Jdi na obsah Jdi na menu

DELEGOVÁNÍ PRAVOMOCÍ PŘI VEDENÍ LIDÍ, ZRCADLA VZTAHŮ PO 9.9.2013 16-18 500,-

9. 9. 2013

 PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ O DELEGOVÁNÍ VYPADÁ STRAŠIDELNĚ. CO TO PO NÁS BUDE POŽADOVAT?  

...  ZAMYSLET SE, VCÍTIT SE DO SEBE A UVĚDOMIT SI, PROČ VLASTNĚ NĚKDY DŘEME A OSTATNÍ LEHCE PROPLOUVAJÍ, PROČ SI NAKLÁDÁME VÍC, NEŽ JSME SCHOPNI UTÁHNOUT A ZPŮSOBUJEME SI CHOROBY, PROČ NEVĚŘÍME OSTATNÍM, ŽE UDĚLAJÍ VĚCI DOBŘE, STEJNĚ JAKO MY... CO KDYBY PŘÍČINOU BYLO TO, ŽE NEVĚŘÍME SAMI SOBĚ? KDE DŘÍMAJÍ TATO PŘESVĚDČENÍ A CO S NIMI?  

JE TO PRAKTICKÉM ŽIVOTĚ.

SEMINÁŘ URČENÝ PRO MANŽELKY I MANŽELY,  MANŽELKY MANAŽERŮ I MANAŽERY, PRO KAŽDÉHO.

TO, ČÍM SE ZABÝVÁ BUSINESS SFÉRA, JE TOTÉŽ, CO ŘEŠÍME MY, V RODINÁCH, V ZAMĚSTNÁNÍCH - A MÁME DVĚ SVOBODNÉ VOLBY: BUĎ BUDEME ŽÍT FYZICKÉ SITUACE METODOU POKUS OMYL, NEBO, ZA DRUHÉ, SE POKUSÍME NAROVNAT A UVĚDOMIT SI A ZMĚNIT  PŘÍČINU, PROČ SE TO DĚJE - A TÍM ZMĚNÍME SVŮJ VNĚJŠÍ ŽIVOT, KTERÝ JE TÍM ŘÍZEN.  

POKUD VÁM NAPSANÉ DÁVÁ SMYSL A NEVÍTE, CO S TÍM A ZAJÍMÁ VÁS TO, TENTO ÚVODNí SEMINÁŘ JE PRO VÁS - JSTE VÍTÁNI.  POKUD V TOM VIDÍTE BLÁBOLY, MÁ TO SVŮJ JINÝ ČAS A PRŮBĚH ...

ZVU VÁS SRDEČNĚ K SETKÁNÍ, KTERÉ ZVLÁDNE KAŽDÝ A NEBUDOU SE NUDIT ANI LIDÉ, KTEŘÍ SE TÉMATEM DELEGOVÁNÍ ZABÝVALI A ZABÝVAJÍ.

DO VŠEHO TOTIŽ VKLÁDÁME KONTURY PŘESAHUJÍCÍ BĚŽNÝ RÁMEC UVAŽOVÁNÍ A CÍTĚNÍ, ROZŠÍŘÍTE SVŮJ POHLED - PROTO SE SETKÁVÁME - ABYCHOM PROPOJILI ZDÁNLIVĚ NEPROPOJITELNÉ I VE VĚCECH, KTERÉ VYPADAJÍ FÁDNÍ A BĚŽNÉ.  CESTU KE SVÉMU SRDCI MŮŽEME NASTOUPIT Z KAŽDÉHO BODU ŽIVOTA, JEN NAJÍT DVÍŘKA.

ZHUŠTĚNÝ DVOUHODINOVÝ SEMINÁŘ S PREZENTACÍ, KTERÝ VÁM UKÁŽE DALŠÍ REZERVY VE VAŠEM ROZVOJI.

RODINA, FIRMA, PARTNERSTVÍ, ŽIVOT... STEJNÉ PRINCIPY, STEJNÉ RITUÁLY TÉHOŽ ČLOVĚKA,TÉŽE SKUPINY LIDÍ ...  CHCEME-LI ZEFEKTIVNIT SVÉ JEDNÁNÍ, BEZ MANIPULACÍ, UJASNĚME SI PRIORITY, NÁSLEDKY TOHO KTERÉHO MODELU CHOVÁNÍ A JEDNÁNÍ, VĚNUJME SE ROVNĚŽ VNITŘNÍM PŘÍČINÁM DEFORMACE CHOVÁNÍ.

BOJUJEME - LI SE SVÝMI ZÁVISLOSTMI, BOJUJEME S ČÁSTÍ SEBE SAMA A JE TO TĚŽKÝ BOJ. PŘIJMEME-LI ČÁSTI SVÉ OSOBNOSTI JAKO PŘIROZENĚ ZFORMOVANÉ PODMÍNKAMI, KTERÉ JSME SAMI ZAŽÍVALI, NÁŠ ČASTO MARNÝ BOJ SE MŮŽE ZMĚNIT V TVOŘIVOU PRÁCI, RADOSTNOU A PLODNOU...


CHCETE VĚDĚT VÍC?

CHCETE ZVÝŠIT SVŮJ POTENCIÁL A ÚSPĚŠNOST V ŽIVOTĚ?


PŘIJĎTE  V PONDĚLÍ 9.9.2013 NA JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ 1 V CENTRU BRNA.  OD 16 DO 18 HODIN SE BUDEME VĚNOVAT NEMANIPULATIVNÍMU DELEGOVÁNÍ A PŘÍČINÁM A DŮSLEDKŮM STAVU.

OBAVY Z NÁROČNOSTI TEMATU NECHTE DOMA, POUŽÍVÁME PSYCHOLOGII S LIDSKOU TVÁŘÍ , POROZUMÍ KAŽDÝ.

DOZVÍTE SE VÍCE,NEŽ JE BĚŽNÉ. ČAJ A KÁVA NA MÍSTĚ.

 

img_5842.jpg

 

Cena za seminář: 500 Kč(cena pro tuto příležitost snížena / 9.9. je DOBRÉ datum)
Přihlášení a případné dotazy na e mailu: martin.ronge@seznam.cz nebo na tel: 728216735
Rezervace je platná po uhrazení zálohy 300,- Kč nebo celé částky na účet: 670100-2209554097/6210, VS=číslo vašeho mobilního telefonu, do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a e-mail

Doplatek můžete poslat na stejné číslo účtu nejpozději 3 dny před zahájením semináře a nebo zaplatit na místě v hotovosti.

 

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář