Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČIŠTĚNÍ ORGANISMU AUTOMATICKOU KRESBOU ST 9.1. 16-19H 400,-

 Klasická technika,velmi použitelná jako nástroj pro čištění mentálních vjemů,programů,vyvážení živlů v těle,harmonizaci a diagnostiku jevů.V praxi probereme základy,vyzkoušíme,naučíme se práci s jednoduchou základnou:barevné pastelky a blok papírových listů a naše tělo.

 Připadá Vám výraz Automatická kresba odstrašující?Myslíte,že jde o pokoutní praktiky odtržené od života?  Opak je pravdou.Zvládne ji naprostá většina lidí,slouží jako imitativní prostředek k propojení vědomí a podvědomí na bezpečné bázi malování.Nejde o žádné duchaření,komunikujeme sami se sebou,s vlastním světem,se svými skrytými vlastnostmi a technika slouží především k uvolnění a diagnostice.Podobné jsou veškeré karetní hry,vnímání uměleckých obrazů a propojování se jejich prostřednictvím do imprese okamžiku.

 

Potřebujeme : Pastelky se základními barvami-červená,oranžová,žlutá,zelená , modrá,fialová,hnědá,černá a může být i duhová pastelka ,např Kohinoor Magic,ale není nutné.A papír.A ochotu si zapamatovat pár jednoduchých pravidel a rozhodnout se zkusit tuto užitečnou věc.

 

Jste vítáni v prostorech Personální biodynamiky na Jakubském náměstí 1 v Brně v 1.patře,předem se domluvme na telefonu 728216735,můžete zavolat i s dotazem na jiný termín.

 

Těším se na Vás! M.Ronge

srdce_201205032047315.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář