Jdi na obsah Jdi na menu

7+2 NÁVYKY SKUTEČNĚ EFEKTIVNÍCH LIDÍ - JAK DOSÁHNOUT PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ÚSPĚCHU? ÚT 1.10. 12 00-16H JAKUBSKÉ 1 BRNO 1000,-

1. 10. 2013

 Na seminář nebo přednášku jdete za lektorem, jeho vnitřní realizací tematu a lidmi, kteří tam budou s vámi. V setkání se v interakci inspirujete a otevřete se novým možnostem, procítíte je, pochopíte rozumem, stabilizujete jako vzpomínku a upevníte návyk, který jste uznali za vhodný. Pak stačí si vzpomenout v každé situaci a dělat to, co jsme se naučili.

Říkáte si: To je všechno? 

Uděláte-li správné kroky a stabilizujete je a přijmete zásady za své, pak ano. Vypadá to tak jednoduše...

Není to lehké a většina lidí tyto kroky neudělá celý život a neobjeví svůj plný potenciál. Stojí za to se touto oblastí do hloubky zabývat, ovlivňuje totiž veškeré cítění, jednání v každém okamžiku - a v něm tvoříte svou budoucnost, svými rozhodnutími, vztahem, vnitřním zaujetím. Změníte-li k lepšímu nastavení, změní se kvalita vašeho života. Týká se vztahů k věcem, lidem, k sobě,v zaměstnání, podnikání, ve všem-v celém rozsahu. Není jedno, kdo téma pro vás otevře a jaká je vnitřní kvalita lektora. Jsou to velká rozhodnutí. Přesvědčte se sami.

 

img_3653.jpg

 

Veškerá činnost má své zákonitosti. To, že je neznáme nebo nepovažujeme za důležité a neřídíme se jimi, nás odděluje od nás samých a od úspěchu. Máme odpovědnost za každou myšlenku, kterou přijmeme a vyšleme, ta tvoří náš další život, v souladu s myšlením ostatních.

 

 

Jsou rozhodnutí, která jsou osobně na nás a jsou s námi úžeji spjata. Volba stylu svého života, volba partnera, volba zaměstnání,volba povolání, volba poslání.

Jste šťastni? Patrně jste vše realizovali a surfujete na vlně hojnosti jako nejlepší profesionálové.

Pakliže ne, máme pro Vás tuto i další přednášky a praktické semináře, kde vám pomůžeme se změnit. Změnu člověk ale musí chtít. Je rozhodnutí na Vás? Je.INTENZIVNÍ , RYCHLÝ A PRAKTICKY POUŽITELNÝ WORKSHOP SE ZPĚTNOU VAZBOU, VHODNÝ PRO VŠECHNY, KDO JEDNAJÍ OSOBNĚ S LIDMI( LÉKÁRNÍCI, LÉKAŘI, OBCHODNÍCI, REPREZENTANTI FIREM, LIDÉ SE ZÁJMEM O PSYCHOLOGII, KDOKOLI, KOHO TÉMA ZAJÍMÁ)

 

Cena za seminář: 1000 Kč
Přihlášení a případné dotazy na e mailu: martin.ronge@seznam.cz nebo na tel: 728216735
Rezervace je platná po uhrazení zálohy 300,- Kč nebo celé částky na účet: 670100-2209554097/6210, VS=číslo vašeho mobilního telefonu, do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a e-mail

Doplatek můžete poslat na stejné číslo účtu nejpozději 3 dny před zahájením semináře a nebo zaplatit na místě v hotovosti.


 

Náhledy fotografií ze složky S kým se setkáte?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář