Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČIŠTĚNÍ OSOBNOSTNÍCH BLOKÁD I.(II.), ÚT 26.3. 17-19H JAKUBSKÉ 1 BRNO 400,-

 PRAKTICKÉ PŘIJETÍ,TRANSFORMACE A ODEVZDÁNÍ MENTÁLNÍCH BLOKÁD,SAHAJÍCÍCH ČASTO DALEKO DO MINULOSTI,JE JEDNÍM ZE ZÁKLADŮ ÚSPĚŠNÉ PRÁCE S ENERGIÍ,JINAK TAHNETE SOUBĚŽNĚ OBROVSKOU ZÁTĚŽ,KTERÁ NENÍ NUTNÁ...

 V ÚTERÝ 26.3.2013 OD 17 DO 19H ZVEME NA INTENZIVNÍ SEMINÁŘ ZABÝVAJÍCÍ SE ČIŠTĚNÍM OSOBNOSTNÍHO POLE.

KDE? NA JAKUBSKÉM NÁMĚSTÍ 1 V CENTRU BRNA.

NÁPLNÍ JSOU TECHNIKY OVLÁDÁNÍ MYŠLENEK,AFIRMACE,ČIŠTĚNÍ AUTOMATICKOU KRESBOU A DALŠÍ OSOBNĚ OSVĚDČENÉ TECHNIKY PROČIŠTĚNÍ MYSLI,MENTÁLNÍHO,CITOVÉHO I FYZICKÉHO TĚLA.

CO JE TŘEBA?

POTŘEBUJETE ODHODLÁNÍ NĚCO SE SEBOU UDĚLAT,PŘEVZÍT ALESPOŇ V ZAČÁTCÍCH ODPOVĚDNOST ZA SVÉ MENTÁLNÍ VÝTVORY A NAUČIT SE S NIMI PRACOVAT.

POSTUPY JSOU K DISPOZICI,ZBYTEK JE NA KAŽDÉM Z NÁS.KAŽDÝ JE NEZAMĚNITELNÝ ORIGINÁL,PROTO I JEHO POZITIVNÍ I NEGATIVNÍ PROGRAMY JSOU RŮZNÉ A PROJEVUJÍ SE V OSOBITÉM KONTEXTU.ZPOČÁTKU JE VŠE TĚŽKÉ A VYPADÁ TO NEMOŽNĚ,S POKRAČUJÍCÍ ZKUŠENOSTÍ A POKOROU LZE DOSÁHNOUT VELKÝCH VÝSLEDKŮ.

JE TO NA NÁS SAMÝCH,MY TVOŘÍME SVŮJ INDIVIDUÁLNÍ SVĚT,KTERÝ SE SKLÁDÁ SE SVĚTY OSTATNÍCH BYTOSTÍ.

ZVÁNI JSOU VŠICHNI ZÁJEMCI,KTEŘÍ OPRAVDU CHTĚJÍ OMEZIT SVÉ TRVALÉ POTÍŽE A NECHTĚJÍ SE ZABÝVAT BOJEM O MOC.ÚZKÁ SOBECKOST NEMÁ V TOMTO ÚSILÍ PLODNÉ VÝSLEDKY.

NEČEKEJTE NIC TAJEMNÉHO,ČEKÁ VÁS NÁCVIK TECHNIKY A PRÁCE NA SOBĚ.NICMÉNĚ JE TO PŘÍLEŽITOST OČISTIT ALESPOŇ V ZAČÁTCÍCH SVOU MYSL A VĚDOMÍ.


PŘEDEM SI DÁME VĚDĚT SMS NA 728216735 MARTIN RONGE,TĚŠÍM SE NA VÁS!

32.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář