Jdi na obsah Jdi na menu

M.RONGE: USUI REIKI I.-III. 28.9.2014 9-14 BRNO

28. 9. 2014

 

posel-svetla.jpg 

 

ZASVĚCENÍ DO REIKI SYSTÉMU PŘÍRODNÍ LÉČBY 

 

28.9.2014 BRNO - CENTRUM NA JAKUBSKÉM NÁMĚSTÍ 1, 1.PATRO 9-14

ZASVĚCUJE MISTR KLASICKÉ LINIE USUI REIKI MARTIN RONGE, 49 LET

TEL. 728216735, martin.ronge@seznam.cz - PŘIHLÁŠKY S PŘEDSTIHEM,

DO 18.9.SLEVA 300,-KČ

 

REIKI JE LÉČIVÁ ENERGIE, TEKOUCÍ PŘEDEVŠÍM PŘES SRDCE. REIKI ZASVĚCENÍ JE PRO VÁS VHODNÉ V PŘÍPADĚ, ŽE CHCETE SAMI SEBE LÉČIT VLASTNÍMI SILAMI, PŘÍPADNĚ VÁM UMOŽNÍ POSKYTNOUT VNITŘNÍ PODPORU JINÉMU ČLOVĚKU NEBO PROCESU. ZASVĚCENÍM DO REIKI JSOU VÁM V PRVNÍM STUPNI AKTIVOVÁNA DŮLEŽITÁ ENERGETICKÁ CENTRA, PŘEDEVŠÍM SRDCE A ENERGETICKÁ CENTRA DLANÍ. PO AKTIVACI VÁMI PROUDÍ VYŠŠÍ KVALITA ŽIVOTNÍ SÍLY A TENTO TOK MŮŽETE JEDNODUŠE ŘÍDIT, ZAPÍNAT NEBO UTLUMIT.

VLASTNÍ ZASVĚCENÍ JE NĚKOLIKAHODINOVÝ PROCES LADĚNÍ SE NA VYSOKÉ ÚROVNĚ, KTERÝ VRCHOLÍ AKTIVACÍ CENTER A SOUČASNĚ VTIŠTĚNÍM PROCESU OVLÁDÁNÍ (V PRINCIPU PODOBNÉMU ODEVZDÁNÍ KLÍČŮ KE DVEŘÍM S NÁVODEM JAK ODEMKNOUT A ZAMKNOUT). TENTO MECHANISMUS ZŮSTÁVÁ ČLOVĚKU STÁLE K DISPOZICI, I KDYŽ SYSTÉM NEPOUŽÍVÁ. PO ZASVĚCENÍ DO SYSTÉMU REIKI, KTERÉ PROBÍHÁ VSEDĚ A VYPADÁ NAVENEK NAPROSTO CIVILNĚ, VÁS POSTUPNĚ MISTR Z ROZŠÍŘENÉHO VĚDOMÍ VYVEDE DO BĚŽNÉHO STAVU. MISTREM JE ČLOVĚK, KTERÝ SLOŽITÝ VNITŘNÍ SYSTÉM ZASVĚCENÍ OVLÁDÁ A TENTO PROCES PRO NĚJ NENÍ NÁHODNÝ. PRO NAPROSTOU VĚTŠINU LIDÍ S NIMIŽ JSEM SE SETKAL, JE ZASVĚCENÍ PŘÍJEMNÉ.

 

PRŮBĚH :

1. ÚVOD, TEORIE

2. ZASVĚCENÍ

3. PRAKTICKÉ PROVÁDĚNÍ

4. PŘEDÁNÍ CERTIFIKÁTU A INFORMACE K POKRAČOVÁNÍ

 

 

CENA ZA :

I. STUPEŇ 1500,-KČ AKTIVACE SRDCE A RUKOU

II.STUPEŇ 3000,-KČ VYŠŠÍ AKTIVACE, PRÁCE S ENERGIÍ NA DÁLKU

III.STUPEŇ 6000,-KČ ZVÝŠENÍ PRŮTOKU ENERGIE, REIKI MISTR

IV.STUPEŇ 12000,-KČ ZASVĚCUJÍCÍ MISTR - UČITEL

 

 KE KONEČNÉMU IV. STUPNI NEMUSÍTE NUTNĚ PROCHÁZET, JIŽ STUPEŇ I. POKRYJE  NAPROSTOU VĚTŠINU SITUACÍ A POVEDE VÁS DÁLE KE SPOJENÍ S VAŠÍM SRDCEM. POKUD BUDETE CHTÍT POKRAČOVAT V  ŘÍZENÉM ROZVOJI, JSOU K DISPOZICI VYŠŠÍ STUPNĚ.

 

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET mBank 670100-2209554097/6210, DO POZNÁMKY PROSÍM VEPSAT RI NEBO RII NEBO RIII A EMAIL, DO VS ČÍSLO MOB.TELEFONU, POKUD CHCETE DAŇOVÝ DOKLAD, UVEĎTE DO E-MAILU PŘÍSLUŠNÉ ÚDAJE POTŘEBNÉ K VYSTAVENÍ. LZE ROVNĚŽ V HOTOVOSTI NA MÍSTĚ, PŘÍPADNĚ V PLATEBNÍCH POUKÁZKÁCH FLEXIPASS NEBO UNIŠEK PLUS. JE TU I MOŽNOST PŘEDPLATIT DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT NA AKCE PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY V RŮZNÉ HODNOTĚ (500,-/700,-/1000,-/2500,-) A DAROVAT JEJ. NA VYŠŠÍCH STUPNÍCH ZASVĚCENÍ SE DOMLUVÍME PO OSOBNÍM SETKÁNÍ. MEZI JEDNOTLIVÝMI ZASVĚCOVACÍMI STUPNI JE RŮZNĚ DLOUHÉ OBDOBÍ VSTŘEBÁVÁNÍ STUPNĚ PŘEDCHOZÍHO, STABILIZACE JEHO ÚROVNĚ V ČASTÉM POUŽÍVÁNÍ TECHNIK PŘÍSLUŠNÉHO STUPNĚ. JE TO VE VAŠÍ REŽII. POKUD BUDEME NÁZORU (MOJE MANŽELKA JE ROVNĚŽ MISTRYNÍ REIKI), ŽE STUPEŇ NENÍ DOSTATEČNĚ ZVLÁDNUT, ŘEKNEME VÁM TO A DOMLUVÍME SE, CO DÁLE. POKUD JSTE SE DOSUD S REIKI NESETKALI, BUDE NÁM CTÍ VÁS DO SYSTÉMU UVÉST. STEJNĚ TAK NEZÁLEŽÍ NA TOM, ZDA JSTE PŘEDCHOZÍ STUPNĚ ABSOLVOVALI U NĚKOHO JINÉHO, POKUD CHCETE RADU, JSME V ROZUMNÉ MÍŘE K DISPOZICI, MŮŽETE SE NA NÁS OBRÁTIT.

ZASVĚCENÍ JE VNÍMÁNO VĚTŠINOU LIDÍ JAKO VELMI PŘÍJEMNÁ ZKUŠENOST, KTERÁ JE V ŽIVOTĚ ČLOVĚKA JISTÝM MILNÍKEM.

 

 

 reiki3.jpg

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?