Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRAVIDELNÉ SETKÁNÍ S MEDITACÍ V CENTRU PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY NA JAKUBSKÉM 1 V SO 27.4.OD 15,30

KAŽDOU 3.SOBOTU,TENTOKRÁT VYJÍMEČNĚ 4., V MĚSÍCI  SE SETKÁVÁME KE ZKLIDNĚNÍ A UVNITŘNĚNÍ. PROMÍTÁNÍ POSLEDNĚ NEVYŠLO, VYJDE. SEJDEME SE K POPOVÍDÁNÍ, PROČIŠTĚNÍ, PŘELADĚNÍ.  ZVÁN JE KAŽDÝ,JSME NA SOBĚ NEZÁVISLÍ.

TÉMATEM BUDOU ŽIVLY, NALADĚNÍ SE NA  OHEŇ, ZEMI, VZDUCH, VODU A JEJICH PROPOJENÍ PŘES BOŽSKOU LÁSKU V NAŠEM TĚLE A JEJICH PROČIŠTĚNÍ.

 

 

 

 

 

OHEŇ ZNAMENÁ LÁSKU A ROZUM, KONCENTRACI, ÉTERICKÉ TĚLO,  SOUSTŘEĎUJE, ŽHNE, VYSUŠUJE  A KRYSTALIZUJE, JIH, LÉTO, ČTYŘSTĚN,JE TEPLÝ A SUCHÝ, ARCHANDĚL MICHAEL,ELEMENTÁLOVÉ JSOU SALAMANDŘI A MÚZY.

Element Feuer.png120px-Tetrahedron-slowturn.gif

 

 

 

ZEMĚ ZNAMENÁ LÁSKU  A  STABILITU, FYZICKÉ TĚLO, VÝŽIVU, OPATRUJE  A  UCHOVÁVÁ, SEVER, ZIMA, KRYCHLE, JE CHLADNÁ A SUCHÁ, CHARAKTER MELANCHOLIK, ARCHANDĚL ZEMĚ JE URIEL, ELEMENTÁLOVÉ SKŘÍTCI, GNÓMOVÉ,VÍLY,FAUNOVÉ A PANOVÉ.

Element Erde.png120px-Hexahedron-slowturn.gif

 

VZDUCH ZNAMENÁ LÁSKU, MYŠLENKY A  POHYB, ZMĚNU A PŘEKMITÁVÁNÍ, VÝCHOD, OSMISTĚN, JE TEPLÝ A VLHKÝ, CHARAKTER SANGVINIK, ARCHANDĚL VZDUŠNÉHO ŽIVLU JE RAFAEL, ELEMENTÁLOVÉ SYLFY,ELFOVÉ.

Element Luft.pngOctahedron.gif

 

VODA ZNAMENÁ LÁSKU A CIT, EMOCIONÁLNÍ TĚLO,  UVOLŇUJE, OMÝVÁ, LÉČÍ, ODSTŘEĎUJE  A  ROZPOUŠTÍ, ZÁPAD, DVACETISTĚN, JE CHLADNÁ A VLHKÁ, CHARAKTER FLEGMATIK, ARCHANDĚL VODY JE GABRIEL, ELEMENTÁLOVÉ JSOU UNDINY,SIRÉNY,NYMFY,VODNÍCI.

Element Wasser.png120px-Icosahedron-slowturn.gif

 

 

 

KVINTESENCE-NEBESKÝ ÉTER-PÁTÝ,PROPOJUJÍCÍ ELEMENT

 

S SEBOU MŮŽEME VZÍT MALÉ MNOŽSTVÍ BEZMASÉHO JÍDLA,KTERÉ MÁME RÁDI NEBO OVOCE NEBO ZELENINY,PODĚLÍME SE.

PROSÍM O SMS NA 728216735 MARTIN RONGE S ALESPOŇ DVOUDENNÍM PŘEDSTIHEM,ALE ZKUSIT TO MŮŽETE I POZDĚJI  

ŠTĚSTÍ PŘEJI !

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář