Jdi na obsah Jdi na menu

MEDITACE NA POMOC SÝRII ÚTERÝ 1.10.2013 V 16 HODIN KDEKOLI , KDE BUDETE NEBO MŮŽETE PŘIJÍT NA JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1 V BRNĚ

1. 10. 2013

 

1)POHODLNĚ SE USADÍME, ZAVŘEME OČI, ZKLIDNÍME A PROHLOUBÍME DECH, SOUSTŘEDÍME SE DO STŘEDU HRUDNÍKU(DO DUCHOVNÍHO SRDCE) S PŘEDSTAVOU LÁSKY, RADOSTI A ŠTĚSTÍ.

TEN, KDO SI NEMŮŽE POCITY VYBAVIT, SI ŘÍKÁ: VE SVÉM SRDCI MÁM LÁSKU, RADOST A ŠTĚSTÍ NEBO SI MŮŽE  PŘEDSTAVIT I SLOVA LÁSKA, RADOST, ŠTĚSTÍ, NAPSANÁ ZLATÝMI  PÍSMENY VE STŘEDU HRUDNÍKU, OBOJÍ SPLNÍ ÚČEL, POKUD BUDE BRÁNO VÁŽNĚ, PROPOJÍTE SE S POCITY LÁSKY, RADOSTI A ŠTĚSTÍ.

2) POTOM, V LÁSKYPLNÉM SOUSTŘEDĚNÍ DO SRDCE, ŘEKNEME DOVNITŘ (JE TO DŮLEŽITÉ DO MEDITACE VLOŽIT) :

 PROSÍM O PŘIPOJENÍ SE K MEDITACI PRO PODPORU SÝRIE A ŽÁDÁM, ABY ENERGIE, KTEROU VYŠLU, BYLA CHRÁNĚNA PROTI ZNEUŽITÍ K NEGATIVNÍM ÚČELŮM.

PARAMETRY MEDITACE BUDOU NASTAVENY TAK, ABYSTE SE PROPOJILI.

MŮŽETE SI PŘEDTÍM UVĚDOMIT MĚ JMÉNO-MARTIN RONGE NEBO FOTOGRAFII- DOLE, ALE NENÍ TO NUTNÉ.

PŘEDSTAVÍME SI , NEBO SI ŘEKNEME, ŽE SI PŘEDSTAVUJEME, KRAJINU KTEROU OZNAČÍME JAKO SÝRII( MŮŽETE ROZŠÍŘIT NA IZRAEL, PALESTINU, EGYPT, LIBYII, JORDÁNSKO, IRÁK, IRÁN NEBO ROVNOU ZAHRNOUT CELOU OBLAST KRIZE) A V PŘEDSTAVĚ VYSÍLÁME ZE SVÉHO SRDCE ZLATÝ PROUD LÁSKY, KTERÝ ROZPOUŠTÍ ZBRANĚ, KONFLIKTY A NAPĚTÍ A LIDÉ SE POD NÍM STÁVAJÍ ŠŤASTNÝMI A MÍRUMILOVNÝMI (NEBO ŘEKNEME DOVNITŘ, ŽE SE TO STÁVÁ). PŘEDSTAVÍME SI, NEBO ŘEKNEME, ŽE TENTO PROUD NÁS ZÁROVEŇ OČIŠŤUJE A REGENERUJE NAŠE TĚLO A ČISTÍ MYŠLENKY.

3) VYTRVÁME V SOUSTŘEDĚNÍ A UDRŽUJEME PŘEDSTAVU LÁSKY V OBLASTI, DOKUD NEUCÍTÍME, ŽE MÁME PŘESTAT (ZTRÁCÍ SE SOUSTŘEDĚNÍ, JSME UNAVENÍ ATD.), JE TO INDIVIDUÁLNÍ, MŮŽE TO BÝT I KRÁTKÁ CHVÍLE, I POKUS JE CENNÝ - PRO VÁS I OSTATNÍ.

4) NAKONEC PODĚKUJEME S LÁSKOU SVÝMI SLOVY DOVNITŘ ZA SPRÁVNÝ PRŮBĚH, SAMI SOBĚ, SVÉMU SRDCI.

--------------------------------------------------------------------

SOUSTŘEDÍTE-LI SE  SPRÁVNĚ, BUDE VÁM LÉPE A BUDETE KLIDNÍ. MEDITACE PROSPÍVÁ VAŠEMU ZDRAVÍ, PROTOŽE PROSPÍVÁTE ZEMI, KTERÁ TVOŘÍ A ŽIVÍ NAŠE TĚLA. 

DO MEDITACE SE MŮŽETE V SRDCI KDYKOLI VRÁTIT - POKUD SE SOUSTŘEDÍTE A  POŽÁDÁTE DOVNITŘ O PROPOJENÍ - A SOUSTŘEDIT SE NAPŘÍKLAD NA CELOU ZEMI, NEJENOM NA SÝRII.

 NÁSLEDUJÍCÍ DVA OBRÁZKY JSOU ZE SYRSKÉ OÁZY PALMYRA A Z DAMAŠKU, HLAVNÍHO MĚSTA, TŘETÍ JSEM JÁ.   V MÉM PŘÍPADĚ NEJDE O POUHÉ ZVIDITELNĚNÍ, JDE O TO, ŽE POKUD SE CHCETE SPRÁVNĚ PŘIPOJIT A NEMÁTE DOSTATEČNOU SÍLU KONCENTRACE, KAŽDÝ OPĚRNÝ BOD, JAKO JE TŘEBA FOTOGRAFIE MODERÁTORA MEDITACE, VÁM MŮŽE POMOCI V SOUSTŘEDĚNÍ. POUŽÍT TO ALE NEMUSÍTE, ČISTÝ ÚMYSL STAČÍ.

syrie--oaza-palmyra.jpg

 

syrie-damasek.jpg

 

martin-ronge.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 PROČ?

NA ŘADĚ JE SÝRIE, PŘESTOŽE I V OSTATNÍCH STÁTECH OBLASTI JSOU KONFLIKTY. PROČ SE TO DĚJE? VNĚJŠKOVĚ KVŮLI POLITICKÉMU VLIVU V OBLASTI, NEROSTNÉMU BOHATSTVÍ, DŮVODEM K INTERVENCI BÝVÁ NEDODRŽENÍ JADERNÉHO EMBARGA, POUŽITÍ BIOLOGICKÝCH NEBO NERVOVÝCH ZBRANÍ V OBČANSKÉ VÁLCE. VÁLKA MEZI NÁBOŽENSKÝMI SKUPINAMI MÁ PŮVOD V MINULOSTI, V NEVYŘEŠENÝCH KONFLIKTECH,  NENÍ ASI K ŘEŠENÍ, ZDA JE INTERVENCE SPRAVEDLIVÁ, ČI NIKOLI, NENÍ TO ANI NAŠÍM ÚKOLEM. UMÍRAJÍ TAM LIDÉ A DĚJE SE NÁSILÍ. VĚCI ČASTO NEJSOU TAKOVÉ, JAKÉ SE ZDAJÍ. FAKTEM JE, ŽE NAPĚTÍ, VOJENSKÉ I POLITICKÉ, V TĚCHTO NĚKOLIKA STÁTECH, JE OBROVSKÉ. PROČ?

NA ENERGETICKÉ ÚROVNI JEDNÍM Z VNITŘNÍCH DŮVODŮ KONFLIKTŮ NA TÉTO ČÁSTI ZEMĚKOULE JE  EXISTENCE STAROVĚKÝCH INFORMAČNÍCH DATABANK A MÍST S VYSOKÝM POTENCIÁLEM ENERGIE, TAKÉ MÍST INTENZIVNÍCH KONTAKTŮ S JINÝMI CIVILIZACEMI (PŘIPOMEŇME JEN, ŽE NEDALEKO DOŠLO PODLE SUMERSKÝCH MÝTŮ K POČÁTKŮM NOVODOBÉ LIDSKÉ KULTURY A ZDEJŠÍ MÝTY HOVOŘÍ O HISTORII PŘINEJMENŠÍM VELMI PODIVNÉ, TURECKO  MÁ ROZSÁHLÁ PODZEMNÍ STARÁ MNOHOŮROVŇOVÁ MĚSTA, JEJICHŽ VÝSTAVBA BY BYLA PROBLÉMEM I PRO NAŠE OFICIÁLNÍ TECHNOLOGIE).  DÁ SE ŘÍCI, ŽE KDO OVLÁDNE A PŘIŘADÍ TUTO OBLAST, JEHO MYŠLENKOVÝ EGREGOR , SOUHRN VĚDOMÍ PŘIŘAZENÉHO K URČITÉ SKUPINĚ LIDÍ NEBO NÁZORŮ, SE VÝRAZNĚ ROZŠÍŘÍ. A OBOHATÍ A NA ZÁKLADĚ TOHO STOUPNE JEHO SCHOPNOST TVOŘIT. PROTOŽE TVOŘÍME NA ŘADĚ ÚROVNÍ - NA ÚROVNI INDIVIDUÁLNÍHO VĚDOMÍ, NA ÚROVNI STÁTU, NÁRODA, SOUSTÁTÍ JAKO JE EVROPSKÁ UNIE NEBO USA, NA ÚROVNI LIDÍ JAKO CELKU...  NA HMOTNÉ ÚROVNI JDE O EKONOMICKÝ VLIV, TRHY, SUROVINY A BOHATSTVÍ, NA NEHMOTNÉ O SKUTEČNOU MOC NAD VĚDOMÍM. OBLASTI BY MĚLI VLÁDNOUT TI LIDÉ, KTERÝM STAROST O NI NÁLEŽÍ, KTEŘÍ SE TU NARODILI A MAJÍ ZDE KOŘENY.  JSOU OVŠEM ZMÍTÁNI SOUBOJEM O SVOU IDENTITU, HRANIČÍCÍ S OBČANSKOU VÁLKOU, STEJNĚ JAKO NA ŘADĚ MÍST V AFRICE. NA VINĚ JE VNITŘNÍ I EKONOMICKÁ NEZRALOST VELKÉ ČÁSTI POPULACE A ZDÁ SE , ŽE JE ROVNĚŽ TATO OBLAST MANIPULOVÁNA ZE STRANY VEDOUCÍCH VELMOCÍ. NA DRUHÉ STRANĚ, USA PROŠLY OBČANSKOU VÁLKOU RELATIVNĚ NEDÁVNO, STEJNĚ JAKO RUSKO, BYLY NUCENY INTEGROVAT RŮZNÁ NAPĚTÍ VE SPOLEČNOSTI A TYTO ZKUŠENOSTI JE ČÁSTEČNĚ PŘEDURČUJÍ  JAKO VHODNÁ SOUSTÁTÍ K OVLIVNĚNÍ SITUACE. VĚDOMÍ MOCI JE ALE ZRÁDNÉ A MOTIVY SE ČASTO PROLÍNAJÍ, JAKO PRAVDA A LEŽ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Z TISKU:   

.....Sýrie je arabskou zemí, jejíž vláda udržuje moc pomocí represí (výjimečný stav zde platil od roku 1963 do roku 2011) a rozsáhlé cenzury.

Postupujícírevoluce v arabském světě, která zachvátila i Sýrii, prolomila hráz strachu tamějšího obyvatelstva. Vláda Bašára Asada a strany Baas tak čelí protestům živeným dlouho potlačovaným hněvem a odporem vůči režimu.

Situace v Sýrii je nejvypjatější od roku 2000, kdy Bašár Asad převzal vládu nad zemí po svém otci Háfízovi.

..ZDROJ:
 

Náhledy fotografií ze složky Francie 2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář