Jdi na obsah Jdi na menu

NÁVŠTĚVA KRUHU V OBILÍ 21.7.2013 DRNOVICE, BLANENSKO

21. 7. 2013

 POKUD MÁTE ČAS, ZAJEĎTE SI K DRNOVICÍM U LYSIC, Z BRNA SMĚREM NA SVITAVY- TŘI DNY JE TAM KRUH V OBILÍ, DNES,V NEDĚLI 21.7.2013 JSME JEJ SHLÉDLI NAŽIVO, V TISKU JSME ZATÍM NENAŠLI ZMÍNKU.

PODLE MÍSTNÍCH SE ZDE OBJEVIL PŘES NOC A  V NOCI SVĚTLA NEVIDĚLI(TO JE PRO NĚKTERÉ PŘÍPADNÉ NÁZORY O  PŮVODU KRUHŮ). ENERGII V NĚM JSEM ZAMĚŘIL JAKO MUŽSKOU, JE  JEMNÁ A VYTAHUJE PŘÍSLUŠNÉ BLOKÁDY NA MUŽSKÉ VNITŘNÍ STRÁNCE ČLOVĚKA VEN. NEJENOM NA MUŽSKÉ, ALE PŘEDEVŠÍM ZDE. POBYT V KRUHU BUDE PRO VĚTŠINU LIDÍ POCITOVĚ V POŘÁDKU V ČASOVÉM ROZSAHU DO PŮL HODINY.

DVOJITÝ KRUH MÁ VNĚJŠÍ PRŮMĚR ASI 45 METRŮ, JE SYMETRICKÝ, VNITŘNÍ PRSTENEC JE NA ČTYŘECH PROTILEHLÝCH MÍSTECH PŘERUŠEN-DO KŘÍŽE, ORIENTACE KŘÍŽE JE V SOULADU SE SVĚTOVÝMI STRANAMI.

 

img_4486.jpg

PŘÍSTUP JE NEJLÉPE KOLEM KOSTELA PO POLNÍ CESTĚ NA ÚROVEŇ KRUHU, POTÉ VYŠLAPANÝMI CESTIČKAMI V OBILÍ. KRUH JE DOBŘE VIDĚT Z LYSIC OD BYTOVEK NA KOPCI, KDE SE LÁME HŘEBEN, NEBO I ZE SILNICE PŘÍMO V DRNOVICÍCH, POKUD PŘÍJÍŽDÍTE OD LYSIC. OBILÍ BYLO JIŽ PROCHOZENÉ ČETNÝMI NÁVŠTĚVNÍKY A JE ZRALÉ, TAKŽE NEDOKÁŽU ŘÍCI, JAK BYLA STÉBLA POLOŽENA , NICMÉNĚ I PO TÉTO DOBĚ JE OBILÍ POLOŽENO SYMETRICKY A TROUFÁM SI ŘÍCI, ŽE BY TO ČLOVĚK POTMĚ DOKÁZAL ASI STĚŽÍ, V TOM ROZSAHU A V TÉ KVALITĚ. TRAKTOR, KTERÝ ZDE VYJEL KOLEJE AŽ PO VYTVOŘENÍ KRUHU ZAMAČKAL STÉBLA DO ZEMĚ, COŽ V KRUHU NENÍ. UPROSTŘED BYLY VIDĚT MENŠÍ KAMENY. KRUH ROZHODNĚ VYZAŘUJE JINAK NEŽ OKOLÍ A LEŽÍ NA ENERGETICKÉ LINII SPOJUJÍCÍ KOSTEL A VRCH NAD NÍM. KOSTEL JE VYZAŘOVÁNÍM TAKÉ VÝZNAMNÝM BODEM, KRUH MÁ ALE JINÝ DRUH ENERGIE, VYZAŘOVÁNÍ KRUHU JE V ŠIRŠÍM PÁSMU, ALE NE TAK INTENZIVNÍ JAKO U KOSTELA. CHCI JEŠTĚ PODOTKNOUT, ŽE NAVŠTÍVÍTE LI TOTO NEBO PODOBNÁ MÍSTA, VYMYKAJÍCÍ SE POCITOVĚ Z NORMY, JE DOBRÉ POŽÁDAT O VSTUP, POKUD CHCETE VYUŽÍT PLNĚ ENERGII TOHOTO MÍSTA. LZE TO UDĚLAT RŮZNĚ, TŘEBA, POKUD VNÍMÁTE MÍSTO PŘÍZNIVĚ, ŘÍCI SE SOUSTŘEDĚNÍM A CITOVÝM NALADĚNÍM DO SRDCE:

-  VÍTÁM TĚ VE SVÉM SRDCI, MÉ SRDCE TĚ ZNÁ! -

NEBO JAKÝMKOLI PŘIMĚŘENÝM ZPŮSOBEM PROJEVIT ÚCTU A CÍTÍME-LI SE NEPŘÍJEMNĚ, POŽÁDAT O OCHRANU SVÉ VNITŘNÍ BOŽSTVÍ VE SVÉM VLASTNÍM SRDCI, PŘÍPADNĚ SE POMODLIT A RESPEKTOVAT V DÉLCE POBYTU SVÉ POCITY.  

 

img_4451.jpg

 ENERGETICKY VÝZNAMNÝ BOD LEŽÍ I NA HŘEBENU PROTILEHLÉM VŮČI KRUHU, NAD CESTOU Z LYSIC NA ZBRASLAVEC. JE PĚKNÉ SE SEM PODÍVAT.  ZAŘADIL JSEM TENTO PŘÍSPĚVEK DO AKCÍ, AČKOLI JSME PODNIKLI SAMOSTATNÝ RODINNÝ VÝLET, INFORMACI O KRUHU NÁM SDĚLILA OBYVATELKA DRNOVIC, NAŠE PŘÍTELKYNĚ, SE SYNEM, KTEŘÍ SE VČERA TAKÉ ZÚČASTNILI PRAVIDELNÉHO SETKÁNÍ S MEDITACÍ  NA  JAKUBSKÉM 20.7.2013 OD 15,30, KTERÁ KONČILA KOLEM 20H. NEBYLO  TEDY TECHNICKY HLADKÉ USPOŘÁDAT VÝLET PRO VÍCE LIDÍ, TÍM SPÍŠE, ŽE JSOU PRÁZDNINY, DOVOLENÉ A JEŠTĚ BYLA NEDĚLE.

VĚŘÍME, ŽE I V DALŠÍ DNY BUDE JEŠTĚ KRUH PŘÍSTUPNÝ A ZACHOVÁN. PŘEJEME DOBROU CESTU!

POŘÍZENÉ FOTOGRAFIE JSEM PŘIDAL DO GALERIE ENERGETICKY ZAJÍMAVÝCH MÍST A VYBRANÉ I K TOMUTO ČLÁNKU. ZDRAVÍM-MARTIN RONGE

 

img_4449.jpg

img_4442.jpg

img_4482.jpg

img_4455.jpg

Mapa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář