Jdi na obsah Jdi na menu

DÝCHÁME PRO ZDRAVÍ - I. ÚT 1.10.2013 17-19H BRNO JAKUBSKÉ NÁM. 1

1. 10. 2013

 

1186107_171122606408160_1752585538_n.jpg

 

 

V ÚTERÝ 1.10.2013 OD 17 DO 19H VÁS ZVEME  

                                                                   

          DO BRNA NA JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1 NA PROŽITKOVÝ  PRAKTICKÝ SEMINÁŘ, V NĚMŽ BUDEME DÝCHAT A UČIT SE SPRÁVNĚ DÝCHAT, UVOLŇOVAT SE A ŘÍDIT SVÉ EMOCE A VYLAĎOVAT ZDRAVÍ :

 

UČÍME SE DÝCHAT PRO ZDRAVÍ I.ČÁST

 

 

PŘIPRAVTE SE NA PRVNÍ KROKY KE SVÉMU ZDRAVÍ, DECH JE JEDNÍM Z NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH FAKTORŮ, KTERÝMI MŮŽEME ZDRAVÍ ZNOVU NABÝT A CÍTIT SE ZNOVUZROZENI.

 

 

NAVÍC - MÁME JEJ STÁLE S SEBOU, NEPOTŘEBUJEME NIC, KROMĚ SEBE. A VĚDĚT, JAK NA TO - PŘIJĎTE.

MŮŽETE JEJ PROCIŤOVAT ZA CHŮZE, V AUTĚ, DOMA , V ZAMĚSTNÁNÍ- CÍLEM JE, ABY SE NAPRAVILY ČASTO NESPRÁVNÉ MECHANISMY DECHU A ABY ÚČASTNÍK BYL SCHOPEN CO NEJVÍCE VYUŽÍT SVŮJ DECHOVÝ ROZSAH.

PRVNÍ DÍL SEMINÁŘOVÉ ŘADY SE BUDE ZABÝVAT FYZICKÝM A MYŠLENKOVÝM NÁCVIKEM ZÁKLADŮ DECHU A JEHO SPRÁVNÉHO PROVEDENÍ A POCIŤOVÁNÍ. JE VELMI DŮLEŽITÝ. NA NĚM VYSTAVÍME SVOU NOVOU KONCEPCI ŘÍZENÍ SVÉ VNITŘNÍ SÍLY. POKUD JEJ PROMEŠKÁTE, NEVĚŠTE HLAVU, V KAŽDÉM DALŠÍM POKRAČOVÁNÍ SE K ZÁKLADŮM VE ZKRÁCENÉ FORMĚ BUDEME NA ZAČÁTKU SEMINÁŘE VRACET. ZÁKLADNÍ SEMINÁŘ SE BUDE OPAKOVAT I V JINÝCH TERMÍNECH., PODLE TOHO, JAK SE DOMLUVÍME, ZAVOLEJTE.

 

DÝCHÁME KŮŽÍ, DÝCHÁME PLÍCEMI, DÝCHÁME CELÝM TĚLEM, DÝCHÁME NA ÚROVNI SVÉHO TĚLA, NA ÚROVNI PLANETY ZEMĚ, NA ÚROVNI VESMÍRU. HLASITÝ DECH, TICHÝ, BOJOVÝ, POMĚR VDECHU A NÁDECHU A JEJICH DŮSLEDKY, SOUSTŘEDĚNÍ SE NA CESTU DECHU - TO VŠE VÁS V TÉTO ŘADĚ ČEKÁ. SEMINÁŘE BUDEME OBMĚŇOVAT A ROVNĚŽ V PŘIBLIŽNĚ MĚSÍČNÍCH INTERVALECH OPAKOVAT, ABY SE DOSTALO NA VŠECHNY. ODPOVÍDÁ TO DŮLEŽITOSTI TÉMATU.

DECH JE KLÍČEM K PŘÍTOMNÉMU OKAMŽIKU, KE SVÉ PŘÍTOMNOSTI V TOMTO SVĚTĚ, KE SVÉ BUDOUCNOSTI A SPRÁVNÉMU POSTOJI K MINULOSTI.

JE KLÍČEM K NÁM SAMÝM.

STAŇME SE MISTRY SVÉHO ŽIVOTA A ODPOVĚDNÝMI SPRÁVCI SVÉHO ZDRAVÍ !

POTŘEBUJETE JEN SEBE A SVOU ODVAHU ZAČÍT.

 

PŘEDEM ZAVOLEJTE A 1 .ŘÍJNA 2013 PŘIJĎTE V 17H DO PROSTOR PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY NA JAKUBSKÉM NÁMĚSTÍ V BRNĚ, VCHOD JE Z LEVÉ STRANY NAPROTI KOSTELU SVATÉHO JAKUBA VĚTŠÍHO A PROCHÁZÍ SE DOZADU KOLEM RESTAURACE U ČERNÉHO MEDVĚDA, DO 1. PATRA, VPRAVO ZAZVONÍTE NA 1. ZVONEK SHORA-PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA. OD VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ TRAMVAJ Č. 4 KAŽDOU CHVÍLI NEBO 15 MIN PĚŠKY. OD 16H JE ZDE MEDITACE PRO SÝRII, PŘIJĎTE PROSÍM PŘESNĚ AŽ NA 17H. DĚKUJI.

 

 

CENA JE 300,-/OSOBU, PO PŘEDCHOZÍM PŘIHLÁŠENÍ SE PLATÍ NA MÍSTĚ. REZERVUJTE VČAS A ROZHODNĚTE SE DOBŘE, AŤ NEBLOKUJETE OSTATNÍ.

T : MGR. MARTIN RONGE 728 216 735

ZDRAVOTNICKÉ VŠ VZDĚLÁNÍ

E-MAIL: martin.ronge@seznam.cz

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář