Jdi na obsah Jdi na menu

PRAVIDELNÉ SETKÁNÍ S MEDITACÍ V SO 25.1.2014 OD 15,30 DO 19H NA JAKUBSKÉM NÁM.1 V CENTRU BRNA

25. 1. 2014

 V SOBOTU 25.1.2014 OD 15,30 VÁS UVÍTÁME V BRNĚ NA JAKUBSKÉM 1 PŘI ZDRAVÍ PROSPĚŠNÉ MEDITACI, ZAMĚŘENÉ NA HARMONICKÉ PŘIPOJENÍ K MATCE ZEMI - ZDRAVÍ TĚLA A RODINNOU HARMONII - MŮŽETE PŘIJÍT SPOČINOUT A VYMĚNIT SVÉ POCITY, MYŠLENKY, ROZPUSTIT STRACHY A NALÉZT POVZBUZENÍ  I ODPOVĚDI NA OTÁZKY.

 

mandala.jpg

VÍTÁN JE KAŽDÝ, KDO PŘIJDE, VSTUP JE VOLNÝ, NEPLATÍME.

SOUČÁSTÍ JE HARMONIZACE, ODEJDETE PŘÍZNIVĚ NALADĚNI.

PROSTOR NA JAKUBSKÉM JE VÝJIMEČNĚ ENERGETICKY BOHATÝ A VHODNÝ PRO SOUSTŘEDĚNÍ .

V MEDITACI BUDEME MIMO JINÉ PROCHÁZET KRYSTALOVÝMI SÁLY ZEMĚ A POMŮŽEME ZEMI ROZPOUŠTĚT NÁMI LIDMI VYTVÁŘENÝ MYŠLENKOVÝ SMOG.

A PROTOŽE SVOU SOUČASNOU EXISTENCÍ K ZEMI NEROZLUČNĚ PATŘÍME A JSME S NÍ PŘÍMO SPOJENÍ (VYTVOŘILA A ŽIVÍ NAŠE TĚLA), SOUČASNĚ TÍMTO KONÁNÍM ZDOKONALÍME ROZPOUŠTĚNÍ MYŠLENKOVÉHO ZAHLCENÍ V NÁS SAMÝCH.

PROTOŽE TAK TO JE: TO CO UČINÍME JÍ, SOBĚ UČINÍME. V BIBLI JE TO O FOUS JINAK, ALE SMYSL JE POŘÁD STEJNÝ, JSME PROPOJENI A TENTO FAKT MŮŽEME BUĎ VNÍMAT NEBO IGNOROVAT (MATOUŠ 25: ..KRÁL JIM ODPOVÍ A ŘEKNE JIM: "AMEN, PRAVÍM VÁM, COKOLIV JSTE UČINILI JEDNOMU Z TĚCHTO MÝCH NEPATRNÝCH BRATŘÍ, MNĚ JSTE UČINILI.")

 

321406-original1-xj7nq.jpg

 

ČAJ A KÁVA NA MÍSTĚ DLE POTŘEBY. S SEBOU MŮŽETE VZÍT MALÉ MNOŽSTVÍ BEZMASÉHO JÍDLA, OVOCE NEBO ZELENINY, SDÍLÍME.VSTUP VOLNÝ, SMS PŘEDEM NA 728216735 . MARTIN RONGE

 

img_5232-bc.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Cesty po energeticky zajímavých místech


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář