Jdi na obsah Jdi na menu
 


M.RONGE: OSTRAVSKO LÉČIVÉ - energie míst u nás i ve světě, a jak ji využít Satori Ostrava 24.1.2015 13-17

 Připadá Vám zvláštní spojení LÉČIVÁ OSTRAVA? Ostravsko je silně ekologicky, fyzicky i astrálně zatíženo, ale jako v každém místě zde jsou rovněž pozitivní energie, které zajišťují stabilitu a vývoj. Promítneme si ve fotografiích silová a léčivá místa Ostravy, Beskyd a okolí i některá místa v zahraničí, na příkladech vejdeme do utváření energetických sítí a propojíme se s některými vzdálenými body, aby bylo zřejmé co je možné, pokud na svém vnímání člověk pracuje.

 

 

ostrava.jpg

 

 Zveme do budící se Ostravy 24.1.2015 od 13h na sobotní

odpolední prožitkový seminář Martina Rongeho s názvem

 

OSTRAVSKO LÉČIVÉ 

  energie míst u nás i ve světě

 

 Připadá Vám zvláštní spojení LÉČIVÁ OSTRAVA?

Ostravsko je silně ekologicky, fyzicky i astrálně zatíženo, ale jako v každém místě zde jsou rovněž pozitivní energie, které zajišťují stabilitu a vývoj. Je v možnostech člověka si zvolit propojení určitého druhu. Můžete žít v zátěži a přesto zůstat zdraví. Neznamená to současně rezignovat na požadavky co nejrychlejší změny životního prostředí k lepšímu. Odpovíme si rovněž na otázky typu: Proč jsem se narodil(a) a žiji v Ostravě? Jaké potíže, typ problémů, mi umožňuje toto místo přednostně řešit?

 

Promítneme si ve fotografiích silová a léčivá místa Ostravy, Beskyd a okolí i některá místa v zahraničí, na příkladech vejdeme do utváření energetických sítí, podíváme se na geometrii spojení silových míst a propojíme se s některými vzdálenými body, aby bylo zřejmé, co je možné, pokud na svém vnímání člověk pracuje. 

 

Součástí semináře, jehož cílem je i vnitřní rozvoj, je energetické přeladění na vyšší hladiny a bezpečné ukotvení v našem běžném světě. Seminář má ozdravný efekt, zharmonizujete své tělo a budeme pracovat na odstranění vnitřních blokád. Dozvíte se nepublikované věci v souvislostech. Je to praktický seminář, uleví se Vám, najdete odpovědi.

 

nekonecny-uzel-stesti-a-pravdy.gif

Lektor: 

Mgr.Martin Ronge, nar. 1964, profesí farmaceut, od dospívání joga, prošel dlouhodobým sportovním obdobím (bojové sporty, horolezectví, kanoistika, paragliding, potápění, jachting), přes východní filozofie ke křesťanství a ostatním směrům, zkušenost klinické smrti, podruhé ženatý. Kromě práce ve farmacii (studie trhu, prognostika vývoje, lékárenství, semináře - manažerské techniky) se věnuje rovněž individuálním i skupinovým terapeutickým technikám, práci s vnitřní energií (vztahové terapie, harmonizace těl a odstraňováním blokád, také kleteb, práce s energiemi rodu), přednáškám a seminářům s tematikou osobního rozvoje. V průběhu práce na sobě vyvinul metodu diagnostiky a harmonizace organismu a nazval Personální biodynamikou, je používána v terapeutických vstupech.

 

nekonecny-uzel-stesti-a-pravdy.gif

Praktické informace:

Kde:   Satori yoga studio - Slévárenská 17, Ostrava - Mariánské Hory 

Seminář stojí 450,-Kč, přihlášky předem na 728 216 735 nebo martin.ronge@seznam.cz.

Rezervujte včas, je omezený počet míst. 

 

 

 

Těšíme se na Vás

 

img_4647-a.jpg 

poutni-chram-pm-ve-frydku-4386.jpg

Poutní chrám Panny Marie ve Frýdku

skalka.jpg

Beskydy ze vzduchu - Ondřejník  Skalka, v pozadí  část Velké Stolové, Smrk, Lysá hora

senov-4293.jpg

Kostel Prozřetelnosti Boží Šenov

 

AKCE PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY