Jdi na obsah Jdi na menu

BAREVNÁ TYPOLOGIE LIDÍ A PROCESŮ ANEB JAK JEDNAT S ČLOVĚKEM, KTERÝ MILUJE ČERVENOU BARVU? ÚT 1.10.2013 OD 8 DO 11H 1000,-

1. 10. 2013

 SEMINÁŘ PRO OBCHODNÍKY ,STEJNĚ JAKO PRO PARTNERSKÉ PÁRY. MILUJE VÁŠ OBCHODNÍ PARTNER ZELENOU? PAK BUDE TŘEBA VÁŠ DIALOG ROZVINOUT A DODAT PODROBNOSTI A PÉČI. ČLOVĚK,KTERÝ SE OBLÉKÁ V PŘEVAZE DO ČERVENÉ, CHCE RYCHLÝ A EFEKTIVNÍ PRŮBĚH A VÝSLEDEK...  POZNEJTE, CO KDO POTŘEBUJE, PROHLUBTE SVÉ VNÍMÁNÍ A SCHOPNOST VCÍTĚNÍ SE.

 ZVEME VÁS NA SEMINÁŘ O BAREVNÉ TYPOLOGII LIDÍ, JEJICH I VAŠÍ SCHOPNOSTI JEDNAT - RYCHLOU A NENÁSILNOU FORMOU POZNÁTE DALŠÍ ZÁKONITOSTI PARTNERSTVÍ A POVAHY JEDNÁNÍ A CHOVÁNÍ LIDÍ SEMINÁŘ PRACUJE ROVNĚŽ S VNITŘNÍ ENERGIÍ, ZMÍNÍME SE O ENERGETICKÉM SYSTÉMU ČLOVĚKA A JEHO NAPOJENÍ NA SVĚT.

KDY?  V ÚTERÝ 1.10.2013 OD 8 DO 11H

KDE?   V PROSTORU PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKY NA JAKUBSKÉM NÁMĚSTÍ V BRNĚ  NEBO PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ V JINÝCH PROSTORECH.

INTENZIVNÍ , RYCHLÝ A PRAKTICKY POUŽITELNÝ WORKSHOP SE ZPĚTNOU VAZBOU, VHODNÝ PRO VŠECHNY, KDO JEDNAJÍ OSOBNĚ S LIDMI( LÉKÁRNÍCI, LÉKAŘI, OBCHODNÍCI, REPREZENTANTI FIREM, LIDÉ SE ZÁJMEM O PSYCHOLOGII, KDOKOLI, KOHO TÉMA ZAJÍMÁ)

 

Cena za seminář: 1000 Kč
Přihlášení a případné dotazy na e mailu: martin.ronge@seznam.cz nebo na tel: 728216735
Rezervace je platná po uhrazení zálohy 300,- Kč nebo celé částky na účet: 670100-2209554097/6210, VS=číslo vašeho mobilního telefonu, do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a e-mail

Doplatek můžete poslat na stejné číslo účtu nejpozději 3 dny před zahájením semináře a nebo zaplatit na místě v hotovosti.

 

 

theory-wheels-3-6-12.jpg

 


 

PŘIHLÁŠENÍ  PŘEDEM NEBO PO DOMLUVĚ V DALŠÍCH TERMÍNECH.

ÚČASTNÍCI OBDRŽÍ CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ.

 

mandala_lights.jpg

PŘEDEM SE DOMLUVÍME NA TEL. 728216735, MGR. MARTIN RONGE.

EXISTUJE SAMOZŘEJMĚ MOŽNOST PROPOJIT S JINÝMI TEMATY DO CELODENNÍHO SEMINÁŘE NEBO VÍCEDENNÍHO KURZU(NAPŘ. NÁVYKY SKUTEČNĚ EFEKTIVNÍCH LIDÍ, BAREVNÁ TYPOLOGIE, DELEGOVÁNÍ, KOUČINK, A DALŠÍ METODY VEDENÍ A ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ, KONCENTRAČNÍ A RELAXAČNÍ TECHNIKY). PROPOJUJEME PRAKTICKÉ ZNALOSTI S HLUBOKOU ANALÝZOU A MEDITATIVNÍMI TECHNIKAMI. 

 

JSME PRŮVODCI VAŠÍ TRANSFORMACÍ...

 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář