Jdi na obsah Jdi na menu

MARTIN RONGE: REIKI I.STUPEŇ, NE 6.4.2014 9-14H ,1500,-

6. 4. 2014

 

 

 REIKI ZNAMENÁ I VESMÍRNOU, ŽIVOTNÍ ENERGII LÁSKY. REIKI JE LÁSKA.

MIKAO USUI BYL JAPONSKÝ KŘESŤANSKÝ DUCHOVNÍ, KTERÝ ZNOVUNALEZL PŘÍSTUPOVÉ KÓDY K LÉČEBNÝM ENERGIÍM DOSTUPNÝM NA ZEMI. TY VÁM V ZASVĚCENÍ PŘEDÁME.

 

  

POKUD CHCETE PROSPĚT SVÉMU ŽIVOTU A ZAČÍT HLUBOKOU VNITŘNÍ PROMĚNU A DOJÍT UZDRAVENÍ, NABÍZÍME VÁM JEDNU Z OVĚŘENÝCH CEST, JAK DOSÁHNOUT CÍLE.

 

 

 ZVEME VÁS DO PROSTORU PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY V BRNĚ

NA JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1, KDE V NEDĚLI 6.4.2014 PROBÍHÁ

 

  

ZASVĚCOVÁNÍ DO I. STUPNĚ

 

REIKI.

 

 

 ZASVĚCUJE MISTR USUI REIKI MGR.MARTIN RONGE, KONTAKT 728216735,  martin.ronge@seznam.cz

 

 

 

img_2219.jpg

 

  

 

CENA ZA I.STUPEŇ, KTERÝ VÁM UMOŽNÍ POUŽÍVAT SVÉ RUCE PRO PŘENOS JEMNÉ ENERGIE PROCHÁZEJÍCÍ Z VAŠEHO SRDCE K MÍSTU, KTERÉ CHCETE UZDRAVIT, JE 1500,-KČ 

 

  MIMO TO, ŽE SE ZINTENZIVNÍ TOK VAŠÍ TĚLESNÉ SÍLY A BUDETE SCHOPNI DOBÍJET SVÉ TĚLO A PŘEDÁVAT JEMNOU ENERGII DÁLE, OTEVŘE SE VÁM MOŽNOST DÁLE PRACOVAT SE SVOU VNITŘNÍ SILOU ŘÍZENĚ A PŘI DODRŽENÍ JASNÝCH PRAVIDEL TAKÉ BEZPEČNĚ, A TO ZNAMENÁ MNOHO.

 

  

DOSTANETE PŘESNÝ NÁVOD, JAK AKTIVOVANÉ ENERGIE LÁSKY SMĚROVAT, JAK DLOUHO A JAKÝM ZPŮSOBEM PRACOVAT S RŮZNÝMI NEDUHY TĚLA. LZE POZITIVNĚ OVLIVNIT TÉMĚŘ VŠE VE VAŠEM ŽIVOTĚ, BUDETE-LI OPRAVDU CHTÍT. 

 

 REIKI JE PŘEDÁVÁNA NA VYŽÁDÁNÍ, POUZE SE SOUHLASEM HARMONIZOVANÉHO ČLOVĚKA. REIKI PRO VÁS MŮŽE BÝT VSTUPNÍ BRANOU K JINÉMU POJETÍ VAŠEHO ŽIVOTA A K HLUBŠÍMU POCHOPENÍ SMYSLU EXISTENCE NA ZEMI.

 

PŘI ČASTÉM POUŽÍVÁNÍ REIKI SE NAŠE TĚLO PROČIŠŤUJE A UZDRAVUJE SE I NAŠE MYSL K NAPROSTÉ ROVNOVÁZE. NEZÁLEŽÍ NA VĚKU, POKUD JSTE DUŠEVNĚ ČILÍ A SCHOPNÍ ZMĚNY. POUZE SPODNÍ HRANICE JE OBVYKLE 15 LET, ZASVĚCENÍ V NIŽŠÍM VĚKU LZE UDĚLIT NA VYŽÁDÁNÍ PO  INDIVIDUÁLNÍM POSOUZENÍ, ENERGETICKÝ SYSTÉM BY MĚL BÝT ZRALÝ. JAKO ZASVĚCUJÍCÍ MISTR JSEM VÁM I NADÁLE K DISPOZICI K DOTAZŮM V ROZUMNÉ MÍŘE I V DALŠÍM ŽIVOTĚ, POKUD BUDETE POTŘEBOVAT, ZODPOVÍM  I MIMO RÁMEC ZASVĚCENÍ.

 

 OBDRŽÍTE CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ.

 

UMOŽŇUJEME ROVNĚŽ ZOPAKOVÁNÍ VSTUPU DO VYSOKÝCH ENERGIÍ ZASVĚCENÍ PRO ABSOLVENTY JINÝCH MISTRŮ ZA SNÍŽENOU CENU 300,-KČ.

 

  

V TEXTU, KTERÝ OBDRŽÍTE, JE VŠE PODSTATNÉ A POZNÁMKY MŮŽETE DĚLAT ROVNOU V NĚM NEBO JEN VNÍMAT. ZASVĚCENÍ PROBÍHÁ V SEDĚ, NA ZÁVĚR SE VZÁJEMNĚ PRAKTICKY NAUČÍME PŘEDÁVAT REIKI JEDEN PO DRUHÉM VLEŽE  NA LŮŽKU I VSEDĚ. 

 

 

DOSTANETE VÍCE, NEŽ  JE OBVYKLÉ.

 

  

TĚŠÍM SE NA VÁS !

 

 

 

reiki3.jpg

 

 

MARTIN RONGE, 728216735

 

JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1, BRNO

 

 

 


 

CENA ZA SOUSTŘEDĚNÍ, ČAS A PRÁCI JE 1500,- KČ HOTOVĚ NA MÍSTĚ NEBO 1300,- BEZHOTOVOSTNĚ NA ÚČET 670100-2209554097/6210 PŘI PŘIHLÁŠCE A PLATBĚ DO 4.4.2014. 

DO KOLONKY VS VEPIŠTE PROSÍM TELEFONNÍ ČÍSLO, DO POZNÁMKY PRO PŘÍJEMCE  R1  A JMÉNO ZASVĚCOVANÉHO ČLOVĚKA.

JE ZDE MOŽNOST ZAKOUPENÍ DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY V HODNOTĚ 500 - 700 - 1000 - 1500,-KČ.

 JE ROVNĚŽ MOŽNÉ PRO PLATBU HOTOVĚ POUŽÍT SODEXO FLEXIPASY NEBO SODEXO DÁRKOVÉ ŠEKY, PŘÍPADNĚ UNIŠEK PLUS.

 


 

DALŠÍ TERMÍN ZASVĚCENÍ DO I.NEBO II. STUPNĚ (OVĚŘTE TELEFONICKY, MŮŽE SE AKTUALIZOVAT PRŮBĚŽNĚ): 

SO 19.4.2014 9-14 

 

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář