Jdi na obsah Jdi na menu

MINITERAPIE V BRNĚ ZDARMA TAKÉ VE ČTVRTEK 25.9.2014! - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA MGR.MARTIN RONGE

25. 9. 2014

 

AKCE MINITERAPIE ZDARMA BYLA VYTVOŘENA PRO SEZNÁMENÍ ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI S METODOU HLUBOKÉHO ČIŠTĚNÍ ORGANISMU, KTEROU JSME VYVINULI A NAZVALI PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKOU.

VÁŠ ZÁJEM NÁS TĚŠÍ, V PRVNÍM DNI BYLO VÍCE ZÁJEMCŮ O STEJNÉ TERMÍNY, PROTO ROZŠIŘUJEME PŮVODNĚ JEDNORÁZOVOU AKCI NA DALŠÍ DEN.

JE MOŽNÉ SE STÁLE PŘIHLÁSIT, POKUD CHCETE VYZKOUŠET ZDARMA  PŮLHODINOVOU DIAGNOSTIKU BLOKÁD V TĚLE S NÁSLEDNÝM RYCHLÝM ČIŠTĚNÍM TĚCHTO POMALEJŠÍCH ENERGIÍ, KONTAKTUJTE MNE NA ČÍSLE 728216735 NEBO POŠLETE E-MAIL NA martin.ronge@seznam.cz.

KAM PŘIJÍT:

CENTRUM PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY AOD,  JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1, BRNO-STŘED,  U KOSTELA SV. JAKUBA VĚTŠÍHO

PROVÁDÍ:

MGR.MARTIN RONGE, 49 LET, PROFESÍ LÉKÁRNÍK. 

KDY:

25.9.2014  V ROZMEZÍ OD 9 DO 15 HODIN PO DOHODĚ ČASU

CO POTŘEBUJETE:

SEBE, VSTUP JE VOLNÝ, NIC SE NEPLATÍ.

CO OČEKÁVAT:

VSEDĚ NA ŽIDLI POLOŽÍTE RUCE DO MÝCH A ZAVŘETE OČI, NEBUDEME MLUVIT. NAKRESLÍM NA PAPÍR ZJEDNODUŠENÝ DIAGRAM STAVU VAŠEHO TĚLA, UKÁŽI A SPOLEČNĚ JEJ PO DOHODĚ VYČISTÍME. 

TATO ZKRÁCENÁ VERZE BĚŽNÉ TERAPIE SLOUŽÍ K TOMU, ABYSTE UCÍTILI, ZDA JE PRO VÁS DOBRÁ A VĚDĚLI, ZDA CHCETE TÍMTO ZPŮSOBEM SE SEBOU PRACOVAT.

(BĚŽNÁ TERAPIE TRVÁ 1  AŽ 2 HODINY, CENA JE 700 - 1200 KČ PODLE DÉLKY TRVÁNÍ A NÁROČNOSTI PROBLÉMU, NEJČASTĚJI DVOUHODINA)

KVALITA ČIŠTĚNÍ JE V MINITERAPII STEJNÁ JAKO V BĚŽNÉ TERAPII, NEPOUŽÍVÁME NĚJAKÉ JINÉ MÉNĚ HODNOTNÉ ZPŮSOBY, NICMÉNĚ UKOTVENÍ V ČLOVĚKU JE NIŽŠÍ, PROTOŽE MU NENÍ DOPŘÁN ČAS K STABILIZACI. I TAK JE ALE MINITERAPIE VYNIKAJÍCÍ PŘÍLEŽITOST, JAK POSUNOUT SVÉ PROBLÉMY ŽÁDOUCÍM SMĚREM, MÁ SVOU HODNOTU. MŮŽETE SE I V NÍ ZDARMA ZBAVIT PROGRAMŮ, KTERÉ VÁS DLOUHODOBĚ NEGATIVNĚ OVLIVŇUJÍ A ZABRAŇUJÍ VÁM V HLUBOKÉM PROŽÍVÁNÍ VZTAHŮ, ZPŮSOBUJÍ PRACOVNÍ I MILOSTNÉ NEÚSPĚCHY, DEPRESE, POCITY MARNOSTI ZE ŽIVOTA, NEUKOTVENOST, NESCHOPNOST DOSÁHNOU SVÝCH CÍLŮ.