Jdi na obsah Jdi na menu

M.RONGE: ENERGIE PÁLAVY 2014 11.10. A 12.10.2014

11. 10. 2014

 

V REGIONU JIŽNÍ MORAVY JE PÁLAVA VÝJIMEČNÁ, AČKOLI NENÍ SAMA. JE CELISTVÝM OSTROVEM V PLÁNÍCH A ŘÍDÍ PŘES SEBE MNOHÉ ENERGETICKÉ LINIE, SAMOZŘEJMĚ I DO DALEKÉHO ZAHRANIČÍ. VYSOKÝ POTENCIÁL MÁ NA NAŠÍ STRANĚ KRAJINA AŽ PO ZNOJEMSKO, ZNOJMO JAKO MĚSTO, DALŠÍM OBROVSKÝM SILOVÝM BODEM JE CELEK BRNA, OLOMOUC. EXISTUJÍ SILNÁ PROPOJENÍ S ŽELIVÍ A ENERGETICKÝMI BODY PRAHY A OKOLÍ, S CHŘIBY A BÍLÝMI KARPATY. DOSTANETE TEXTOVOU ČÁST S OPĚRNÝMI INFORMACEMI O MÍSTECH, KTERÁ NAVŠTÍVÍME, PRO OBA NAPLNĚNÉ DNY.

TO HLAVNÍ JE ALE VNITŘNÍ ZMĚNA, POSUN, KTERÝ S NÁMI MŮŽETE ZAŽÍT. BUDEME TAKÉ V INTERAKCI S KRAJINOU VYUŽÍVAT ENERGETICKÉ BODY K POZVEDNUTÍ VLASTNÍ ENERGIE A ZPĚTNĚ K OBOHACENÍ ENERGIÍ KRAJINY. NAUČÍTE SE HLAVNÍ ZÁSADY PRÁCE SE SEBOU V PRAXI. TY TAKÉ ROZVINEME.

JSEM FARMACEUT, MÁM SVOU PRÁCI RÁD. PRACUJI MIMO JINÉ PRO NEJPROGRESIVNĚJŠÍ ŘETĚZEC LÉKÁREN V ČR, JSEM SOUČÁSTÍ GLOBALIZACE, STEJNĚ JAKO OSTATNÍ DNES NAROZENÍ LIDÉ. JAKO PŘÍDAVEK CÍTÍM ENERGIE.

PTÁTE-LI SE, JAK MŮŽE ČLOVĚK PRACUJÍCÍ V EXAKTNÍM OBORU A NESMÍRNĚ KONKURENČNÍM PROSTŘEDÍ MÍT CITLIVOST, Z MÝCH TERAPEUTICKÝCH SEZENÍ VYPLÝVÁ, ŽE VELMI MNOHO LIDÍ, KTEŘÍ S VNITŘNÍMI ENERGIEMI PRACUJÍ NEBO JSOU SCHOPNI JE CÍTIT, JSOU PROFESÍ TECHNICI, STAVAŘI, LÉKAŘI, OBCHODNÍ ZÁSTUPCI,  ZKRÁTKA OBYDLUJÍ OBORY, KTERÉ JSOU ZDÁNLIVĚ VELMI VZDÁLENY OD TAKZVANÉ DUCHOVNOSTI. A VE STEJNÝCH OBORECH JE VĚTŠINA TĚCH, KTEŘÍ TUTO DISPOZICI VNĚJŠKOVĚ NEMAJÍ. VE SKUTEČNOSTI JE VŠE SPOJENO, TYTO SCHOPNOSTI MÁME VŠICHNI, JEN ZLOMEK LIDÍ JE ROZVÍJÍ A AKTIVUJE NA VĚDOMÉM STUPNI. I TO JE V POŘÁDKU. CHCETE-LI SE SETKAT, PŘEDÁME, CO BUDE MOŽNÉ PŘEDAT, KAŽDÉMU TOLIK, KOLIK CHCE PŘIJMOUT.

DOSTANETE ZAPŮJČENY VIRGULE, ABYSTE SI MOHLI V PRŮBĚHU SAMOSTATNĚ ZKOUŠET. NUTNĚ JE ALE NEPOTŘEBUJETE.

PODSTATNÉ JE, ŽE CELOU DOBU BUDEME VE VÝRAZNĚ VYŠŠÍCH HLADINÁCH ENERGIE, NEŽ JE BĚŽNÉ. UMOŽNÍ VÁM TO ZMĚNIT NĚKTERÉ POSTOJE A NÁVYKY, UVĚDOMIT SI HLOUBĚJI PROPOJENÍ SE ŽIVOTEM. BUDE TO CÍLENÁ DLOUHODOBÁ MEDITACE, ANIŽ BYSTE MUSELI ZAVÍRAT ČASTO OČI. CÍLEM JE PROHLOUBIT PROPOJENÍ S KRAJINOU, S VÁMI SAMÝMI, SE SVÝM VNITŘNÍM POTENCIÁLEM. JSME SCHOPNI VÉST VÁS BEZPEČNĚ A BÝT PROSTŘEDNÍKEM MEZI ÚROVNĚMI. NEOČEKÁVEJTE NEOBVYKLÉ VĚCI, ZÁZRAKY SE PŘECE DĚJÍ V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ, TĚM, KTEŘÍ JE CHTĚJÍ VIDĚT. BUĎTE PŘIPRAVENI I NA TO, ŽE MŮŽETE ŘEŠIT VĚCI, KTERÉ JSTE DLOUHO ODKLÁDALI NEBO SE NA NĚ NECHTĚLI PODÍVAT. PO SKONČENÍ BUDETE OPĚT O KUS JINÍ, BLÍŽE SVÉMU STŘEDU. CO S TÍM UDĚLÁTE DÁLE, JE NA VÁS.

RÁMCOVÝ PROGRAM - ENERGETICKÉ BODY : PAVLOVSKÉ VRCHY - DĚVIČKY - DĚVÍN - KLENTNICE - RŮŽOVÝ VRCH - KOČIČÍ KÁMEN  - TUROLD - SVATÝ KOPEČEK - HRADIŠTĚK 

 

 PRAKTICKÉ VĚCI:

ZAČÁTEK PO OBA DNY V 9H, KONEC PO 18H

POČASÍ SE FLEXIBILNĚ PŘIZPŮSOBÍME, PLÁŠTĚNKU NEBO DEŠTNÍK UNESETE, LÁHEV VODY A SVAČINKU, PŮJDEME JINAK NALEHKO. POTŘEBUJEME PŘEDEVŠÍM SEBE. VHODNOU OBUV DO TERÉNU, PŮJDEME PO PAVLOVSKÝCH VRŠÍCH, PŘEZŮVKY DO MÍSTNOSTI. PŘIMĚŘENÉ OBLEČENÍ, I TEPLEJŠÍ, KDYBY BYLO CHLADNĚJI, BUDE PODZIM. JÍDLO, DOPRAVA A UBYTOVÁNÍ NENÍ V CENĚ, STAVÍME SE PO CESTĚ. POKUD BYCHOM SE STÁLE VRACELI, CELÝ DEN BUDE ROZBITÝ. PŘÍKLAD UBYTOVÁNÍ - SLUNEČNÍ PYRAMIDA MORAVSKÁ NOVÁ VES U BŘECLAVI  http://www.slunecnipyramida.cz/. 

JE DOBRÉ VYLOUČIT ALKOHOL, ABYSTE JASNĚ VNÍMALI CELOU DOBU, I V NOCI. 

DOPRAVU A PŘÍPADNÉ UBYTOVÁNÍ UZPŮSOBÍME PODLE KONEČNÉHO POČTU PŘIHLÁŠENÝCH, INFORMACE OBDRŽÍTE E-MAILEM. POČÍTEJTE SPÍŠE S VLASTNÍM AUTEM NEBO SE LZE DOMLUVIT MEZI SEBOU, SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH DOSTANETE K DISPOZICI TÝDEN PŘED AKCÍ. 

CENA ZA OBA DNY JE 2200,-KČ, ZA JEDEN DEN 1300,-KČ, LZE SE PŘIHLÁSIT NA JEDNOTLIVÉ DNY ODDĚLENĚ.

PROGRESÍVNÍ SLEVY:

DO 30.9. JE SLEVA Z CENY 200,-KČ (2000,-/ 2 DNY A 1100,-/1DEN). POKUD PŘES VÁS PŘIJDOU DALŠÍ ZÁJEMCI AŽ PO SLOŽENÍ VAŠÍ ČÁSTKY, ROZDÍL VÁM VRÁTÍME, PLATÍ DO DNE ROZESLÁNÍ SEZNAMU ÚČASTNÍKŮ - TÝDEN PŘED KONÁNÍM AKCE.

POKUD ZAJISTÍTE ÚČAST NĚKOHO DALŠÍHO, CENA SEMINÁŘE SE PRO VÁS I PRO DALŠÍHO ČLOVĚKA SNIŽUJE O DALŠÍCH 100,-KČ (PLATÍ  I PRO VÁMI DOPORUČENÝCH VÍCE LIDÍ, NELZE DOPORUČIT Z VÍCE STRAN). ÚČASTNÍCI 3. A VÍCE PLACENÝCH SEMINÁŘŮ PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY MAJÍ SLEVU DALŠÍCH 100,-KČ.

PARTNERSKÉ PÁRY PLATÍ OBA STEJNĚ.

PŘÍKLAD:

HLÁSÍTE SE NA DVA DNY (2200,-), ZAPLATÍTE do 30.9. (2000,-), JSTE UČASTNÍK MIN. 3 PLACENÝCH. SEMINÁŘŮ PB (1900,-),  ZAJISTÍTE 3 LIDI (1600,-). CELKOVÁ CENA ZA DVA DNY JE V TOMTO PŘÍPADĚ 1600,-KČ. MÁTE PARTNERA, KTERÝ S VÁMI JDE NA SEMINÁŘ, PŘES NĚJ NEPŘIJDOU ŽÁDNÍ LIDÉ, PŘESTO ZAPLATÍ STEJNĚ JAKO VY, 1600,-.

PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE DO 4.10.2014 NA MAIL martin.ronge@seznam.cz ,

TEL. 728 216 735.

DO 30.9. PLATÍ ČASOVÁ SLEVA KURZOVNÉHO. REZERVUJTE VČAS, POČET ÚČASTNÍKŮ JE OMEZEN NA 30.

PREFERUJEME BEZHOTOVOSTNÍ PLATBU NA ÚČET 670100-2209554097/6210 mBANK, DO VS UVEĎTE ČÍSLO MOBILNÍHO TELEFONU, DO POZNÁMKY PÁLAVA 11.10. + VÁŠ E-MAIL. MŮŽETE ROVNĚŽ ZAPLATIT V HOTOVOSTI  NEBO POUKÁZKAMI (FLEXIPASS, ... TYPY NA DOTAZ). NA VYŽÁDÁNÍ ZAŠLEME FAKTURU NEBO POTVRZENÍ.


TĚŠÍM SE NA VÁS

 

POKUD SE CHCETE SETKAT PŘEDTÍM, NEŽ SE PŘIHLÁSÍTE NA SEMINÁŘ, VE STŘEDU 1.10.2014 OD 17 DO 19H MŮŽETE PŘIJÍT DO CAFÉ JANTAR V BŘECLAVI NA LIBUŠINĚ 4, BUDE ZDE PŘEDNÁŠKA O LÉČIVÝCH MÍSTECH NEJEN JIŽNÍ MORAVY, VSTUPNÉ JE 100,-KČ.

 

 

img_4647-a.jpg

PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA ...  PRŮVODCE VAŠÍ TRANSFORMACÍ

 

palava.jpg

palava_letecky-b.jpg

palava-mapa.png

 

AKCE PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY 

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?