Jdi na obsah Jdi na menu

PROSVĚTLENÍ A ZPĚV MANTER NA JAKUBSKÉM 1 VE ČTVRTEK 13.6.2013 200,-

13. 6. 2013

  ZVEME VÁS VE ČTVRTEK 13.6.2013 OD 17 DO 18,30H NA JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1 V BRNĚ (CENTRUM PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY) NA MEDITATIVNÍ UVOLŇUJÍCÍ PROSVĚTLENÍ S NOVÝMI PRVKY A KRÁTKÝM ÚVODNÍM ZPĚVEM A PŘELADĚNÍM.

CO BUDEME DĚLAT?

 KRÁTCE:   SEZNÁMÍME SE, ZAZPÍVÁME SI NĚKOLIK  JEDNODUCHÝCH PŘELAĎUJÍCÍCH PÍSNÍ PODLE TEXTU, PŘEDEM VYSVĚTLÍME K ČEMU CO JE A CO SE DĚLÁ, POTÉ NÁSLEDUJE ŘÍZENÉ UVOLNĚNÍ V SEDĚ SE ZAVŘENÝMA OČIMA, KDY VÁS BEZPEČNĚ PROVEDU VYLAĎUJÍCÍM SOUSTŘEDĚNÍM DO VAŠEHO SRDEČNÍHO CENTRA A VYVEDU VÁS OPĚT VEN, POTÉ JE VYČLENĚN PROSTOR PRO DOTAZY A DOJMY A V KLIDU SE ROZLOUČÍME.

KOMU JE MINISEMINÁŘ URČEN?

 JE PRO VŠECHNY, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZDRAVÍ, I PRO TY, KTEŘÍ NEUMĚJÍ ZPÍVAT, A ZVLÁŠŤ JEJ DOPORUČUJI TĚM, KTEŘÍ ABSOLVOVALI NĚKTEROU Z TERAPIÍ NA JAKUBSKÉM A NEPAMATUJÍ SI PŘESNĚ, JAK JSME TO DĚLALI A CHTĚJÍ SI OŽIVIT PŘESNÝ POSTUP VNITŘNÍHO PROSVĚTLENÍ. PROTOŽE NA POSTUPU VELMI ZÁLEŽÍ.

VZHLEDEM K OMEZENÉMU POČTU MÍST JE NUTNÉ ÚČAST PŘEDEM POTVRDIT SMS NA  TELEFON 728216735 NEBO MAIL martin.ronge@seznam.cz  CENA  JE 200,- KČ NA MÍSTĚ.

PROČ SEM?  

PROSTOR NA JAKUBSKÉM MÁ VÝJIMEČNOU ENERGII A JE VÝBORNĚ VYLADĚN NA VYVÁŽENÍ MUŽSKÉ A ŽENSKÉ STRÁNKY - BUDE SE VÁM LÉPE SOUSTŘEĎOVAT A PRÁCE JE ZDE RADOSTNÁ A LEHKÁ. ZA LEHKOSTÍ JE MNOHO PRÁCE.

TI, KTERÝM SE NEDAŘÍ UDRŽET A PROHLOUBIT KONCENTRACI, MAJÍ VELMI ULEHČENOU POZICI, SOUSTŘEDĚNÍ BUDE VÝRAZNĚ SNADNĚJŠÍ, OSTATNÍ SE MOHOU DOSTAT JEŠTĚ HLOUBĚJI.

ZPÍVÁNÍ SE BÁT NEMUSÍTE, TEXT JE SNADNÝ A DOSTANETE JEJ NA PAPÍŘE, RYCHLE JEJ VSTŘEBÁTE, JDE ASI JEN O PATNÁCT MINUT NA POČÁTEČNÍ PŘELADĚNÍ A RYCHLÉ PROPOJENÍ. A NAVÍC ZPÍVÁME VE SKUPINĚ, KTERÁ NEROVNOSTI VSTŘEBÁ A POSÍLÍ A VYROVNÁ ENERGII SETKÁNÍ.

PŘIJĎTE !

 

mandala_lights.jpg


 

 

Náhledy fotografií ze složky Kde nás najdete?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář