Jdi na obsah Jdi na menu

HEILIGERSTEIN 24.5.2014 - JEDNODENNÍ CESTA ZA LÉČIVÝMI ENERGIEMI - 8,00-18H ODJEZD BRNO, JANÁČKOVO DIVADLO 1500,-

24. 5. 2014

 

 h-stein-2014.jpg

 

 

 

 HEILIGERSTEIN - SVATÝ KÁMEN 

V  KVĚTNOVOU SOBOTU 24.5. VÁS SRDEČNĚ ZVEME NA JEDNODENNÍ PUTOVÁNÍ PO VÝZNAMNÝCH ENERGETICKÝCH MÍSTECH JIŽNÍ MORAVY.

 

BRNO -RAJHRAD - LECHOVICE -ZNOJMO - HNANICE - HEILIGER STEIN A ZPĚT

 

ODJÍŽDĚT BUDEME Z BRNA V 8 HODIN OD JANÁČKOVA DIVADLA, PRVNÍ ZASTÁVKOU JE RAJHRADSKÉ OPATSTVÍ S MARIÁNSKÝM KOSTELEM, POSTAVENÝ SANTINIM, PROJÍŽDĚT BUDEME KOLEM LECHOVICKÉHO MARIÁNSKÉHO MÍSTA, V CENTRU ZNOJMA NAVŠTÍVÍME VÝZNAMNÝ KOSTEL SV.MIKULÁŠE, STOJÍCÍHO NA DÁVNÉ PYRAMIDĚ A SDÍLEJÍCÍHO PULZNÍ PYRAMIDÁLNÍ POLE V OKOLÍ, PODÍVÁME SE K NEDALEKÉ ROTUNDĚ.

 

PŘEJEDEME DO HNANIC A ZASTAVÍME SE NA JÍDLO, PODÍVÁME SE KE KOSTELU SV.WOLFGANGA A PŘEJEDEME K VÝCHODISKU CESTY NA SVATÉ KAMENY HEILIGER STEINU, KTERÝ JE ROVNĚŽ SOUČÁSTÍ SYSTÉMU PYRAMID. PĚŠÍ CESTA JE DLOUHÁ ASI 2KM, PROCHÁZÍ POLEM A VINICEMI, NEDALEKO JE V ÚDOLÍ DYJE DVOJPYRAMIDA ŠOBESU, KTEROU Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NENAVŠTÍVÍME, ALE JE ZAŘAZENA DO PLÁNU JINÝCH AKCÍ.

NA KAMENECH SE KAŽDÝ MŮŽE SAMOSTATNĚ ZHARMONIZOVAT OD SPODNÍCH ČÁSTÍ TĚLA AŽ PO HORNÍ, MÍSTO DOBÍJÍ ENERGETICKÝ SYSTÉM ČLOVĚKA A JE JIŽ DLOUHO PŘIZPŮSOBENO K PŘÍRODNÍMU LÉČENÍ. PŘIBLÍŽÍME PODSTATU A PRAVIDLA NEJEFEKTIVNĚJŠÍHO POUŽITÍ, NA MÍSTĚ JE VYHLÍDKA NA VINICE, KŘESŤANSKÁ KAPLIČKA A ZÁKLADY KOSTELÍKA, KTERÉ MAJÍ ROVNĚŽ NĚKOLIK VYZAŘOVACÍCH BODŮ.

V KOSTELECH BUDE PROSTOR PRO SAMOSTATNÉ TICHÉ POHROUŽENÍ V ROZSAHU KOLEM 15 MINUT, NA HEILIGER STEINU SE ZDRŽÍME ASI 2HODINY CELKEM, ČÁST BUDE INFORMATIVNÍ, ČÁST JE MOŽNÉ  VĚNOVAT SPOLEČNÉ MEDITACI, ČÁST BUDE SAMOSTATNÁ PRO DOPLNĚNÍ ENERGIE NA KAMENECH. PODLE POČASÍ PRŮBĚH PŘIZPŮSOBÍME.

NÁVRAT DO BRNA KOLEM 18H, ZASTAVÍME PODLE ZÁJMU U ZVONAŘKY, PŘÍPADNĚ  HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ A U JANÁČKOVA DIVADLA.

PŘIHLÁŠKY  NA TEL. 728216735 NEBO NA martin.ronge@seznam.cz, PROVÁZÍ MARTIN RONGE.  

CENA JE 1500,-KČ NA MÍSTĚ, POKUD SE PŘIHLÁSÍTE A POŠLETE PENÍZE PŘEDEM DO 20.5.2014 NA ÚČET Č. 670100-2209554097/6210 MBANK , JE SNÍŽENA NA 1350,-KČ, ÚČASTNÍCI VÍCE NEŽ TŘÍ PLACENÝCH AKCÍ PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY MAJÍ SLEVU 10%, CENA ZAHRNUJE CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ, CESTOVNÉ, VÝKLAD, JÍDLO HRADÍ KAŽDÝ SÁM (POLEDNÍ ZASTÁVKA HAPPY STAR HNANICE, DOBRÁ KVALITA  ZA SLUŠNOU CENU, VOLITELNÉ). KAPACITA AUTOBUSU 20 OSOB.

S SEBOU DOPORUČUJEME NĚCO NA SEZENÍ, CHCETE-LI SI SEDNOUT DO TRÁVY, BUDE DUBEN A ZEMĚ NENÍ JEŠTĚ PROHŘÁTÁ (ALUMATKA), SVAČINKU, VODU, DEŠTNÍK (APRÍLOVÉ POČASÍ), OBUV  A OBLEČENÍ PODLE UVÁŽENÍ, NEJEDNÁ SE O NÁROČNÝ TERÉN, JE TO VYCHÁZKA. V KOSTELECH  A V KLIDU BUDE CHLADNĚJI, PAMATUJTE NA TO. DOSTANETE SHRNUJÍCÍ INFORMAČNÍ TEXT, VEZMĚTE SAMOZŘEJMĚ OBČANSKÝ PRŮKAZ, JDEME DO RAKOUSKA. VÝKLAD TAKÉ BĚHEM CESTY.

 

PROČ S NÁMI?

PRACUJEME S VNITŘNÍ ENERGIÍ ČLOVĚKA DLOUHODOBĚ SE ZAMĚŘENÍM NA POSÍLENÍ ZDRAVÍ A ŘEŠENÍ ŽIVOTNÍCH KRIZÍ. VÝLET TOHOTO TYPU JE OJEDINĚLÝ, POKUD CHCETE MĚNIT A UZDRAVOVAT SAMI SEBE, ZAČÍT PRACOVAT NA SVÝCH POTÍŽÍCH SAMOSTATNĚ, JE DOBRÝM POČÁTKEM, PRO ZKUŠENÉ BUDE PROHLOUBENÍM.

PYRAMIDY JSOU PRO NÁS  OBVYKLE EGYPT. NYNÍ MÁTE MOŽNOST SPOJIT S NIMI I NAŠI VLAST, NAVŠTÍVIT UNIKÁTNÍ ENERGETICKÉ BODY V KRAJINĚ, KTERÁ K VÁM PATŘÍ, UCÍTIT MOŽNOSTI, KTERÉ MÁTE A VE SKUPINĚ TYTO POCITY PROHLOUBIT. MY PROPOJUJEME, UMOŽŇUJEME A PŘEDKLÁDÁME, VÝSLEDEK JE NA VÁS. ZODPOVÍME DOTAZY. JIŽ JEN LÉČEBNÝ EFEKT NAVŠTÍVENÝCH MÍST JE VYSOKÝ.

 SETKÁNÍ BUDE POTĚŠENÍM, BUDE TO ZAJÍMAVÝ A NAPLNĚNÝ DEN!

mr-les-img_4567.jpg

 

img_6378-rajhrad-k.jpg

img_7640-lechovice-k.jpg

img_1017-znojmo-mikulas.jpg

img_0511-wolfgang.jpg

img_4575-hstein.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky Heiliger Stein u Retzu