeni/snasenlivost--reiki--cirkev.html

 

 

lecive-energie-rukou.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?