Jdi na obsah Jdi na menu

Mimořádný termín Reiki II 31.8. 13-18h

9. 8. 2012

MIMOŘÁDNÝ TERMÍN! ZASVĚCENÍ DO USUI REIKI II.stupně V PÁTEK 31.8.2012 OD 13 DO 18H

31.08.2012 13:00

Zasvěcení do Usui Reiki II. PÁTEK 31.8.2012 13,00-18h-JEŠTĚ VOLNÁ MÍSTA  PRO ZASVĚCENÍ,I PRO ZOPAKOVÁNÍ ZASVĚCENÍ NEBO PRO KOTVENÍ.


MIMOŘÁDNĚ VYPISUJEME TERMÍN DO USUI REIKI II.STUPNĚ NA PÁTEK 31.8.2012 OD 13 DO 18HODIN NA JAKUBSKÉM NÁMĚSTÍ 1 V BRNĚ

 

Pro ty,kteří již absolvovali jakýkoli stupeň zasvěcení Reiki(i u jiných reiki mistrů), platí u nás možnost po dohodě se zúčastnit zasvěcení stejného nebo nižšího stupně zdarma.Tedy, například, jste-li držiteli I.stupně,ačkoli jste u nás nebyli zasvěceni,můžete zavolat a zúčastnit se znovu zasvěcení do I.stupně bezplatně a to i opakovaně,v různých dalších termínech.Prosím pouze o zhlédnutí Vašeho reiki certifikátu,pokud se osobně neznáme.Můžete také pomoci kotvit,uzemňovat při zasvěcení.Již jen přítomnost,aniž byste byli znovu zasvěceni,vás přeladí o několik úrovní.
Máte tak možnost znovu si procítit světlo a vysoké vibrace zasvěcení a skupiny.


Cena je 2490,-Kč za osobu u II.stupně ,možno na splátky.Zasvěcující - M.Ronge

Domluvíme se předem na telefonu: 728 216 735, nebo e-mailu martin.ronge@seznam.cz .

 Reiki je znovuobjevený prastarý systém řízení proudů světla,je to všeobjímající láska.Poutavým způsobem Vás seznámíme s praktickým použitím a předáme systém k užívání.Zasvěcením do I.stupně získáte možnost dodávat energii do míst,kde je třeba,svýma rukama.Již tento stupeň je velkou pomocí Vám i Vašim blízkým,pokud jej budete využívat,změnu ucítíte sami.Vyšší stupně Vám potom umožní práci se sebou zintenzivnit,prohloubit a rozšířit.Je dobré nepřeskakovat stupně a každý procítit a určitou dobu v něm pracovat a dát prostor postupné pozitivní proměně.Co Vám Vaše rozhodnutí přinese?

Rozšíření pohledu na svět,postupné uzdravení,vnitřní klid,radost a štěstí.Správné použití poznáte podle toho,že se Vám zlepší vztahy v rodině,vztahy k lidem.Je na to správný čas.

Pokud se Vám uvedené termíny nehodí,zavolejte,najdeme řešení později i v týdnu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář